Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koniecpol

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Koniecpol – błyskawiczna transakcja sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Koniecpol to korzystna oferta kierowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego czy nieruchomości rolnej. Bez względu na to czy brakuje Ci czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie nie masz ochoty na pisanie informacji, wiele telefonów, ustalanie możliwości zobaczenia nieruchomości, tracenie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol z ochotą odciąży Cię z wszelkich uciążliwości które powiązane są ze sprzedażą. To my weźmiemy na siebie szukanie ostatecznego właściciela nieruchomości a także wszelkie ryzyko – Ty natomiast otrzymujesz całą kwotę pieniędzy tuż po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę nabycia. Wiedz, że nic nie ryzykujesz – masz możliwość zgłosić prośbę o sporządzenie bezpłatnej propozycji, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol to najwygodniejszy sposób na pozbycie się nieruchomości i otrzymanie sumy, która może zostać wykorzystana do realizacji marzeń lub okaże się wsparciem w nieprzewidzianej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol – poznaj nas

Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości od kilkunastu lat. W pierwszym okresie odkupywaliśmy nieruchomości na terenie stolicy, jednak z czasem nasze środki finansowe dały możliwość na nabywanie nieruchomości również w nowych obszarach. Na początek do naszej oferty dodaliśmy tereny ościenne. W bieżącej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim mieście naszego kraju położona jest Twoja nieruchomość – podeślemy tam naszych ekspertów, którzy oglądną przedmiot sprzedaży i sporządzą dokumenty. Skup nieruchomości Koniecpol to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność pośredniczyć w dużej liczbie transakcji, zapracowując sobie na bardzo dobrą ocenę zarówno ze strony właścicieli, jak i ze strony nabywców. Wsparliśmy wiele osób, które z wielorakich przyczyn niezwłocznie potrzebowały pomocy finansowej lub nie miały chęci we własnym zakresie zająć się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol z przyjemnością kupi też nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Skup nieruchomości Koniecpol – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol gwarantuje nieskomplikowany, szybki oraz wygodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Telefon – zadzwoń do nas oraz poinformuj o Twojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Wizyta – nasz agent odwiedzi należącą do Ciebie nieruchomość, by ją oglądnąć a także przeanalizować jej jakość.
 3. Sporządzenie oferty – postaramy się by tak szybko jak to możliwe przedstawić Ci niezobowiązującą propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić albo odrzucić.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeżeli podejmiesz decyzję o tym, by przekazać nam swoją nieruchomość w zaoferowanej przez nas sumie pieniędzy, umówimy spotkanie w kancelarii notarialnej, w trakcie którego zawrzemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłata należności – jeszcze w czasie finalizowania transakcji w kancelarii notarialnej wręczymy Ci całą należną sumę pieniędzy bądź zrealizujemy przy Tobie przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol – nie ma prostszego sposobu na dokonanie sprzedaży posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Co możesz nam zaproponować?

Skup nieruchomości Koniecpol jest zainteresowany zakupieniem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Koniecpol – nabywamy zarówno nieruchomości przeznaczone do gruntownego remontu, jak i mieszkania w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Koniecpol współpracuje z osobami, które nabywają od naszej firmy nieruchomości celem flippingu, czyli wyremontowania nieruchomości i późniejszego odsprzedania po wyższej kwocie względem ceny, w której zakupili lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Koniecpol – nie stanowi różnicy czy Twoim zmartwieniem jest wierzyciel, który grozi licytacją czy też najemcy, którzy unikają płatności kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Koniecpol uwolni Cię z takich strapień, natychmiastowo nabywając mieszkanie i wypłacając Ci pieniądze.
 • Skup domów Koniecpol – nie trzeba smucić się w sytuacji, gdy Twoja nieruchomość zniszczyła się przez podtopienie bądź podpalenie – skup domów Koniecpol zakupi dom w dowolnym stanie.
 • Skup działek – w przypadku, gdy dostałeś w ramach spadku grunty czy też wszelką inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej użytkowania, z radością ją zakupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz pracownik podczas przeglądania nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach oraz opracowuje raport, który niezwłocznie nam dostarcza.
 • Ocena sprawozdania zostaje wykorzystana do sporządzenia oferty cenowej.
 • Omawiamy ofertę w trakcie spotkania, w rozmowie telefonicznej bądź e-mailowo – w zależności od preferencji właściciela.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • To Ty wybierasz biuro notarialne, a nasi eksperci dojadą we wskazane miejsce. Możesz, żeby wyznaczyć placówkę blisko Ciebie.
 • Wybierzemy najbardziej odpowiadający dla Ciebie czas wizyty i umówimy go w biurze notarialnym.
 • Przedstawimy notariuszowi wszystkie detale sprawy oraz zadbamy, by umowa była sporządzona bezbłędnie.

Wypłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol standardowo wypłaca ustaloną kwotę pod postacią gotówki, niemniej w razie życzenia kontrahenta, pieniądze mogą być wpłacone na konto sprzedającego.
 • Wypłata środków pieniężnych ma miejsce jeszcze w czasie podpisywania dokumentów w biurze notarialnym.
 • Nie rozdzialamy ustalonej kwoty na raty – otrzymujesz za jednym razem pełną sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ