Odkryj
skup nieruchomości Kórnik

Dowiedz się jak działamy i jakie korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Kórnik – szybka sprzedaż Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Kórnik to atrakcyjna oferta adresowana do osób posiadających nieruchomości na sprzedaż, np. mieszkania czy gruntu. Bez względu na to czy nie masz czasu na sprzedaż nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie brakuje Ci ochoty na redagowanie wywieszek, setki telefonów, ustalanie możliwości oglądnięcia nieruchomości, stratę czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Kórnik chętnie zwolni Cię z wszystkich trudności związanych z przedsięwzięciem sprzedaży. To my weźmiemy na siebie znalezienie docelowego klienta nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty zaś możesz liczyć na pełną kwotę pieniędzy zaraz po tym, jak zaakceptujesz naszą ofertę nabycia. Weź pod uwagę, że nic nie tracisz – masz możliwość zgłosić prośbę o zaprezentowanie bezpłatnej wyceny, która może być przez Ciebie przyjęta bądź niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik to najlepszy sposób na sprzedaż nieruchomości i pozyskanie kwoty, która może zostać przeznaczona do realizacji planów lub stanie się wsparciem w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik – poznaj nas

Działamy w obszarze kupowania nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. W początkowym etapie zakupywaliśmy nieruchomości na terenie stolicy, lecz z upływem czasu nasze środki finansowe pozwoliły na nabywanie nieruchomości też w nowych województwach. Na wstępie do naszej działalności włączyliśmy tereny ościenne. W tej chwili realizujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym rejonie naszego kraju mieści się należąca do Ciebie nieruchomość – skierujemy do Ciebie naszych pracowników, którzy poznają nieruchomość a także zredagują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Kórnik to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność pełnić rolę pośredniczącego w dużej liczbie transakcji, zapracowując sobie na dobrą ocenę zarówno wyrażaną przez właścicieli, jak i wyrażaną przez odkupujących nieruchomości. Wspomogliśmy pokaźną liczbę osób, które z najróżniejszych przyczyn jak najszybciej potrzebowały gotówki bądź nie miały chęci samodzielnie zajmować się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik chętnie kupi również nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Skup nieruchomości Kórnik – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik oferuje nieskomplikowany, błyskawiczny i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zadzwoń do nas i powiedz o Twojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Spotkanie – nasz ekspert odwiedzi oferowaną nieruchomość, żeby ją oglądnąć i przeanalizować jej cechy.
 3. Omówienie wyceny – postaramy się aby w jak najkrótszym czasie przedłożyć Ci niezobowiązującą wycenę, którą masz możliwość zaakcetować lub nie przyjąć.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeżeli zdecydujesz się, żeby przekazać nam swoją nieruchomość w określonej przez nas cenie, spotkamy się u notariusza, w trakcie którego zawrzemy dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie środków finansowych – jeszcze w czasie wizyty w kancelarii notarialnej wręczymy Ci pełną należną sumę środków finansowych lub zrealizujemy w Twojej obecności przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik – nie ma prostszego sposobu na dokonanie sprzedaży swojej nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Kórnik wykaże zainteresowanie kupnem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Kórnik – skupujemy zarówno lokale z przeznaczeniem do gruntownego odremontowania, jak i lokale w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Kórnik nawiązał współpracę z wieloma osobami, które nabywają od naszej firmy nieruchomości celem flippingu, czyli remontowania lokalu i dalszego odsprzedania po wyższej kwocie w odniesieniu do kwoty, w której zakupili lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Kórnik – nie ma znaczenia czy Twoim utrapieniem jest wierzyciel, który zagraża licytacją czy też najemcy, którzy uchylają się od opłacenia rachunków – skup mieszkań z problemami Kórnik odciąży Cię z wszelkich problemów, błyskawicznie nabywając nieruchomość oraz przekazując Ci ustaloną kwotę.
 • Skup domów Kórnik – nie ma najmniejszej przyczyny, aby zamartwiać się jeżeli Twoja posiadłość została zaniszczona przez powódź lub ogień – skup domów Kórnik zakupi obiekt w dowolnym stanie.
 • Skup działek – w przypadku, gdy odziedziczyłeś w ramach spadku działkę albo dowolną inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, z przyjemnością ją kupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz ekspert podczas przeglądania nieruchomości utrwala jej stan na fotografiach a także spisuje dokument, który później nam udostępnia.
 • Analiza sprawozdania jest wykorzystana do ustalenia oferty cenowej.
 • Prezentujemy ofertę w czasie ponownej wizyty, poprzez telefon lub drogą elektroniczną – zależnie od preferencji kontrahenta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty wyznaczasz biuro notarialne, a nasi eksperci dojadą we wskazane miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyznaczyć placówkę nieoddaloną od Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin spotkania oraz zarezerwujemy go w biurze notarialnym.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszystkie szczegóły oraz zadbamy, aby dokumentacja była napisana bez niejednoznacznych zapisów.

Należności

 • Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik najczęściej wypłaca pieniądze pod postacią gotówki, niemniej jednak w przypadku prośby klienta, pieniądze mogą zostać przelane na konto sprzedającego.
 • Wypłata pieniędzy odbywa się jeszcze w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym.
 • Nie rozdzialamy wypłaty na raty – nabywasz od ręki pełną sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ