Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Hel

Przekonaj się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Hel – natychmiastowa możliwość sprzedaży Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Hel to warta rozważenia propozycja skierowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedania, na przykład mieszkania czy też nieruchomości rolnej. Bez różnicy czy nie dysponujesz czasem na prowadzenie sprzedaży nieruchomości samodzielnie czy po prostu brakuje Ci ochoty na przygotowywanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę rozmów z klientami, umawianie terminów zobaczenia nieruchomości, stratę czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Hel chętnie zwolni Cię z wszelkich kłopotów związanych z procesem sprzedaży. To my weźmiemy na swoje barki poszukiwanie docelowego klienta nieruchomości oraz całe ryzyko – Ty zaś możesz liczyć na całą kwotę pieniędzy tuż po tym, jak przystaniesz na naszą ofertę skupu. Weź pod uwagę, że nie ponosisz żadnego ryzyka – masz możliwość zgłosić prośbę o przedstawienie darmowej propozycji, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Hel to ekspresowy sposób na sprzedanie nieruchomości oraz uzyskanie gotówki, która może posłużyć do spełnienia planów lub stanie się ratunkiem w przykrej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Hel – o nas

Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości od kilkunastu lat. Z początku skupywaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, jednakże z postępem działalności nasze możliwości finansowe dały możliwość na odkupywanie nieruchomości także w innych terenach. Na początek do naszej oferty włączyliśmy tereny ościenne. W tej chwili jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym regionie Polski zlokalizowana jest Twoja nieruchomość – wydelegujemy tam naszych specjalistów, którzy zobaczą nieruchomość oraz opracują dokumenty. Skup nieruchomości Hel to ceniona firma. Mieliśmy okazję pośredniczyć w dużej liczbie transakcji, pracując na pozytywną ocenę zarówno ze strony sprzedających, jak i wyrażaną przez końcowych posiadaczy. Wspomogliśmy ogromną liczbę osób, które z przeróżnych przyczyn na szybko potrzebowały pomocy finansowej lub nie mogły we własnym zakresie zająć się znajdywaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Hel z radością zakupi również Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Hel – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Hel zapewnia bezproblemowy, szybki oraz przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Telefon – zadzwoń do nas i poinformuj o swojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Przyjazd – nasz specjalista przybędzie na Twoją nieruchomość, aby ją oglądnąć oraz przeanalizować jej jakość.
 3. Przedłożenie wyceny – będziemy się starać aby w jak najkrótszym czasie zaprezentować Ci bezpłatną propozycję cenową, którą możesz zaakcetować czy też odrzucić.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli tylko zadecydujesz, aby przekazać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w zaoferowanej przez nas kwocie, umówimy spotkanie w kancelarii notarialnej, w trakcie którego podpiszemy akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wypłacenie pieniędzy – jeszcze podczas podpisywania dokumentów u notariusza przekażemy Ci całościową ustaloną sumę środków finansowych lub zrealizujemy przy Tobie przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Hel – nie znajdziesz szybszego rozwiązania na sprzedanie należącej do Ciebie nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości Hel jest zainteresowany wykupieniem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Hel – skupujemy zarówno mieszkania przeznaczone do gruntownego wyremontowania, jak i nieruchomości w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Hel nawiązał współpracę z wieloma osobami, które wykupują od naszej firmy mieszkania z zamysłem dokonania flippingu, a więc wyremontowania mieszkania i dalszego sprzedania po większej kwocie w stosunku do ceny, po której przejęli lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Hel – nie ma różnicy czy Twoim utrapieniem jest wierzyciel, który zagraża licytacją czy lokatorzy, którzy unikają płacenia czynszu – skup mieszkań z problemami Hel wyswobodzi Cię z podobnych strapień, niezwłocznie zakupując nieruchomość oraz przekazując Ci należności.
 • Skup domów Hel – nie ma powodu, aby smucić się jeśli Twoja posiadłość została zaniszczona przez podtopienie bądź ogień – skup domów Hel zakupi obiekt w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – jeśli otrzymałeś w ramach spadku nieruchomość rolną albo jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, z radością ją zakupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz specjalista w czasie poznawania nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach oraz wypełnia raport, który później nam dostarcza.
 • Ocena sprawozdania jest wykorzystana celem ustalenia oferty cenowej.
 • Przekazujemy ofertę w czasie ponownej wizyty, telefonicznie lub e-mailowo – w zależności od formy wybranej przez właściciela.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty decydujesz placówkę notarialną, a nasi pracownicy dojadą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wskazać placówkę nieodległą od Ciebie.
 • Uzgodnimy najwygodniejszy dla Ciebie czas spotkania i umówimy go u notariusza.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszelkie założenia oraz będziemy czuwać, żeby umowa była przygotowana bez błędu.

Sprawy finansowe

 • Skup nieruchomości za gotówkę Hel najczęściej dostarcza pieniądze pod postacią gotówki, aczkolwiek w wypadku prośby właściciela, należności mogą zostać przesłane poprzez bankowość elektroniczną.
 • Przekazanie ustalonej kwoty odbywa się jeszcze podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym.
 • Nie podzielamy należnośći na części – zdobywasz za jednym razem pełną kwotę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ