Odkryj
skup nieruchomości Gościno

Przekonaj się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Gościno – natychmiastowa możliwość sprzedaży posiadanej nieruchomości

Skup nieruchomości Gościno to doskonała oferta adresowana do posiadaczy nieruchomości na sprzedaż, na przykład lokalu mieszkalnego albo gruntu. Bez różnicy czy brak Ci czasu na sprzedaż nieruchomości we własnym zakresie czy zwyczajnie brak Ci sił na przygotowywanie wywieszek, niezliczoną liczbę połączeń telefonicznych, umawianie terminów obejrzenia nieruchomości, tracenie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Gościno z przyjemnością odciąży Cię z wszelkich trudności które wiążą się ze sprzedażą. To my weźmiemy na swoje barki poszukiwania docelowego właściciela nieruchomości oraz całe ryzyko – Ty zaś otrzymujesz pełną kwotę pieniędzy niedługo po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję skupu. Weź pod uwagę, że nie ponosisz żadnego ryzyka – masz możliwość wysłać prośbę o przedstawienie darmowej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Gościno to najwygodniejszy sposób na sprzedanie nieruchomości i pozyskanie kwoty, która może posłużyć do realizacji zamierzeń lub będzie wsparciem w kłopotliwej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Gościno – poznaj nas

Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości od kilkunastu lat. W pierwszym okresie zakupywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, jednakże z czasem nasze finanse mogły zostać przeznaczone na nabywanie nieruchomości również w nowych lokalizacjach. Na początku do naszej oferty przyłączyliśmy tereny sąsiednie. W obecnej chwili nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym rejonie Polski umiejscowiona jest należąca do Ciebie nieruchomość – podeślemy tam naszych pracowników, którzy ocenią nieruchomość a także sporządzą dokumenty. Skup nieruchomości Gościno to renomowana firma. Mieliśmy sposobność być pośrednikiem w wielu transakcjach, pracując na pozytywną ocenę zarówno wyrażaną przez właścicieli, jak i wyrażaną przez klientów końcowych. Wspomogliśmy znaczną liczbę osób, które z przeróżnych względów na szybko potrzebowały gotówki albo nie miały możliwości na własną rękę zająć się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Gościno z radością odkupi także nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Skup nieruchomości Gościno – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Gościno oferuje bezproblemowy, błyskawiczny oraz wygodny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Kontakt – zadzwoń do nas oraz poinformuj o swojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Wizyta – nasz specjalista przyjedzie na należącą do Ciebie nieruchomość, by ją poznać oraz przeanalizować jej jakość.
 3. Zaprezentowanie oferty – będziemy się starać by tak szybko jak to możliwe przedłożyć Ci bezpłatną ofertę cenową, którą masz możliwość przyjąć albo niezaakceptować.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – w przypadku, gdy podejmiesz decyzję o tym, żeby sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, umówimy spotkanie u notariusza, podczas którego podpiszemy dokument przygotowany przez notariusza.
 5. Wręczenie należności – jeszcze w trakcie wizyty u notariusza wręczymy Ci całościową umówioną kwotę pieniędzy lub zrealizujemy przy Tobie przelew na rachunek bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Gościno – nie ma szybszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości!

Co możesz nam zaproponować?

Skup nieruchomości Gościno wykaże zainteresowanie wykupieniem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Gościno – kupujemy zarówno mieszkania które powinny zostać oddane do generalnego wyremontowania, jak i nieruchomości w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Gościno kooperuje z wieloma osobami, które kupują od naszej firmy lokale w celu flippingu, czyli remontu lokalu oraz dokonania odsprzedania po większej kwocie w odniesieniu do ceny, po której zakupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Gościno – bez różnicy czy Twoim problemem jest bank, który grozi przekazaniem lokalu do zlicytowania czy też najemcy, którzy unikają płacenia rachunków – skup mieszkań z problemami Gościno zwolni Cię z podobnych zmartwień, niezwłocznie zakupując nieruchomość oraz wręczając Ci pieniądze.
 • Skup domów Gościno – nie trzeba zamartwiać się w sytuacji, gdy Twoja nieruchomość zniszczyła się przez wodę lub ogień – skup domów Gościno kupi nieruchomość w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – jeśli dostałeś w spadku nieruchomość rolną czy też jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie posiadasz planów, chętnie ją kupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach a także wypełnia raport, który w dalszej kolejności nam wysyła.
 • Analiza dokumentacji służy celem opracowania wyceny.
 • Omawiamy ofertę podczas spotkania, w rozmowie telefonicznej czy też e-mailowo – zależnie od preferencji kontrahenta.

Formalności w biurze notarialnym

 • To Ty decydujesz kancelarię notarialną, a nasi pracownicy przyjadą w wyznaczone miejsce. Masz możliwość, żeby wyznaczyć kancelarię nieoddaloną od Ciebie.
 • Uzgodnimy najprzystępniejszy dla Ciebie termin spotkania i zarezerwujemy go u notariusza.
 • Przedstawimy notariuszowi wszelkie ustalenia i dopilnujemy, aby umowa została napisana bezbłędnie.

Gotówka

 • Skup nieruchomości za gotówkę Gościno zazwyczaj przekazuje pieniądze pod postacią gotówki, ale w razie prośby klienta, pieniądze mogą być uiszczone na konto bankowe.
 • Przekazanie gotówki następuje jeszcze podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej.
 • Nie podzielamy ustalonej kwoty na części – dostajesz bezpośrednio całą zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ