Poznaj
skup nieruchomości Złoty Stok

Przekonaj się jak działamy oraz jakie korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Złoty Stok – ekspresowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Złoty Stok to ciekawa oferta adresowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedaży, np. domu czy gruntu. Bez znaczenia jest to czy brakuje Ci czasu na sprzedaż nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie brakuje Ci chęci na redagowanie informacji, setki połączeń telefonicznych, dogadywanie możliwości obejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok z przyjemnością odciąży Cię z wszelkich trudności powiązanych z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na swoje barki poszukiwania końcowego właściciela nieruchomości a także całe ryzyko – Ty z kolei otrzymujesz całą kwotę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak przyjmiesz naszą ofertę sprzedaży. Nie zapominaj, że nic nie tracisz – możesz zgłosić prośbę o przedstawienie bezpłatnej oferty, która może zostać przez Ciebie zaakceptowana lub odrzucona. Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok to ekspresowy sposób na sprzedanie nieruchomości oraz otrzymanie kwoty, która może zostać wykorzystana do realizacji marzeń lub stanie się wsparciem w kłopotliwej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok – historia działalności

Prowadzimy działalność w obszarze nabywania nieruchomości od wielu lat. W początkowym etapie skupywaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, jednakże z czasem nasze finanse pozwoliły na skupywanie nieruchomości także w innych miastach. Na początku do naszej działalności przyłączyliśmy tereny sąsiadujące z Mazowszem. W bieżącej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym obszarze kraju ulokowana jest posiadana przez Ciebie nieruchomość – podeślemy w to miejsce naszych agentów, którzy zobaczą obiekt i wypełnią sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Złoty Stok to znana firma. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w wielu transakcjach, zyskując dobrą opinię zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i od klientów ostatecznych. Wspomogliśmy wiele osób, które z najróżniejszych przyczyn natychmiastowo potrzebowały pomocy finansowej lub nie mogły na własną rękę zajmować się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok bezproblemowo zakupi także nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Złoty Stok – na czym to polega?

Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok oferuje nieskomplikowany, krótki oraz dogodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Kontakt – zatelefonuj do nas i przekaż informacje o swojej nieruchomości , którą chcesz sprzedać.
 2. Przyjazd – nasz specjalista przybędzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, aby ją obejrzeć oraz określić jej jakość.
 3. Przedłożenie wyceny – postaramy się żeby możliwie jak najszybciej przedłożyć Ci niezobowiązującą wycenę, którą masz możliwość przyjąć czy też niezaakceptować.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – jeżeli zadecydujesz, aby sprzedać nam swoją nieruchomość w zaoferowanej przez nas cenie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, podczas którego zawrzemy akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wręczenie gotówki – jeszcze w czasie wizyty u notariusza wręczymy Ci całościową ustaloną kwotę pieniędzy bądź zrealizujemy przy Tobie przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok – nie ma szybszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży posiadanej nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości Złoty Stok będzie zainteresowany nabyciem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Złoty Stok – kupujemy zarówno nieruchomości które powinny zostać oddane do całkowitego odremontowania, jak i lokale w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Złoty Stok kooperuje z osobami, które odkupują od naszej firmy lokale z planem wykonania flippingu, czyli polepszenia stanu mieszkania oraz późniejszego odsprzedania po większej cenie w porównaniu do sumy, w której kupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Złoty Stok – nie ma znaczenia czy Twoim strapieniem jest wierzyciel, który grozi licytacją albo lokatorzy, którzy zalegają z opłaceniem czynszu – skup mieszkań z problemami Złoty Stok zwolni Cię z takich zmartwień, ekspresowo zakupując nieruchomość i wręczając Ci pieniądze.
 • Skup domów Złoty Stok – nie musisz smucić się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez podtopienie bądź podpalenie – skup domów Złoty Stok kupi budynek w jakimkolwiek stanie.
 • Skup nieruchomości rolnych – w przypadku, gdy otrzymałeś w spadku grunty czy też wszelką inną nieruchomość, względem której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z radością ją zakupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz pracownik w czasie przeglądania nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach a także wypełnia raport, który niezwłocznie nam udostępnia.
 • Analiza raportu służy celem przygotowania oferty cenowej.
 • Przekazujemy wycenę podczas ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub e-mailowo – zależnie od preferencji właściciela.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • To Ty ustalasz placówkę notarialną, a nasi agenci przyjadą w określone miejsce. Masz możliwość, by wyznaczyć siedzibę blisko Ciebie.
 • Ustalimy najprzystępniejszy dla Ciebie czas wizyty i zamówimy go w biurze notarialnym.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie ustalenia oraz przypilnujemy, aby umowa została sporządzona poprawnie.

Gotówka

 • Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok zazwyczaj dostarcza należności pod postacią gotówki, aczkolwiek w razie prośby klienta, pieniądze mogą zostać wniesione poprzez bankowość elektroniczną.
 • Wypłata środków pieniężnych następuje jeszcze w czasie podpisywania dokumentów w biurze notarialnym.
 • Nie rozdzialamy zapłaty na części – otrzymujesz od ręki całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ