Co to jest
skup nieruchomości Warta

Przekonaj się jak działamy i jak dużo korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Warta – szybka sprzedaż każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Warta to atrakcyjna propozycja skierowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego czy działki. Nie ważne czy nie masz czasu na sprzedaż nieruchomości samodzielnie czy po prostu brakuje Ci cierpliwości na przygotowywanie wywieszek, setki rozmów z klientami, ustalanie dat oglądnięcia nieruchomości, poświęcanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Warta bezproblemowo zwolni Cię z każdych trudności związanych ze sprzedażą. My weźmiemy na swoje barki szukanie ostatecznego nabywcy nieruchomości a także pełne ryzyko – Ty z kolei otrzymujesz pełną sumę pieniędzy tuż po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę nabycia. Nie zapominaj, że nic nie tracisz – możesz zgłosić prośbę o przygotowanie darmowej oferty, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Warta to najszybszy sposób na sprzedaż nieruchomości oraz otrzymanie sumy, która może posłużyć do spełnienia planów lub okaże się pomocą w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Warta – kilka słów o nas

Działamy w obszarze skupu nieruchomości od wielu lat. W pierwszym okresie kupowaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, lecz z postępem działalności nasze finanse dały możliwość na kupowanie nieruchomości też w innych lokalizacjach. W pierwszej kolejności do naszej oferty przyłączyliśmy regiony ościenne. W bieżącej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez różnicy, w jakim rejonie Polski umiejscowiona jest Twoja nieruchomość – wydelegujemy w to miejsce naszych pracowników, którzy oglądną obiekt i sporządzą dokumenty. Skup nieruchomości Warta to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność spełniać rolę pośrednika w dużej liczbie transakcji, zyskując pozytywną ocenę zarówno wyrażaną przez właścicieli, jak i wyrażaną przez klientów końcowych. Wsparliśmy ogromną liczbę osób, które z przeróżnych powodów pilnie potrzebowały gotówki bądź nie miały ochoty same zajmować się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Warta bez problemu nabędzie także Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Warta – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Warta gwarantuje nieskomplikowany, błyskawiczny oraz dogodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Kontakt – zatelefonuj do nas oraz powiadom o należącej do Ciebie nieruchomości na sprzedaż.
 2. Wizyta – nasz specjalista odwiedzi Twoją nieruchomość, żeby ją oglądnąć a także przeanalizować jej cechy.
 3. Zaprezentowanie oferty – zrobimy wszystko by jak najszybciej zaprezentować Ci darmową ofertę cenową, którą możesz zatwierdzić bądź niezaakceptować.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – w przypadku, kiedy zdecydujesz się, by przekazać nam swoją nieruchomość w zaoferowanej przez nas kwocie, spotkamy się w biurze notarialnym, na którym opatrzymy podpisami dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze w czasie podpisywania dokumentów u notariusza złożymy na Twoje ręce całościową umówioną kwotę pieniędzy lub wykonamy na Twoich oczach przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Warta – nie ma prostszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży Twojej nieruchomości!

Co możesz nam sprzedać?

Skup nieruchomości Warta jest zainteresowany wykupieniem różnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Warta – wykupujemy zarówno mieszkania przeznaczone do gruntownego odświeżenia, jak i nieruchomości w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Warta nawiązał współpracę z osobami, które kupują od nas mieszkania z zamiarem flippingu, czyli przeprowadzenia remontu lokalu i dalszego odsprzedania po większej kwocie w odniesieniu do kwoty, w której kupili lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Warta – nie ma różnicy czy Twoim zmartwieniem jest bank, który zagraża licytacją albo najemcy, którzy nie płacą kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Warta uwolni Cię z wszelkich zmartwień, od ręki kupując lokal oraz wypłacając Ci pieniądze.
 • Skup domów Warta – nie ma powodu, aby martwić się gdy Twoja nieruchomość została zaniszczona przez zalanie czy też pożar – skup domów Warta nabędzie budynek w bez względu na jego stan.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeżeli posiadasz w ramach spadku działkę albo wszelką inną nieruchomość, co do której nie posiadasz planów, z radością ją kupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz ekspert w czasie dokonywania oględzin nieruchomości utrwala jej stan poprzez fotografie i przygotowuje dokument, który w dalszej kolejności nam dostarcza.
 • Analiza dokumentacji służy celem sporządzenia wyceny.
 • Przekazujemy ofertę podczas ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub e-mailowo – w zależności od preferencji kontrahenta.

Formalności w biurze notarialnym

 • To Ty wyznaczasz biuro notarialne, a nasi eksperci dojadą w określone miejsce. Masz możliwość, by wskazać jednostkę nieodległą od Ciebie.
 • Ustalimy najprzystępniejszy dla Ciebie czas wizyty oraz umówimy go u notariusza.
 • Przybliżymy notariuszowi wszelkie szczegóły i przypilnujemy, żeby dokumentacja była zredagowana bez niejednoznacznych sformułowań.

Wypłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Warta zwykle wypłaca należności w formie gotówki, niemniej w przypadku prośby klienta, należności mogą być uiszczone na konto bankowe.
 • Odbiór gotówki następuje jeszcze w czasie dopełniania formalności u notariusza.
 • Nie podzielamy wypłaty na części – dostajesz bezpośrednio pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ