Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Skawina

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Skawina – natychmiastowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Skawina to korzystna oferta adresowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego albo gruntu. Bez różnicy czy nie dysponujesz czasem na sprzedawanie nieruchomości we własnym zakresie czy zwyczajnie brak Ci ochoty na przygotowywanie informacji, setki połączeń telefonicznych, umawianie możliwości przejrzenia nieruchomości, marnowanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Skawina bezproblemowo wyręczy Cię z każdych kłopotów które wiążą się ze sprzedażą. My weźmiemy na siebie znajdywanie docelowego klienta nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty zaś otrzymujesz pełną sumę pieniędzy zaraz po tym, jak wyrazisz zgodę na naszą ofertę cenową. Pamiętaj, że nic nie tracisz – możesz zgłosić prośbę o opracowanie bezpłatnej oferty, która może zostać przez Ciebie zaakceptowana albo niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Skawina to najwygodniejszy sposób na sprzedaż nieruchomości i otrzymanie kwoty, która może zostać wykorzystana do realizacji planów lub będzie wsparciem w nieprzewidzianej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Skawina – kilka słów o nas

Prowadzimy działalność w zakresie kupowania nieruchomości od wielu lat. W pierwszym okresie zakupywaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, jednak z upływem czasu nasze możliwości finansowe dały możliwość na skupywanie nieruchomości też w dalszych miastach. W pierwszej kolejności do naszej działalności dodaliśmy województwa ościenne. W obecnej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim regionie kraju znajduje się Twoja nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych ekspertów, którzy przeanalizują przedmiot sprzedaży a także przygotują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Skawina to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność być pośrednikiem w wielu transakcjach, zapracowując sobie na pozytywną ocenę zarówno od oferujących nieruchomości, jak i ze strony klientów końcowych. Wsparliśmy wiele osób, które z różnorakich przyczyn pilnie potrzebowały wsparcia finansowego bądź nie były w stanie samodzielnie zająć się poszukiwaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Skawina chętnie nabędzie także Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Skawina – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Skawina oferuje łatwy, szybki oraz dogodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – wykonaj telefon do nas i powiedz o posiadanej nieruchomości , którą pragniesz sprzedać.
 2. Przyjazd – nasz specjalista przybędzie na należącą do Ciebie nieruchomość, by ją obejrzeć a także przeanalizować jej stan.
 3. Przedłożenie wyceny – dołożymy starań żeby tak szybko jak to możliwe zaprezentować Ci darmową wycenę, którą masz możliwość zaakcetować czy też nie przyjąć.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – kiedy tylko podejmiesz decyzję o tym, żeby sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, spotkamy się u notariusza, na którym opatrzymy podpisami dokument notarialny.
 5. Wręczenie gotówki – jeszcze w czasie spotkania u notariusza wręczymy Ci całą należną sumę należności lub zrealizujemy w Twojej obecności przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Skawina – nie znajdziesz wygodniejszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży swojej nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości Skawina będzie zainteresowany nabyciem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Skawina – skupujemy zarówno nieruchomości przeznaczone do gruntownego wyremontowania, jak i lokale w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Skawina współpracuje z osobami, które odkupują od naszej firmy lokale z zamiarem flippingu, a więc odremontowania mieszkania oraz dalszego odsprzedania po większej kwocie względem ceny, w której zakupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Skawina – bez znaczenia czy Twoim zmartwieniem jest bank, który grozi licytacją albo najemcy, którzy zalegają z opłaceniem kwot za wynajmowanie – skup mieszkań z problemami Skawina odciąży Cię z wszelkich trudności, ekspresowo nabywając nieruchomość i wypłacając Ci ustaloną kwotę.
 • Skup domów Skawina – nie musisz martwić się jeżeli Twoja nieruchomość zniszczyła się przez powódź bądź pożar – skup domów Skawina zakupi budynek w każdym stanie.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy otrzymałeś w ramach spadku nieruchomość rolną czy też dowolną inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej wykorzystania, z przyjemnością ją kupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz specjalista w trakcie oglądania nieruchomości utrwala jej stan na fotografiach i przygotowuje raport, który w dalszej kolejności nam dostarcza.
 • Analiza raportu służy celem sporządzenia propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy wycenę w czasie ponownej wizyty, drogą telefoniczną czy też drogą elektroniczną – w zależności od życzenia sprzedającego.

Formalności w biurze notarialnym

 • To Ty wybierasz biuro notarialne, a nasi eksperci przyjadą w ustalone miejsce. Nie ma przeciwskazań, aby wyznaczyć siedzibę najbliżej Ciebie.
 • Dobierzemy najwygodniejszy dla Ciebie czas wizyty i zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie założenia oraz skontrolujemy, aby dokumentacja była zredagowana poprawnie.

Sprawy finansowe

 • Skup nieruchomości za gotówkę Skawina najczęściej wypłaca ustaloną kwotę w postaci gotówki, niemniej jednak w przypadku preferencji sprzedającego, pieniądze mogą zostać wniesione na konto sprzedającego.
 • Odbiór ustalonej kwoty następuje jeszcze podczas wizyty w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozdzialamy zapłaty na części – uzyskujesz za jednym razem pełną kwotę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ