Poznaj
skup nieruchomości Kamień Pomorski

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Kamień Pomorski – błyskawiczna transakcja sprzedaży posiadanej nieruchomości

Skup nieruchomości Kamień Pomorski to ciekawa oferta zaadresowana do właścicieli nieruchomości do sprzedaży, np. lokalu mieszkalnego albo nieruchomości rolnej. Bez znaczenia jest to czy nie masz czasu na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie brak Ci cierpliwości na przygotowywanie wywieszek, setki rozmów telefonicznych, dogadywanie terminów obejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski z ochotą zwolni Cię z każdych problemów związanych z procesem sprzedaży. To my weźmiemy na swoje barki szukanie docelowego klienta nieruchomości oraz wszelkie ryzyko – Ty zaś dostajesz całą sumę pieniędzy zaraz po tym, jak przyjmiesz naszą ofertę cenową. Nie zapominaj, że nie ma tutaj nic do stracenia – możesz zgłosić prośbę o sporządzenie darmowej wyceny, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski to najwygodniejszy sposób na sprzedaż nieruchomości i pozyskanie gotówki, która może posłużyć do spełnienia planów lub stanie się pomocą w niespodziewanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski – kim jesteśmy?

Prowadzimy działalność w obszarze nabywania nieruchomości już przez kilkanaście lat. W pierwszym okresie odkupywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, ale z postępem działalności nasze finanse mogły zostać przeznaczone na odkupywanie nieruchomości także w kolejnych miastach. Na początek do naszej oferty dołączyliśmy obszary sąsiednie. W tym momencie jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym obszarze Polski mieści się należąca do Ciebie nieruchomość – skierujemy w to miejsce naszych ekspertów, którzy oglądną przedmiot sprzedaży oraz wypełnią dokumenty. Skup nieruchomości Kamień Pomorski to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność być pośrednikiem w w setkach transakcji, zdobywając pochlebną opinię zarówno wyrażaną przez oferujących nieruchomości, jak i od odkupujących nieruchomości. Wsparliśmy znaczną liczbę osób, które z wielorakich względów jaknajprędzej potrzebowały gotówki lub nie miały możliwości same zająć się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski bez problemu odkupi także Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Kamień Pomorski – na czym to polega?

Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski zapewnia maksymalnie uproszczony, błyskawiczny i wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Telefon – zatelefonuj do nas i powiadom o posiadanej nieruchomości , którą planujesz sprzedać.
 2. Spotkanie – nasz pracownik przybędzie na oferowaną nieruchomość, by ją poznać oraz ocenić jej jakość.
 3. Omówienie wyceny – zrobimy wszystko żeby w jak najkrótszym czasie przedłożyć Ci bezpłatną ofertę cenową, którą masz możliwość zatwierdzić albo niezaakceptować.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – w przypadku, kiedy zadecydujesz, aby sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, podczas którego opatrzymy podpisami akt sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze podczas finalizowania transakcji w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce pełną ustaloną sumę pieniędzy bądź zrealizujemy w Twojej obecności przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski – nie ma prostszego sposobu na sprzedaż należącej do Ciebie nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Kamień Pomorski jest zainteresowany kupnem jakiejkolwiek nieruchomości:

 • Skup mieszkań Kamień Pomorski – kupujemy zarówno mieszkania przeznaczone do całkowitego odświeżenia, jak i mieszkania w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Kamień Pomorski współpracuje z wieloma osobami, które kupują od naszej firmy mieszkania z zamysłem dokonania flippingu, czyli polepszenia stanu lokalu oraz dalszego sprzedania po wyższej cenie w stosunku do kwoty, po której nabyli nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Kamień Pomorski – nie ma znaczenia czy Twoim zmartwieniem jest komornik, który zagraża oddaniem mieszkania do licytacji czy też najemcy, którzy zalegają z płatnością czynszu – skup mieszkań z problemami Kamień Pomorski zwolni Cię z wymienionych trudności, ekspresowo kupując lokal i wypłacając Ci należności.
 • Skup domów Kamień Pomorski – nie ma powodu, aby martwić się jeśli Twoja nieruchomość zniszczyła się przez podtopienie lub ogień – skup domów Kamień Pomorski nabędzie budynek w każdym stanie.
 • Skup działek – jeśli odziedziczyłeś w spadku działkę czy też wszelką inną nieruchomość, co do której nie masz planów, z ochotą ją wykupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na fotografiach a także spisuje raport, który w dalszej kolejności nam przekazuje.
 • Analiza raportu jest wykorzystana do sporządzenia oferty cenowej.
 • Przedstawiamy ofertę w trakcie spotkania, poprzez telefon bądź poprzez e-maila – w zależności od formy wskazanej przez klienta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty wskazujesz notariusza, a nasi eksperci przyjadą w określone miejsce. Nie ma przeciwskazań, żeby wskazać placówkę nieodległą od Ciebie.
 • Wybierzemy najprzystępniejszy dla Ciebie czas wizyty oraz umówimy go u notariusza.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie detale sprawy i będziemy kontrolować, by dokumentacja była przygotowana bezbłędnie.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski standardowo wręcza należności w formie gotówki, niemniej w razie prośby sprzedającego, pieniądze mogą być uiszczone na konto klienta.
 • Wręczenie należności odbywa się jeszcze podczas wizyty w biurze notarialnym.
 • Nie rozczłonkowujemy należnośći na części – uzyskujesz bezpośrednio pełną sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ