Chcesz szybko i bezpiecznie
sprzedać swoje mieszkanie,
zyskując atrakcyjną cenę?
Dobrze się składa.
Nasza oferta została
przygotowana dla osób
takich jak Ty!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Nie masz czasu na ogłoszenia,
  prezentacje i interesuje Cię gotówka do ręki?

  Skup mieszkań za gotówkę – cała Polska

  Dom czy mieszkanie? Wiele osób planujących wyprowadzkę „na swoje”, zastanawia się nad takim wyborem. Czy jest uniwersalna odpowiedź na to pytanie? Niestety nie. Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Mieszkanie jest wygodne, niezależne i można je kupić w niższej cenie niż dom lub działkę pod budowę domu. Również wybór mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym jest zdecydowanie większy niż wybór domów. Z jednej strony to dobrze, z drugiej nie. Osoba planująca sprzedaż swojego mieszkania, może się zmagać z wieloma problemami. Jakimi? Na przykład dużą konkurencyjnością i koniecznością umiejętnego wypromowania swojego ogłoszenia. Może również skorzystać z przygotowanej przez nas oferty na skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce. To gwarancja szybkiego i bezpiecznego sfinalizowania każdej transakcji.

  Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

  128

  Skupionych nieruchmości

  76

  Inewstorów w Polsce

  100

  Zadowolonych klientów

  Skup nieruchomości Polska

  Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Ekspresowa wypłata gotówki.

  Skup mieszkań
  z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

  Skup mieszkań z komornikiem

  Skup mieszkań z długiem

  Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

  Skup zadłużonych nieruchomości

  Skup udziałów w nieruchomości

  Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

  Skup mieszkań z lokatorem

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

  Szybka sprzedaż nieruchomości

  Skup nieruchomości do remontu

  Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

  Skup lokali
  do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

  Skup spalonych nieruchomości

  Szybki skup nieruchomości z problemami

  Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

  Skup
  mieszkań

  Dlaczego szybki skup mieszkań bardziej się opłaca?

  Gotówka do ręki

  Samodzielna sprzedaż mieszkania zwykle oznacza transakcję z klientem, który będzie korzystać z finansowania bankowego. W praktyce wydłuża to cały proces sprzedaży o kolejny miesiąc lub dwa. Decydując się skup mieszkań za gotówkę, mogą Państwo liczyć na szybką transakcję oraz wypłatę gotówki do ręki lub przelewem na konto w ciągu jednego dnia

  Bezpieczeństwo transakcji

  Obrotem nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że posiadamy duże doświadczenie. Umożliwia nam to szybkie i bezpieczne realizowanie wszystkich transakcji, które przebiegają dokładnie tak, jak życzyłby sobie tego każdy klient i jak nakazuje prawo. Zawierane umowy zawsze mają postać aktu notarialnego.

  Uczciwa wycena

  Szybki skup mieszkań w całym kraju, nie oznacza że chcemy je kupować za połowę wartości. Nasze wyceny zawsze staramy się kalkulować jak najbliżej wartości rynkowych, pozostawiając sobie niewielki margines na zysk. Dzięki temu zawarcie z nami umowy na skup mieszkań zawsze oznacza największe korzyści i najszybszy czas finalizacji.

  Skup wszystkich mieszkań

  Mieszkanie w nowoczesnym bloku, budownictwie z wielkiej płyty, a może powojennej kamienicy? Wiemy że każde mieszkanie jest inne i każde ma swoje wady i zalety. Nie wyceniamy i nie oceniamy, dopóki nie będziemy mogli z bliska przyjrzeć się mieszkaniu i na tej podstawie oszacować jego wartość i atrakcyjność rynkową.

  Pomoc prawna

  Sprzedaż mieszkań z wadami prawnymi nie jest dla nas zaskoczeniem. Wiemy jakiego rodzaju obciążenia prawne mogą ciążyć na sprzedawanych mieszkaniach i potrafimy te trudne sytuacje rozwiązać. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony zespół specjalistów od prawa majątkowego, podatków i nieruchomości.

  Rzetelność i terminowość

  Najważniejsze dla nas jest zaufanie klienta i jego zadowolenie. Pracujemy w tej branży nieprzerwanie od wielu lat i nie moglibyśmy odnieść sukcesu, gdyby nie rzetelność w codziennej pracy. Uczciwie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych nam transakcji, zawsze starając się znaleźć najkorzystniejsze wyjście dla naszego klienta.

  Jakich nieruchomości dotyczy skup mieszkań?

  Wielu naszych klientów zmuszonych było sprzedać swoje mieszkanie, mimo iż jeszcze kilka tygodni wcześniej nie brało tego pod uwagę. Niestety sytuacja życiowa potrafi się szybko komplikować, jak również mogą zachodzić inne przypadki, w których potrzebna jest natychmiastowa, większa gotówką. Skąd ją wówczas wziąć? Nie zawsze zdolność kredytowa jest wystarczająca, aby uzyskać finansowanie w banku. Może się również okazać że potrzebna kwota pieniędzy jest wielokrotnie większa, niż to co oferuje bank. Rozwiązaniem na wyjście z tej trudnej sytuacji jest wtedy skup nieruchomości. Sprzedaż mieszkania z pewnością jest trudną decyzją, ale jej podjęcie może rozwiązać wiele problemów. Natychmiastowa spłata zadłużenia pieniędzmi ze sprzedaży mieszkania, może ochronić przed licytacją komorniczą. Uzyskanie dużej kwoty za skup mieszkań, daje również szansę zakupu nowego mieszkania, domu lub działki, kiedy obu stronom zależy na czasie.

  Skup mieszkań a problemy życia codziennego

  Dlaczego ktokolwiek miałby się decydować na skup mieszkań za gotówkę, kiedy swoje mieszkanie może spróbować sprzedać na własną rękę, być może za większe pieniądze? Oczywiście to wszystko prawda. Są jednak liczne powody tego, że wiele osób woli się zdecydować na szybką sprzedaż i wypłatę pieniędzy do ręki.

  Brak czasu

  Nie każdy właściciel mieszkania posiada tyle czasu, aby móc się samodzielnie zająć sprzedażą mieszkania. Intensywne życie zawodowe i rodzinne może zniechęcać do tego, aby wolny czas poświęcać na prezentację nieruchomości, negocjowanie cen i umawianie spotkań u notariusza. Znacznie lepiej ten czas zachować dla siebie i zdecydować się na skup mieszkań za gotówkę.

  Gotówka do ręki

  Potrzebna gotówka na już? Nie wiadomo skąd ją wziąć? Twoje mieszkanie będzie sprzedawać się bardzo długo, a ty nie możesz aż tyle czasu czekać? Skorzystaj z oferty, którą specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy. To właśnie szybki skup nieruchomości. Pieniądze otrzymasz do ręki i będziesz mógł się nimi cieszyć już w tym samym dniu, w którym podpiszemy akt notarialny lub wypłacimy je na konto.

  Kontakt

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

   Dostępność:
   Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
   +48 799 394 289
   biuro@skupnieruchomosci.org
   ZADZWOŃ