Jesteś współwłaścicielem
domu, mieszkania lub działki?
Chciałbyś sprzedać swoje udziały,
ale nie wiesz jak to zrobić
i jak znaleźć chętnego na zakup?
Nie musisz szukać dalej.
Oferujemy skup
udziałów nieruchomości
na terenie całego kraju!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Umów się na spotkanie

  Spotkajmy się razem, aby obejrzeć nieruchomość, której udziały chcesz nam sprzedać. Zrobimy to w dogodnym dla Ciebie dniu i godzinie.

  Wycena odkupu udziałów

  Przygotujemy ofertę cenową na skup udziałów w nieruchomościach. Przedstawimy ją w terminie do kilku dni od momentu wykonania oględzin obiektu.

  Decyzja udziałowca

  Odpowiada Ci nasza oferta cenowa na udziały w nieruchomości sprzedaż? Jeśli tak, daj nam o tym znać, a całą resztą formalności zajmiemy się my!

  Podpisanie umowy

  Wizyta u notariusza i podpisanie aktu notarialnego, czyli umowy kupna sprzedaży, wieńczy całą transakcję i pozwala nam wypłacić wynagrodzenie za udziały.

  Skup udziałów spadkowych – duży problem wielu osób

  Odziedziczenie nieruchomości w większości przypadków kojarzy się z dużym i niespodziewanym zastrzykiem finansowym. Jednak nie zawsze tak jest. W wielu przypadkach przyjęcie spadku, którym są udziały w nieruchomości, może oznaczać bardzo poważne problemy. Jakie? Przykładowo, jeśli są to udziały w nieruchomości wymagającej dużych nakładów finansowych, np. przeprowadzenia remontu kapitalnego lub uregulowania stanu prawnego, może się to wiązać z dużymi wydatkami. Aby takie remont przeprowadzić, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli, a także ich chęć na partycypowanie w wydatkach. Nie zawsze jest to takie proste. Problemem może być brak pieniędzy, wzajemna niechęć lub inne priorytety. Co w takim przypadku? Odziedziczona w części nieruchomość stoi i niszczeje, a jej wartość systematycznie spada. Jednocześnie należy pokrywać wszystkie związane z jej istnieniem opłaty, takie jak np. podatek od nieruchomości.

  Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

  128

  Skupionych nieruchmości

  76

  Inewstorów w Polsce

  100

  Zadowolonych klientów

  Skup nieruchomości Polska

  Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Ekspresowa wypłata gotówki.

  Skup mieszkań
  z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

  Skup mieszkań z komornikiem

  Skup mieszkań z długiem

  Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

  Skup zadłużonych nieruchomości

  Skup udziałów w nieruchomości

  Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

  Skup mieszkań z lokatorem

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

  Szybka sprzedaż nieruchomości

  Skup nieruchomości do remontu

  Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

  Skup lokali
  do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

  Skup spalonych nieruchomości

  Szybki skup nieruchomości z problemami

  Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

  Skup
  mieszkań

  Szybki skup udziałów w nieruchomościach – za gotówkę i płatne przelewem

  Trudno znaleźć chętnych na to, aby sprzedać im udział w mieszkaniu lub domu? Nikt się nie powinien temu dziwić. Skup udziałów nieruchomości to jedna z takich transakcji, których obawia się większość osób. Dlaczego? Powodów jest kilka..

  Wątpliwości natury prawnej

  Zakup udziałów w nieruchomości to nie to samo co zakup całego domu lub mieszkania. Istotne jest jeszcze to, jaki procent udziałów posiada osoba sprzedająca. Jeśli jest to większość, sytuacja nie jest wcale taka zła. Gorzej, jeśli skup udziałów spadkowych dotyczy 50% lub mniej całej nieruchomości. Wówczas pojawiają się obawy natury prawnej, związane np. z prawem do decydowania o losach tego obiektu i sposobie jego użytkowania.

  Problemy związane z finansowaniem

  Oferując Państwu skup udziałów w nieruchomościach, transakcje realizujemy gotówkowo, bez potrzeby korzystania ze wsparcia bankowego. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu możemy szybko sfinalizować transakcję. Banki niechętnie finansują zakup udziałów nieruchomości, zdając sobie sprawę że w razie problemów ze spłata kredytu, licytacja takiej nieruchomości jest trudna, a ona sama mało atrakcyjna.

  Obawy o to, kto jeszcze ma udziały

  Nie jest niczym miłym zostanie współwłaścicielem nieruchomości, której udziałowcy nie żywią do siebie sympatii i utrudniają sobie życie. My takich obaw nie mamy. Działamy jako osoba prawna i posiadamy duże doświadczenie w tego typu sprawach. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje dotyczące zakupu udziałów w nieruchomości – może nią być dom, mieszkanie, działka, a nawet garaż lub lokal usługowy.

  Udziały w jakich nieruchomościach skupujemy?

  Jesteśmy zainteresowani zakupem udziałów we wszystkich rodzajach nieruchomości. Mogą to być mieszkania w blokach i kamienicach, wydzielone lokale mieszkaniowe w domach jednorodzinnych, a także udziały w domach, działkach i obiektach komercyjnych. Za każdym razem przebieg transakcji wygląda identycznie.

  Jak płacimy za skup udziałów w nieruchomości

  Naszym priorytetem jest szybkie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji kupna – sprzedaży udziałów w nieruchomości. W każdym przypadku stawiamy na zadowolenie naszych klientów, począwszy od rzetelnego wycenienia nieruchomości, przygotowania atrakcyjnej finansowo oferty, a także skrupulatnym przeprowadzeniu transakcji, oczywiście w obecności notariusza. Ostatnim etapem naszej współpracy jest oczywiście wypłata wynagrodzenia za udziały w nieruchomości sprzedaż. W jakiej postaci pieniądze mogą trafić do Państwa rąk?

  Wypłata gotówkowa

  Płatność w gotówce do rąk własnych sprzedającego, następuje w momencie podpisywania aktu notarialnego, oczywiście w obecności notariusza. Kupujący kwituje pisemnie odbiór gotówki w określonej umową wartości. Dodatkowo, w umowie mogą być wpisane numery seryjne banknotów oraz odpowiadające im nominały.

  Wypłata przelewem

  Wygodniejszą i bezpieczniejszą formą zapłaty za skup udziałów spadkowych jest przelew bankowy. W tym przypadku pieniądze trafiają na konto sprzedającego w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy. Jest to bardzo wygodna forma transakcji, gwarantująca duży poziom bezpieczeństwa oraz pewność otrzymania pieniędzy.

  Kontakt

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

   Dostępność:
   Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
   +48 799 394 289
   biuro@skupnieruchomosci.org
   ZADZWOŃ