Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Tomyśl

Przekonaj się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci zapewnić

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl – błyskawiczna sprzedaż Twojej nieruchomości

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl to ciekawa oferta kierowana do właścicieli nieruchomości do sprzedaży, np. lokalu mieszkalnego czy też gruntu. Bez względu na to czy brakuje Ci czasu na sprzedaż nieruchomości na własną rękę czy najzwyklej brak Ci sił na przygotowywanie informacji, wiele połączeń telefonicznych, dogadywanie terminów przejrzenia nieruchomości, marnowanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl chętnie zwolni Cię z wszystkich uciążliwości powiązanych z procesem sprzedaży. My weźmiemy na siebie znajdywanie końcowego właściciela nieruchomości i pełne ryzyko – Ty z kolei masz zapewnioną całą sumę pieniędzy niedługo po tym, jak zgodzisz się na naszą propozycję nabycia. Nie zapominaj, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – masz możliwość wysłać prośbę o zaprezentowanie darmowej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl to ekspresowy sposób na pozbycie się nieruchomości oraz otrzymanie sumy, która może posłużyć do realizacji planów lub okaże się wsparciem w skomplikowanej sytuacji losowej.

  Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

  128

  Skupionych nieruchmości

  76

  Inewstorów w Polsce

  100

  Zadowolonych klientów

  Skup nieruchomości Polska

  Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Ekspresowa wypłata gotówki.

  Skup mieszkań
  z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

  Skup mieszkań z komornikiem

  Skup mieszkań z długiem

  Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

  Skup zadłużonych nieruchomości

  Skup udziałów w nieruchomości

  Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

  Skup mieszkań z lokatorem

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

  Szybka sprzedaż nieruchomości

  Skup nieruchomości do remontu

  Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

  Skup lokali
  do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

  Skup spalonych nieruchomości

  Szybki skup nieruchomości z problemami

  Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

  Skup
  mieszkań

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl – historia działalności

  Prowadzimy działalność w obszarze kupowania nieruchomości już przez kilkanaście lat. Z początku zakupywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, ale z postępem działalności nasze możliwości finansowe umożliwiły skupywanie nieruchomości też w kolejnych obszarach. Na początek do naszej oferty dodaliśmy regiony ościenne. W aktualnej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym regionie naszego kraju położona jest Twoja nieruchomość – podeślemy tam naszych ekspertów, którzy przeanalizują nieruchomość a także wypełnią raport. Skup nieruchomości Nowy Tomyśl to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność pośredniczyć w w setkach transakcji, pracując na pochlebną ocenę zarówno ze strony właścicieli, jak i wyrażaną przez odkupujących nieruchomości. Wspomogliśmy pokaźną liczbę osób, które z różnych przyczyn jaknajprędzej potrzebowały pieniędzy albo nie miały możliwości same zajmować się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl z radością zakupi też należącą do Ciebie nieruchomość.

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl – transakcja w 5 krokach

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl proponuje nieskomplikowany, błyskawiczny i dogodny proces przekazywania nieruchomości:

  1. Nawiązanie kontaktu – wykonaj telefon do nas i poinformuj o należącej do Ciebie nieruchomości na sprzedaż.
  2. Wizyta – nasz pracownik przyjedzie na oferowaną nieruchomość, żeby ją zobaczyć oraz przeanalizować jej jakość.
  3. Przygotowanie propozycji – postaramy się by tak szybko jak to możliwe przedłożyć Ci niezobowiązującą propozycję cenową, którą możesz zaakcetować bądź niezaakceptować.
  4. Sporządzenie aktu notarialnego – w przypadku, kiedy zdecydujesz się, aby sprzedać nam swoją nieruchomość w określonej przez nas kwocie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, na którym podpiszemy akt notarialny.
  5. Wypłata należności – jeszcze podczas spotkania u notariusza przekażemy Ci pełną ustaloną sumę środków finansowych lub zrobimy w Twojej obecności przelew bankowy.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl – nie znajdziesz prostszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży posiadanej nieruchomości!

  Przedmioty sprzedaży

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl wykazuje zainteresowanie wykupieniem dowolnych nieruchomości:

  • Skup mieszkań Nowy Tomyśl – skupujemy zarówno mieszkania które powinny zostać oddane do generalnego odświeżenia, jak i mieszkania w nienagannym stanie.
  • Skup mieszkań za gotówkę Nowy Tomyśl prowadzi współpracę z dużą liczbą osób, które nabywają od naszej firmy lokale z zamysłem dokonania flippingu, czyli odremontowania nieruchomości oraz późniejszego sprzedania po większej cenie w odniesieniu do ceny, po której kupili mieszkanie.
  • Skup mieszkań z problemami Nowy Tomyśl – bez znaczenia czy Twoim utrapieniem jest komornik, który grozi licytacją czy najemcy, którzy nie płacą kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Nowy Tomyśl wyswobodzi Cię z takich strapień, ekspresowo nabywając mieszkanie oraz przekazując Ci gotówkę.
  • Skup domów Nowy Tomyśl – nie ma powodu, aby smucić się jeśli Twoja nieruchomość została zaniszczona przez zalanie czy też ogień – skup domów Nowy Tomyśl kupi dom w bez względu na jego stan.
  • Skup gruntów – jeśli odziedziczyłeś w ramach spadku nieruchomość rolną lub jakakolwiek inną nieruchomość, względem której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, chętnie ją zakupimy.

  Jak przebiega wycena?

  • Nasz ekspert podczas dokonywania oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach a także redaguje raport, który w dalszej kolejności nam udostępnia.
  • Ocena raportu służy do ustalenia propozycji cenowej.
  • Przedstawiamy wycenę podczas spotkania, w rozmowie telefonicznej lub drogą elektroniczną – zależnie od prośby właściciela.

  Formalności dotyczące aktu notarialnego

  • To Ty ustalasz kancelarię notarialną, a nasi pracownicy dotrą w określone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyznaczyć jednostkę najbliżej Ciebie.
  • Dobierzemy najdogodniejszy dla Ciebie termin spotkania i zamówimy go w biurze notarialnym.
  • Zaprezentujemy notariuszowi wszelkie założenia oraz skontrolujemy, by dokumentacja została napisana prawidłowo.

  Należności

  • Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl standardowo wypłaca należności w formie gotówki, aczkolwiek w wypadku preferencji sprzedającego, należności mogą zostać wpłacone poprzez bankowość elektroniczną.
  • Odbiór środków pieniężnych odbywa się jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.
  • Nie rozdzialamy ustalonej kwoty na raty – otrzymujesz bezpośrednio całą zapłatę za nieruchomość.

  Kontakt

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

   Dostępność:
   Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
   +48 799 394 289
   biuro@skupnieruchomosci.org
   ZADZWOŃ