Co to jest
skup nieruchomości Nowe Miasteczko

Przekonaj się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Nowe Miasteczko – natychmiastowa sprzedaż Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Nowe Miasteczko to idealna propozycja kierowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedaży, na przykład lokalu mieszkalnego albo nieruchomości rolnej. Nie ma znaczenia czy brak Ci czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie czy najzwyklej brakuje Ci ochoty na redagowanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę połączeń telefonicznych, ustalanie terminów przejrzenia nieruchomości, stratę czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko bez problemu odciąży Cię z wszystkich kłopotów powiązanych z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na swoje barki znalezienie finalnego nabywcy nieruchomości a także pełne ryzyko – Ty natomiast masz zapewnioną całą sumę pieniędzy chwilę po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję nabycia. Wiedz, że nie ponosisz żadnego ryzyka – możesz zgłosić prośbę o sporządzenie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko to błyskawiczny sposób na wyzbycie się nieruchomości oraz uzyskanie gotówki, która może zostać przeznaczona do spełnienia marzeń lub okaże się wsparciem w przykrej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko – historia działalności

Działamy w obszarze skupywania nieruchomości od wielu lat. W pierwszym okresie odkupywaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, jednakże z czasem nasze możliwości finansowe pozwoliły na nabywanie nieruchomości także w nowych regionach. W pierwszej kolejności do naszej działalności dodaliśmy regiony sąsiednie. W aktualnej chwili nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w jakim regionie naszego kraju położona jest Twoja nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych agentów, którzy przeanalizują przedmiot sprzedaży a także zredagują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Nowe Miasteczko to renomowana firma. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w wielu transakcjach, pracując na pochlebną ocenę zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i ze strony odkupujących nieruchomości. Wsparliśmy dużą liczbę osób, które z rozmaitych powodów na szybko potrzebowały gotówki lub nie mogły na własną rękę zająć się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko chętnie kupi również nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Nowe Miasteczko – na czym to polega?

Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko zapewnia nieskomplikowany, błyskawiczny i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zadzwoń do nas oraz opowiedz o posiadanej nieruchomości , którą pragniesz sprzedać.
 2. Przyjazd – nasz specjalista przybędzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, by ją poznać i określić jej cechy.
 3. Zaprezentowanie wyceny – zrobimy wszystko by tak szybko jak to możliwe zaprezentować Ci darmową ofertę cenową, którą masz możliwość zatwierdzić lub nie przyjąć.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – kiedy tylko zadecydujesz, aby przekazać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w określonej przez nas kwocie, zaplanujemy spotkanie u notariusza, w trakcie którego podpiszemy dokument notarialny.
 5. Przekazanie pieniędzy – jeszcze podczas spotkania u notariusza przekażemy Ci całą należną sumę należności albo wyślemy w Twojej obecności przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko – nie ma lepszego sposobu na dokonanie sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

Skup nieruchomości Nowe Miasteczko jest zainteresowany nabyciem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Nowe Miasteczko – kupujemy zarówno lokale przeznaczone do generalnego remontu, jak i nieruchomości w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Nowe Miasteczko prowadzi współpracę z wieloma osobami, które nabywają od naszej firmy mieszkania celem flippingu, czyli polepszenia stanu nieruchomości i dokonania sprzedania po większej sumie w porównaniu do kwoty, w której kupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Nowe Miasteczko – nie stanowi różnicy czy Twoim utrapieniem jest komornik, który grozi licytacją albo najemcy, którzy uchylają się od opłacenia kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Nowe Miasteczko zwolni Cię z tych trudności, niezwłocznie nabywając lokal i wypłacając Ci należności.
 • Skup domów Nowe Miasteczko – nie ma powodu, aby smucić się jeżeli Twoja posiadłość została zaniszczona przez podtopienie czy też ogień – skup domów Nowe Miasteczko kupi nieruchomość w bez względu na jego stan.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeżeli masz w spadku działkę czy też dowolną inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z radością ją nabędziemy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz ekspert w czasie oglądania nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez fotografie i przygotowuje dokument, który potem nam dostarcza.
 • Ocena raportu służy do przygotowania wyceny.
 • Przedstawiamy propozycję w czasie ponownej wizyty, poprzez telefon lub poprzez e-maila – w zależności od formy preferowanej przez sprzedającego.

Formalności w biurze notarialnym

 • Ty wyznaczasz kancelarię notarialną, a nasi eksperci dotrą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać jednostkę najbliżej Ciebie.
 • Wybierzemy najwygodniejszy dla Ciebie termin spotkania i zamówimy go w biurze notarialnym.
 • Przybliżymy notariuszowi wszystkie założenia i będziemy pilnować, by umowa została sporządzona prawidłowo.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko przeważnie wręcza ustaloną kwotę pod postacią gotówki, niemniej jednak w przypadku życzenia właściciela, środki mogą zostać wniesione na konto bankowe.
 • Odbiór ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym.
 • Nie podzielamy należnośći na raty – nabywasz bezpośrednio pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ