Co to jest
skup nieruchomości Pisz

Dowiedz się jak działamy i jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Pisz – ekspresowa transakcja sprzedaży każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Pisz to idealna propozycja kierowana do właścicieli nieruchomości do sprzedaży, na przykład lokalu mieszkalnego czy działki. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na sprzedaż nieruchomości we własnym zakresie czy zwyczajnie brakuje Ci cierpliwości na pisanie wywieszek, niezliczoną liczbę połączeń telefonicznych, ustalanie dat oglądnięcia nieruchomości, tracenie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Pisz z radością wyręczy Cię z wszelkich problemów powiązanych z procesem sprzedaży. To my przejmiemy poszukiwania finalnego nabywcy nieruchomości i pełne ryzyko – Ty z kolei możesz liczyć na pełną kwotę pieniędzy chwilę po tym, jak wyrazisz zgodę na naszą ofertę skupu. Wiedz, że nie ma tutaj nic do stracenia – masz możliwość wysłać prośbę o zaprezentowanie bezpłatnej propozycji, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Pisz to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości i otrzymanie sumy, która może zostać przeznaczona do spełnienia marzeń lub okaże się wsparciem w przykrej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Pisz – kim jesteśmy?

Prowadzimy działalność w obszarze skupu nieruchomości od kilkunastu lat. W pierwszym okresie nabywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, jednakże z postępem działalności nasze finanse umożliwiły nabywanie nieruchomości również w kolejnych województwach. W pierwszej kolejności do naszej działalności przyłączyliśmy województwa sąsiednie. W obecnym momencie oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym regionie kraju położona jest należąca do Ciebie nieruchomość – skierujemy w to miejsce naszych agentów, którzy zobaczą nieruchomość i wypełnią dokumentację. Skup nieruchomości Pisz to zaufana firma. Mieliśmy okazję spełniać rolę podmiotu pośredniczącego w wielu transakcjach, zyskując pozytywną ocenę zarówno od sprzedających, jak i wyrażaną przez końcowych posiadaczy. Wsparliśmy wiele osób, które z różnych względów na szybko potrzebowały wsparcia finansowego czy też nie mogły same zajmować się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Pisz bez problemu zakupi także Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Pisz – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Pisz gwarantuje nieskomplikowany, błyskawiczny oraz dogodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zadzwoń do nas oraz poinformuj o należącej do Ciebie nieruchomości , którą masz zamiar sprzedać.
 2. Ocena – nasz ekspert odwiedzi Twoją nieruchomość, aby ją obejrzeć oraz ocenić jej cechy.
 3. Przygotowanie propozycji – postaramy się aby w jak najkrótszym czasie przedstawić Ci bezpłatną wycenę, którą masz możliwość przyjąć lub odrzucić.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – w przypadku, kiedy podejmiesz decyzję o tym, żeby sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas sumie pieniędzy, zaplanujemy czas spotkania w kancelarii notarialnej, podczas którego opatrzymy podpisami akt notarialny.
 5. Wręczenie gotówki – jeszcze podczas finalizowania transakcji w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce całościową należną kwotę pieniędzy lub zrealizujemy przy Tobie przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Pisz – nie znajdziesz lepszego sposobu na sprzedaż posiadanej nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Pisz będzie zainteresowany skupem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Pisz – kupujemy zarówno lokale wymagające całkowitego odświeżenia, jak i lokale w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Pisz nawiązał współpracę z osobami, które nabywają od naszej firmy nieruchomości celem flippingu, czyli remontu mieszkania oraz późniejszego odsprzedania po wyższej kwocie względem sumy, po której zakupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Pisz – bez znaczenia czy Twoim zmartwieniem jest wierzyciel, który zagraża oddaniem mieszkania do zlicytowania albo lokatorzy, którzy nie płacą kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Pisz odciąży Cię z takich trudności, niezwłocznie zakupując nieruchomość i przekazując Ci środki finansowe.
 • Skup domów Pisz – nie musisz zamartwiać się jeżeli Twoja posiadłość została zaniszczona przez podtopienie lub pożar – skup domów Pisz wykupi nieruchomość w dowolnym stanie.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy odziedziczyłeś w spadku nieruchomość rolną czy też jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie masz planów, z przyjemnością ją zakupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz agent w czasie przeglądania nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez fotografie a także sporządza dokument, który zaraz po wizycie nam wysyła.
 • Ocena raportu jest wykorzystana celem przygotowania propozycji cenowej.
 • Omawiamy propozycję w czasie ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub poprzez e-maila – zależnie od preferencji sprzedającego.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • To Ty ustalasz placówkę notarialną, a nasi eksperci przybędą w ustalone miejsce. Nie ma problemu, by wskazać kancelarię nieoddaloną od Ciebie.
 • Uzgodnimy najdogodniejszy dla Ciebie termin spotkania i zamówimy go w biurze notarialnym.
 • Przybliżymy notariuszowi wszelkie ustalenia i będziemy czuwać, by dokumentacja była napisana jasno.

Gotówka

 • Skup nieruchomości za gotówkę Pisz najczęściej wypłaca ustaloną kwotę w formie gotówki, aczkolwiek w przypadku preferencji sprzedającego, środki mogą zostać przesłane na konto bankowe.
 • Odbiór gotówki ma miejsce jeszcze w czasie dopełniania formalności u notariusza.
 • Nie dzielimy zapłaty na raty – dostajesz za jednym razem całą należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ