Co to jest
skup nieruchomości Dukla

Dowiedz się jak działamy oraz jakie korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Dukla – szybka sprzedaż każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Dukla to interesująca oferta zaadresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, na przykład mieszkania czy działki. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej brak Ci cierpliwości na pisanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę rozmów telefonicznych, ustalanie terminów oglądnięcia nieruchomości, stratę czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Dukla bezproblemowo wyręczy Cię z każdych kłopotów związanych ze sprzedażą. My weźmiemy na siebie szukanie docelowego nabywcy nieruchomości oraz całe ryzyko – Ty natomiast otrzymujesz pełną sumę pieniędzy niedługo po tym, jak wyrazisz zgodę na naszą ofertę cenową. Pamiętaj, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka – masz możliwość poprosić o sporządzenie darmowej propozycji, która może zostać przez Ciebie przyjęta lub odrzucona. Skup nieruchomości za gotówkę Dukla to ekspresowy sposób na wyzbycie się nieruchomości oraz otrzymanie gotówki, która może zostać przeznaczona do realizacji planów lub okaże się pomocą w skomplikowanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Dukla – nasza historia

Prowadzimy działalność w zakresie skupu nieruchomości wiele lat. Na początku skupywaliśmy nieruchomości na obszarze Warszawy, lecz z postępem działalności nasze finanse mogły zostać przeznaczone na skupywanie nieruchomości również w nowych miastach. Początkowo do naszej działalności przyłączyliśmy regiony sąsiadujące z mazowieckim. W aktualnej chwili realizujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim mieście naszego kraju zlokalizowana jest posiadana przez Ciebie nieruchomość – podeślemy do Ciebie naszych ekspertów, którzy poznają obiekt oraz wypełnią dokumenty. Skup nieruchomości Dukla to zaufana firma. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu transakcjach, zdobywając dobrą rekomendację zarówno wyrażaną przez oferujących nieruchomości, jak i wyrażaną przez odkupujących nieruchomości. Wspomogliśmy ogromną liczbę osób, które z różnorakich przyczyn jak najszybciej potrzebowały gotówki czy też nie mogły same zająć się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Dukla bezproblemowo nabędzie także nieruchomość, której jesteś posiadaczem.

Skup nieruchomości Dukla – na czym to polega?

Skup nieruchomości za gotówkę Dukla gwarantuje łatwy, błyskawiczny oraz przyjemny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Kontakt – zadzwoń do nas i opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości na sprzedaż.
 2. Wizyta – nasz pracownik przybędzie na oferowaną nieruchomość, aby ją obejrzeć a także przeanalizować jej stan.
 3. Sporządzenie propozycji – dołożymy starań by możliwie jak najszybciej przedłożyć Ci niezobowiązującą propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić lub odrzucić.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli tylko zdecydujesz się, by sprzedać nam swoją nieruchomość w określonej przez nas sumie pieniędzy, spotkamy się u notariusza, w trakcie którego podpiszemy akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wręczenie gotówki – jeszcze w czasie wizyty u notariusza przekażemy Ci pełną należną kwotę środków finansowych bądź zrealizujemy w Twojej obecności przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Dukla – nie znajdziesz łatwiejszego sposobu na sprzedanie należącej do Ciebie nieruchomości!

Przedmioty skupu

Skup nieruchomości Dukla wykazuje zainteresowanie kupnem jakiejkolwiek nieruchomości:

 • Skup mieszkań Dukla – kupujemy zarówno mieszkania wymagające całkowitego odremontowania, jak i nieruchomości w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Dukla współpracuje z osobami, które skupują od naszej firmy lokale celem flippingu, a więc przeprowadzenia remontu mieszkania oraz dalszego sprzedania po wyższej cenie względem ceny, po której przejęli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Dukla – bez znaczenia czy Twoim utrapieniem jest wierzyciel, który zagraża oddaniem nieruchomości do licytacji czy najemcy, którzy uchylają się od płatności kwot za wynajmowanie – skup mieszkań z problemami Dukla zwolni Cię z wymienionych problemów, natychmiastowo kupując lokal oraz wypłacając Ci gotówkę.
 • Skup domów Dukla – nie trzeba zamartwiać się jeśli Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez zalanie czy też ogień – skup domów Dukla nabędzie nieruchomość w bez względu na jego stan.
 • Skup działek – w przypadku, gdy posiadasz w spadku grunty czy też dowolną inną nieruchomość, względem której nie masz zamiaru jej wykorzystania, chętnie ją zakupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz ekspert w trakcie przeglądania nieruchomości utrwala jej stan poprzez zdjęcia a także sporządza raport, który niezwłocznie nam przesyła.
 • Analiza raportu służy celem opracowania oferty cenowej.
 • Prezentujemy wycenę w trakcie spotkania, poprzez telefon czy też e-mailowo – zależnie od formy preferowanej przez kontrahenta.

Formalności w biurze notarialnym

 • Ty określasz placówkę notarialną, a nasi agenci przyjadą w wyznaczone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyznaczyć placówkę nieoddaloną od Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin spotkania oraz umówimy go u notariusza.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie szczegóły oraz skontrolujemy, aby dokumentacja była zredagowana bezbłędnie.

Sprawy finansowe

 • Skup nieruchomości za gotówkę Dukla w większości przypadków przekazuje należności w postaci gotówki, aczkolwiek w razie prośby sprzedającego, należności mogą zostać wpłacone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Wręczenie należności następuje jeszcze w czasie spotkania u notariusza.
 • Nie podzielamy wypłaty na części – uzyskujesz od razu całą należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ