Poznaj
skup nieruchomości Lędziny

Dowiedz się jak działamy i jak dużo korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Lędziny – błyskawiczna sprzedaż dowolnej nieruchomości

Skup nieruchomości Lędziny to interesująca propozycja skierowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, np. lokalu mieszkalnego albo nieruchomości rolnej. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na sprzedawanie nieruchomości na własną rękę czy najzwyklej brak Ci cierpliwości na przygotowywanie wywieszek, wiele rozmów z klientami, dogadywanie możliwości oglądnięcia nieruchomości, marnowanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Lędziny z przyjemnością odciąży Cię z wszystkich problemów które powiązane są z procesem sprzedaży. My weźmiemy na siebie szukanie ostatecznego klienta nieruchomości oraz wszelkie ryzyko – Ty z kolei otrzymujesz całą kwotę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję sprzedaży. Nie zapominaj, że nic nie ryzykujesz – masz możliwość poprosić o przygotowanie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny to ekspresowy sposób na pozbycie się nieruchomości oraz uzyskanie gotówki, która może posłużyć do spełnienia planów lub okaże się pomocą w kłopotliwej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny – poznaj nas

Zajmujemy się skupem nieruchomości już przez kilkanaście lat. Na początku odkupywaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, ale z czasem nasze finanse zezwoliły na skupywanie nieruchomości również w następnych regionach. Na początku do naszej działalności dodaliśmy regiony sąsiadujące z mazowieckim. W aktualnej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym obszarze kraju znajduje się należąca do Ciebie nieruchomość – wyślemy tam naszych ekspertów, którzy obejrzą obiekt i zredagują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Lędziny to zaufana firma. Mieliśmy możliwość pośredniczyć w wielu transakcjach, zyskując pozytywną rekomendację zarówno ze strony właścicieli, jak i od odkupujących nieruchomości. Wsparliśmy wiele osób, które z różnorakich względów jak najszybciej potrzebowały pomocy finansowej albo nie miały możliwości na własną rękę zająć się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny z chęcią odkupi też Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Lędziny – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny gwarantuje łatwy, krótki i dogodny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Kontakt – przedzwoń do nas oraz opowiedz o posiadanej nieruchomości , którą pragniesz sprzedać.
 2. Spotkanie – nasz specjalista odwiedzi Twoją nieruchomość, by ją poznać i ocenić jej cechy.
 3. Omówienie oferty – zrobimy wszystko by tak szybko jak to możliwe przedstawić Ci darmową ofertę cenową, którą masz możliwość zatwierdzić albo nie przyjąć.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, by przekazać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, ustalimy spotkanie w kancelarii notarialnej, podczas którego zawrzemy akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wręczenie gotówki – jeszcze podczas spotkania w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce całą umówioną kwotę pieniędzy albo wykonamy na Twoich oczach przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny – nie znajdziesz wygodniejszego sposobu na sprzedanie posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Lędziny będzie zainteresowany nabyciem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Lędziny – wykupujemy zarówno mieszkania przeznaczone do generalnego odremontowania, jak i mieszkania w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Lędziny współpracuje z osobami, które odkupują od nas nieruchomości z zamysłem dokonania flippingu, czyli odremontowania lokalu oraz dalszego sprzedania po wyższej sumie w stosunku do ceny, w której nabyli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Lędziny – bez znaczenia czy Twoim problemem jest komornik, który grozi przekazaniem mieszkania do licytacji czy też najemcy, którzy uchylają się od płatności rachunków – skup mieszkań z problemami Lędziny wyswobodzi Cię z takich kłopotów, błyskawicznie kupując lokal i przekazując Ci gotówkę.
 • Skup domów Lędziny – nie musisz zamartwiać się w sytuacji, gdy Twoja nieruchomość uległa zniszczeniu przez powódź czy też podpalenie – skup domów Lędziny nabędzie dom w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – jeśli otrzymałeś w spadku nieruchomość rolną lub wszelką inną nieruchomość, w stosunku do której nie masz zamiaru jej zagospodarowania, chętnie ją kupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz agent podczas dokonywania oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach a także sporządza raport, który następnie nam dostarcza.
 • Analiza dokumentacji jest wykorzystana do przygotowania oferty cenowej.
 • Przedstawiamy ofertę w trakcie spotkania, drogą telefoniczną lub e-mailowo – w zależności od prośby właściciela.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty ustalasz kancelarię notarialną, a nasi agenci przybędą w ustalone miejsce. Masz możliwość, aby wyznaczyć siedzibę blisko Ciebie.
 • Wybierzemy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin spotkania oraz umówimy go u notariusza.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie detale sprawy oraz skontrolujemy, żeby umowa została zredagowana bez niejednoznacznych zapisów.

Wypłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny zazwyczaj dostarcza należności w formie gotówki, niemniej jednak w przypadku preferencji właściciela, pieniądze mogą być wniesione na konto bankowe.
 • Wręczenie należności następuje jeszcze podczas podpisywania dokumentów w biurze notarialnym.
 • Nie podzielamy zapłaty na części – dostajesz od razu całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ