Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ozimek

Przekonaj się jak działamy i jak dużo korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Ozimek – ekspresowa sprzedaż każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Ozimek to warta rozważenia oferta adresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedania, na przykład mieszkania czy też gruntu. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości we własnym zakresie czy po prostu brakuje Ci cierpliwości na pisanie wywieszek, setki telefonów, dogadywanie możliwości przejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Ozimek bezproblemowo odciąży Cię z każdych trudności powiązanych z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na swoje barki poszukiwanie finalnego klienta nieruchomości oraz wszelkie ryzyko – Ty natomiast możesz liczyć na pełną kwotę pieniędzy chwilę po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję cenową. Wiedz, że nic nie ryzykujesz – masz możliwość poprosić o przedstawienie bezpłatnej propozycji, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek to najszybszy sposób na sprzedanie nieruchomości i otrzymanie sumy, która może posłużyć do spełnienia planów lub okaże się ratunkiem w niespodziewanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek – nasza działalność

Prowadzimy działalność w obszarze nabywania nieruchomości już przez kilkanaście lat. W początkowym etapie skupywaliśmy nieruchomości na terenie stolicy, ale z czasem nasze środki finansowe zezwoliły na skupywanie nieruchomości także w nowych miastach. Na początek do naszej oferty włączyliśmy regiony ościenne. W tym momencie jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym mieście naszego kraju ulokowana jest należąca do Ciebie nieruchomość – wydelegujemy tam naszych agentów, którzy ocenią obiekt a także wypełnią dokumentację. Skup nieruchomości Ozimek to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność uczestniczyć w dużej liczbie transakcji, pracując na dobrą rekomendację zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i od odkupujących nieruchomości. Wsparliśmy wiele osób, które z rozmaitych przyczyn na szybko potrzebowały wsparcia finansowego czy też nie miały możliwości same zająć się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek bezproblemowo nabędzie również Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Ozimek – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek proponuje maksymalnie uproszczony, błyskawiczny i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – przedzwoń do nas i poinformuj o swojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Przyjazd – nasz ekspert przyjedzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, aby ją poznać a także przeanalizować jej jakość.
 3. Przedłożenie wyceny – postaramy się żeby jak najszybciej przedłożyć Ci darmową wycenę, którą masz możliwość przyjąć albo niezaakceptować.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – gdy tylko zdecydujesz się, by sprzedać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w określonej przez nas sumie pieniędzy, spotkamy się w biurze notarialnym, w trakcie którego opatrzymy podpisami akt notarialny.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze w czasie wizyty w kancelarii notarialnej przekażemy Ci pełną umówioną sumę należności albo zrealizujemy na Twoich oczach przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek – nie znajdziesz wygodniejszego rozwiązania na sprzedanie Twojej nieruchomości!

Obiekty skupu

Skup nieruchomości Ozimek jest zainteresowany wykupieniem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Ozimek – wykupujemy zarówno nieruchomości wymagające całkowitego remontu, jak i nieruchomości w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Ozimek kooperuje z dużą liczbą osób, które kupują od naszej firmy lokale z zamiarem flippingu, czyli polepszenia stanu nieruchomości oraz dokonania odsprzedania po większej cenie w stosunku do ceny, po której nabyli lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Ozimek – nie ważne czy Twoim kłopotem jest bank, który grozi przekazaniem nieruchomości do licytacji albo lokatorzy, którzy uchylają się od opłacenia rachunków – skup mieszkań z problemami Ozimek zwolni Cię z wymienionych trudności, błyskawicznie kupując mieszkanie oraz wypłacając Ci pieniądze.
 • Skup domów Ozimek – nie trzeba smucić się jeśli Twoja posiadłość została zaniszczona przez zalanie bądź podpalenie – skup domów Ozimek zakupi obiekt w bez względu na jego stan.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeżeli posiadasz w spadku działkę albo jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie posiadasz planów, z przyjemnością ją zakupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz agent w czasie oglądania nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez zdjęcia i opracowuje raport, który potem nam dostarcza.
 • Ocena dokumentacji zostaje wykorzystana do przygotowania propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy propozycję podczas ponownej wizyty, przez telefon lub poprzez e-maila – zależnie od preferencji klienta.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty wskazujesz biuro notarialne, a nasi eksperci przyjadą we wskazane miejsce. Możesz, żeby wyznaczyć kancelarię nieodległą od Ciebie.
 • Wybierzemy najwygodniejszy dla Ciebie czas spotkania oraz zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Przedstawimy notariuszowi wszystkie detale sprawy i skontrolujemy, by umowa była napisana bez błędu.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek przeważnie dostarcza pieniądze w formie gotówki, niemniej w razie życzenia sprzedającego, należności mogą zostać wpłacone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Przekazanie gotówki odbywa się jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.
 • Nie rozczłonkowujemy należnośći na raty – otrzymujesz za jednym razem całą należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ