Chcesz szybko i bezpiecznie
sprzedać swoje mieszkanie,
zyskując atrakcyjną cenę?
Dobrze się składa.
Nasza oferta została
przygotowana dla osób
takich jak Ty!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Nie masz czasu na ogłoszenia,
prezentacje i interesuje Cię gotówka do ręki?

Skup mieszkań za gotówkę – cała Polska

Dom czy mieszkanie? Wiele osób planujących wyprowadzkę „na swoje”, zastanawia się nad takim wyborem. Czy jest uniwersalna odpowiedź na to pytanie? Niestety nie. Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Mieszkanie jest wygodne, niezależne i można je kupić w niższej cenie niż dom lub działkę pod budowę domu. Również wybór mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym jest zdecydowanie większy niż wybór domów. Z jednej strony to dobrze, z drugiej nie. Osoba planująca sprzedaż swojego mieszkania, może się zmagać z wieloma problemami. Jakimi? Na przykład dużą konkurencyjnością i koniecznością umiejętnego wypromowania swojego ogłoszenia. Może również skorzystać z przygotowanej przez nas oferty na skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce. To gwarancja szybkiego i bezpiecznego sfinalizowania każdej transakcji.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Dlaczego szybki skup mieszkań bardziej się opłaca?

Gotówka do ręki

Samodzielna sprzedaż mieszkania zwykle oznacza transakcję z klientem, który będzie korzystać z finansowania bankowego. W praktyce wydłuża to cały proces sprzedaży o kolejny miesiąc lub dwa. Decydując się skup mieszkań za gotówkę, mogą Państwo liczyć na szybką transakcję oraz wypłatę gotówki do ręki lub przelewem na konto w ciągu jednego dnia

Bezpieczeństwo transakcji

Obrotem nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że posiadamy duże doświadczenie. Umożliwia nam to szybkie i bezpieczne realizowanie wszystkich transakcji, które przebiegają dokładnie tak, jak życzyłby sobie tego każdy klient i jak nakazuje prawo. Zawierane umowy zawsze mają postać aktu notarialnego.

Uczciwa wycena

Szybki skup mieszkań w całym kraju, nie oznacza że chcemy je kupować za połowę wartości. Nasze wyceny zawsze staramy się kalkulować jak najbliżej wartości rynkowych, pozostawiając sobie niewielki margines na zysk. Dzięki temu zawarcie z nami umowy na skup mieszkań zawsze oznacza największe korzyści i najszybszy czas finalizacji.

Skup wszystkich mieszkań

Mieszkanie w nowoczesnym bloku, budownictwie z wielkiej płyty, a może powojennej kamienicy? Wiemy że każde mieszkanie jest inne i każde ma swoje wady i zalety. Nie wyceniamy i nie oceniamy, dopóki nie będziemy mogli z bliska przyjrzeć się mieszkaniu i na tej podstawie oszacować jego wartość i atrakcyjność rynkową.

Pomoc prawna

Sprzedaż mieszkań z wadami prawnymi nie jest dla nas zaskoczeniem. Wiemy jakiego rodzaju obciążenia prawne mogą ciążyć na sprzedawanych mieszkaniach i potrafimy te trudne sytuacje rozwiązać. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony zespół specjalistów od prawa majątkowego, podatków i nieruchomości.

Rzetelność i terminowość

Najważniejsze dla nas jest zaufanie klienta i jego zadowolenie. Pracujemy w tej branży nieprzerwanie od wielu lat i nie moglibyśmy odnieść sukcesu, gdyby nie rzetelność w codziennej pracy. Uczciwie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych nam transakcji, zawsze starając się znaleźć najkorzystniejsze wyjście dla naszego klienta.

Jakich nieruchomości dotyczy skup mieszkań?

Wielu naszych klientów zmuszonych było sprzedać swoje mieszkanie, mimo iż jeszcze kilka tygodni wcześniej nie brało tego pod uwagę. Niestety sytuacja życiowa potrafi się szybko komplikować, jak również mogą zachodzić inne przypadki, w których potrzebna jest natychmiastowa, większa gotówką. Skąd ją wówczas wziąć? Nie zawsze zdolność kredytowa jest wystarczająca, aby uzyskać finansowanie w banku. Może się również okazać że potrzebna kwota pieniędzy jest wielokrotnie większa, niż to co oferuje bank. Rozwiązaniem na wyjście z tej trudnej sytuacji jest wtedy skup nieruchomości. Sprzedaż mieszkania z pewnością jest trudną decyzją, ale jej podjęcie może rozwiązać wiele problemów. Natychmiastowa spłata zadłużenia pieniędzmi ze sprzedaży mieszkania, może ochronić przed licytacją komorniczą. Uzyskanie dużej kwoty za skup mieszkań, daje również szansę zakupu nowego mieszkania, domu lub działki, kiedy obu stronom zależy na czasie.

Skup mieszkań a problemy życia codziennego

Dlaczego ktokolwiek miałby się decydować na skup mieszkań za gotówkę, kiedy swoje mieszkanie może spróbować sprzedać na własną rękę, być może za większe pieniądze? Oczywiście to wszystko prawda. Są jednak liczne powody tego, że wiele osób woli się zdecydować na szybką sprzedaż i wypłatę pieniędzy do ręki.

Brak czasu

Nie każdy właściciel mieszkania posiada tyle czasu, aby móc się samodzielnie zająć sprzedażą mieszkania. Intensywne życie zawodowe i rodzinne może zniechęcać do tego, aby wolny czas poświęcać na prezentację nieruchomości, negocjowanie cen i umawianie spotkań u notariusza. Znacznie lepiej ten czas zachować dla siebie i zdecydować się na skup mieszkań za gotówkę.

Gotówka do ręki

Potrzebna gotówka na już? Nie wiadomo skąd ją wziąć? Twoje mieszkanie będzie sprzedawać się bardzo długo, a ty nie możesz aż tyle czasu czekać? Skorzystaj z oferty, którą specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy. To właśnie szybki skup nieruchomości. Pieniądze otrzymasz do ręki i będziesz mógł się nimi cieszyć już w tym samym dniu, w którym podpiszemy akt notarialny lub wypłacimy je na konto.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ