Poznaj
skup nieruchomości Choroszcz

Dowiedz się jak działamy oraz jakie korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Choroszcz – szybka transakcja sprzedaży każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Choroszcz to warta rozważenia oferta kierowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, na przykład lokalu mieszkalnego czy działki. Nie ma znaczenia czy brak Ci czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie brakuje Ci chęci na pisanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę rozmów telefonicznych, dogadywanie dat oglądnięcia nieruchomości, stratę czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz bezproblemowo odciąży Cię z wszystkich kłopotów które wiążą się ze sprzedażą. To my weźmiemy na swoje barki znalezienie docelowego właściciela nieruchomości a także całe ryzyko – Ty natomiast możesz liczyć na całą kwotę pieniędzy zaraz po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę skupu. Wiedz, że nic nie tracisz – możesz zgłosić prośbę o przedstawienie darmowej propozycji, która może być przez Ciebie zaakceptowana albo odrzucona. Skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości i uzyskanie gotówki, która posłuży do realizacji marzeń lub stanie się wsparciem w niespodziewanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz – o nas

Zajmujemy się kupowaniem nieruchomości już przez kilkanaście lat. Początkowo zakupywaliśmy nieruchomości na obszarze Warszawy, ale z postępem działalności nasze finanse pozwoliły na odkupywanie nieruchomości również w dalszych województwach. Na początek do naszej działalności przyłączyliśmy województwa sąsiednie. W aktualnym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma różnicy, w którym regionie Polski znajduje się Twoja nieruchomość – wyślemy tam naszych pracowników, którzy przeanalizują obiekt oraz wypełnią sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Choroszcz to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność uczestniczyć w w setkach transakcji, zapracowując sobie na pozytywną ocenę zarówno ze strony sprzedających, jak i wyrażaną przez ostatecznych posiadaczy. Wspomogliśmy ogromną liczbę osób, które z najróżniejszych przyczyn niezwłocznie potrzebowały pieniędzy bądź nie miały możliwości samodzielnie zająć się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz z przyjemnością zakupi też nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Skup nieruchomości Choroszcz – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz gwarantuje maksymalnie uproszczony, krótki i dogodny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Telefon – wykonaj telefon do nas i powiedz o posiadanej nieruchomości , którą masz zamiar sprzedać.
 2. Wizyta – nasz specjalista odwiedzi posiadaną przez Ciebie nieruchomość, żeby ją oglądnąć oraz przeanalizować jej jakość.
 3. Zaprezentowanie propozycji – będziemy się starać żeby tak szybko jak to możliwe zaprezentować Ci niezobowiązującą propozycję cenową, którą możesz zaakcetować albo niezaakceptować.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeśli podejmiesz decyzję o tym, aby sprzedać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w zaoferowanej przez nas kwocie, spotkamy się w biurze notarialnym, na którym podpiszemy akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wypłacenie należności – jeszcze podczas spotkania w biurze notarialnym przekażemy Ci całą umówioną sumę środków finansowych bądź wykonamy przy Tobie przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz – nie ma wygodniejszego sposobu na sprzedaż należącej do Ciebie nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Choroszcz wykazuje zainteresowanie skupem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Choroszcz – nabywamy zarówno lokale które powinny zostać oddane do gruntownego odświeżenia, jak i lokale w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Choroszcz nawiązał współpracę z osobami, które nabywają od naszej firmy nieruchomości w ramach flippingu, czyli wyremontowania lokalu i dalszego sprzedania po wyższej sumie w odniesieniu do sumy, w której nabyli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Choroszcz – nie ważne czy Twoim kłopotem jest bank, który grozi przekazaniem lokalu do zlicytowania czy też lokatorzy, którzy zalegają z opłaceniem czynszu – skup mieszkań z problemami Choroszcz wyswobodzi Cię z takich trudności, natychmiastowo zakupując mieszkanie i wypłacając Ci należności.
 • Skup domów Choroszcz – nie trzeba smucić się jeśli Twoja posiadłość została zaniszczona przez powódź bądź pożar – skup domów Choroszcz zakupi obiekt w dowolnym stanie.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeśli posiadasz w ramach spadku działkę czy też dowolną inną nieruchomość, co do której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z przyjemnością ją wykupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik podczas poznawania nieruchomości utrwala jej stan poprzez zdjęcia a także spisuje dokument, który później nam dostarcza.
 • Analiza dokumentacji jest wykorzystana do opracowania propozycji cenowej.
 • Omawiamy wycenę w trakcie spotkania, drogą telefoniczną bądź e-mailowo – zależnie od prośby sprzedającego.

Formalności w biurze notarialnym

 • Ty wskazujesz placówkę notarialną, a nasi pracownicy przyjadą w określone miejsce. Nie ma problemu, aby wskazać placówkę najbliżej Ciebie.
 • Uzgodnimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin wizyty i zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Przedstawimy notariuszowi wszystkie ustalenia i przypilnujemy, żeby dokumentacja była przygotowana bez błędu.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Choroszcz przeważnie wypłaca pieniądze w formie gotówki, ale w przypadku preferencji właściciela, środki mogą być przelane na rachunek bankowy.
 • Wręczenie gotówki odbywa się jeszcze podczas wizyty u notariusza.
 • Nie rozczłonkowujemy całej sumy na raty – otrzymujesz za jednym razem całą zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ