Jesteś współwłaścicielem
domu, mieszkania lub działki?
Chciałbyś sprzedać swoje udziały,
ale nie wiesz jak to zrobić
i jak znaleźć chętnego na zakup?
Nie musisz szukać dalej.
Oferujemy skup
udziałów nieruchomości
na terenie całego kraju!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Umów się na spotkanie

Spotkajmy się razem, aby obejrzeć nieruchomość, której udziały chcesz nam sprzedać. Zrobimy to w dogodnym dla Ciebie dniu i godzinie.

Wycena odkupu udziałów

Przygotujemy ofertę cenową na skup udziałów w nieruchomościach. Przedstawimy ją w terminie do kilku dni od momentu wykonania oględzin obiektu.

Decyzja udziałowca

Odpowiada Ci nasza oferta cenowa na udziały w nieruchomości sprzedaż? Jeśli tak, daj nam o tym znać, a całą resztą formalności zajmiemy się my!

Podpisanie umowy

Wizyta u notariusza i podpisanie aktu notarialnego, czyli umowy kupna sprzedaży, wieńczy całą transakcję i pozwala nam wypłacić wynagrodzenie za udziały.

Skup udziałów spadkowych – duży problem wielu osób

Odziedziczenie nieruchomości w większości przypadków kojarzy się z dużym i niespodziewanym zastrzykiem finansowym. Jednak nie zawsze tak jest. W wielu przypadkach przyjęcie spadku, którym są udziały w nieruchomości, może oznaczać bardzo poważne problemy. Jakie? Przykładowo, jeśli są to udziały w nieruchomości wymagającej dużych nakładów finansowych, np. przeprowadzenia remontu kapitalnego lub uregulowania stanu prawnego, może się to wiązać z dużymi wydatkami. Aby takie remont przeprowadzić, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli, a także ich chęć na partycypowanie w wydatkach. Nie zawsze jest to takie proste. Problemem może być brak pieniędzy, wzajemna niechęć lub inne priorytety. Co w takim przypadku? Odziedziczona w części nieruchomość stoi i niszczeje, a jej wartość systematycznie spada. Jednocześnie należy pokrywać wszystkie związane z jej istnieniem opłaty, takie jak np. podatek od nieruchomości.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Szybki skup udziałów w nieruchomościach – za gotówkę i płatne przelewem

Trudno znaleźć chętnych na to, aby sprzedać im udział w mieszkaniu lub domu? Nikt się nie powinien temu dziwić. Skup udziałów nieruchomości to jedna z takich transakcji, których obawia się większość osób. Dlaczego? Powodów jest kilka..

Wątpliwości natury prawnej

Zakup udziałów w nieruchomości to nie to samo co zakup całego domu lub mieszkania. Istotne jest jeszcze to, jaki procent udziałów posiada osoba sprzedająca. Jeśli jest to większość, sytuacja nie jest wcale taka zła. Gorzej, jeśli skup udziałów spadkowych dotyczy 50% lub mniej całej nieruchomości. Wówczas pojawiają się obawy natury prawnej, związane np. z prawem do decydowania o losach tego obiektu i sposobie jego użytkowania.

Problemy związane z finansowaniem

Oferując Państwu skup udziałów w nieruchomościach, transakcje realizujemy gotówkowo, bez potrzeby korzystania ze wsparcia bankowego. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu możemy szybko sfinalizować transakcję. Banki niechętnie finansują zakup udziałów nieruchomości, zdając sobie sprawę że w razie problemów ze spłata kredytu, licytacja takiej nieruchomości jest trudna, a ona sama mało atrakcyjna.

Obawy o to, kto jeszcze ma udziały

Nie jest niczym miłym zostanie współwłaścicielem nieruchomości, której udziałowcy nie żywią do siebie sympatii i utrudniają sobie życie. My takich obaw nie mamy. Działamy jako osoba prawna i posiadamy duże doświadczenie w tego typu sprawach. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje dotyczące zakupu udziałów w nieruchomości – może nią być dom, mieszkanie, działka, a nawet garaż lub lokal usługowy.

Udziały w jakich nieruchomościach skupujemy?

Jesteśmy zainteresowani zakupem udziałów we wszystkich rodzajach nieruchomości. Mogą to być mieszkania w blokach i kamienicach, wydzielone lokale mieszkaniowe w domach jednorodzinnych, a także udziały w domach, działkach i obiektach komercyjnych. Za każdym razem przebieg transakcji wygląda identycznie.

Jak płacimy za skup udziałów w nieruchomości

Naszym priorytetem jest szybkie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji kupna – sprzedaży udziałów w nieruchomości. W każdym przypadku stawiamy na zadowolenie naszych klientów, począwszy od rzetelnego wycenienia nieruchomości, przygotowania atrakcyjnej finansowo oferty, a także skrupulatnym przeprowadzeniu transakcji, oczywiście w obecności notariusza. Ostatnim etapem naszej współpracy jest oczywiście wypłata wynagrodzenia za udziały w nieruchomości sprzedaż. W jakiej postaci pieniądze mogą trafić do Państwa rąk?

Wypłata gotówkowa

Płatność w gotówce do rąk własnych sprzedającego, następuje w momencie podpisywania aktu notarialnego, oczywiście w obecności notariusza. Kupujący kwituje pisemnie odbiór gotówki w określonej umową wartości. Dodatkowo, w umowie mogą być wpisane numery seryjne banknotów oraz odpowiadające im nominały.

Wypłata przelewem

Wygodniejszą i bezpieczniejszą formą zapłaty za skup udziałów spadkowych jest przelew bankowy. W tym przypadku pieniądze trafiają na konto sprzedającego w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy. Jest to bardzo wygodna forma transakcji, gwarantująca duży poziom bezpieczeństwa oraz pewność otrzymania pieniędzy.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ