Poznaj
skup nieruchomości Strzelce Opolskie

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie – natychmiastowa możliwość sprzedaży dowolnej nieruchomości

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie to interesująca propozycja adresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedania, np. domu lub gruntu. Bez znaczenia jest to czy nie masz czasu na sprzedawanie nieruchomości samodzielnie czy po prostu nie masz cierpliwości na pisanie ogłoszeń, setki telefonów, ustalanie możliwości oglądnięcia nieruchomości, poświęcanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie z przyjemnością wyręczy Cię z każdych kłopotów które wiążą się z procesem sprzedaży. To my przejmiemy szukanie finalnego właściciela nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty z kolei otrzymujesz całą sumę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak wyrazisz zgodę na naszą propozycję nabycia. Weź pod uwagę, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka – możesz wysłać prośbę o opracowanie darmowej wyceny, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości oraz pozyskanie sumy, która może posłużyć do spełnienia marzeń lub stanie się wsparciem w niespodziewanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie – nasza historia

Prowadzimy działalność w obszarze skupywania nieruchomości od kilkunastu lat. W początkowym etapie nabywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, jednakże z czasem nasze finanse zezwoliły na kupowanie nieruchomości także w dalszych obszarach. Na początek do naszej oferty włączyliśmy województwa sąsiednie. W bieżącej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w jakim obszarze kraju ulokowana jest Twoja nieruchomość – wydelegujemy tam naszych agentów, którzy zobaczą przedmiot sprzedaży i sporządzą sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Strzelce Opolskie to zaufana firma. Mieliśmy sposobność być pośrednikiem w wielu transakcjach, zdobywając bardzo dobrą rekomendację zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i od ostatecznych posiadaczy. Wspomogliśmy wiele osób, które z rozmaitych względów natychmiastowo potrzebowały wsparcia finansowego czy też nie miały chęci same zajmować się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie bezproblemowo kupi również posiadaną przez Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie – na czym to polega?

Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie oferuje nieskomplikowany, błyskawiczny oraz przyjemny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Kontakt – przedzwoń do nas oraz poinformuj o Twojej nieruchomości , którą chcesz sprzedać.
 2. Wizyta – nasz pracownik odwiedzi Twoją nieruchomość, żeby ją oglądnąć oraz ocenić jej cechy.
 3. Omówienie oferty – dołożymy starań by w jak najkrótszym czasie przedłożyć Ci niezobowiązującą propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić bądź nie przyjąć.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – kiedy tylko podejmiesz decyzję o tym, by przekazać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas sumie pieniędzy, umówimy czas spotkania w kancelarii notarialnej, podczas którego zawrzemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłata pieniędzy – jeszcze w czasie spotkania u notariusza wręczymy Ci całą umówioną kwotę należności albo zrobimy na Twoich oczach przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie – nie ma wygodniejszego sposobu na dokonanie sprzedaży posiadanej nieruchomości!

Przedmioty skupu

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie będzie zainteresowany zakupieniem jakiejkolwiek nieruchomości:

 • Skup mieszkań Strzelce Opolskie – nabywamy zarówno mieszkania które powinny zostać oddane do całkowitego wyremontowania, jak i nieruchomości w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Strzelce Opolskie współpracuje z wieloma osobami, które zakupują od naszej firmy lokale w ramach flippingu, a więc remontowania nieruchomości i dalszego sprzedania po wyższej kwocie w porównaniu do kwoty, w której kupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Strzelce Opolskie – bez różnicy czy Twoim problemem jest wierzyciel, który grozi przekazaniem lokalu do zlicytowania albo najemcy, którzy zwlekają z opłaceniem czynszu – skup mieszkań z problemami Strzelce Opolskie zwolni Cię z takich problemów, niezwłocznie kupując nieruchomość i wypłacając Ci pieniądze.
 • Skup domów Strzelce Opolskie – nie ma najmniejszej przyczyny, żeby zamartwiać się jeśli Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez powódź bądź podpalenie – skup domów Strzelce Opolskie nabędzie nieruchomość w bez względu na jego stan.
 • Skup działek – jeżeli odziedziczyłeś w ramach spadku grunty lub wszelką inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej użytkowania, z radością ją nabędziemy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz agent podczas przeglądania nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez fotografie i spisuje raport, który potem nam przekazuje.
 • Ocena sprawozdania służy do opracowania oferty cenowej.
 • Przedstawiamy wycenę w trakcie ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub poprzez e-maila – w zależności od formy preferowanej przez sprzedającego.

Formalności w biurze notarialnym

 • To Ty wskazujesz biuro notarialne, a nasi pracownicy przyjadą w wyznaczone miejsce. Nie ma przeciwskazań, by wyznaczyć siedzibę nieoddaloną od Ciebie.
 • Uzgodnimy najdogodniejszy dla Ciebie termin spotkania oraz zamówimy go u notariusza.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie szczegóły oraz dopilnujemy, aby dokumentacja była opracowana bezbłędnie.

Należności

 • Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie w większości przypadków wypłaca ustaloną kwotę pod postacią gotówki, aczkolwiek w przypadku życzenia kontrahenta, pieniądze mogą być wniesione poprzez bankowość elektroniczną.
 • Przekazanie gotówki następuje jeszcze w czasie podpisywania aktu u notariusza.
 • Nie podzielamy wypłaty na raty – zdobywasz bezpośrednio całą należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ