Odkryj
skup nieruchomości Cybinka

Dowiedz się jak działamy oraz jakie korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Cybinka – ekspresowa możliwość sprzedaży posiadanej nieruchomości

Skup nieruchomości Cybinka to interesująca oferta zaadresowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego lub działki. Bez różnicy czy nie masz czasu na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej brakuje Ci chęci na pisanie ogłoszeń, wiele rozmów z klientami, umawianie dat przejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Cybinka z radością odciąży Cię z wszystkich uciążliwości powiązanych ze sprzedażą. To my weźmiemy na swoje barki poszukiwania docelowego klienta nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty natomiast masz zagwarantowaną całą kwotę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję nabycia. Nie zapominaj, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka – możesz zgłosić prośbę o przedstawienie bezpłatnej wyceny, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka to najlepszy sposób na wyzbycie się nieruchomości oraz uzyskanie sumy, która może posłużyć do spełnienia zamierzeń lub będzie ratunkiem w nieprzewidzianej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka – nasza działalność

Prowadzimy działalność w branży kupowania nieruchomości już przez kilkanaście lat. W początkowym etapie skupywaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, jednakże z postępem działalności nasze środki finansowe umożliwiły nabywanie nieruchomości także w kolejnych lokalizacjach. Najpierw do naszej działalności dodaliśmy województwa sąsiadujące z mazowieckim. W aktualnym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w którym obszarze naszego kraju znajduje się posiadana przez Ciebie nieruchomość – wydelegujemy w to miejsce naszych specjalistów, którzy ocenią przedmiot sprzedaży a także wypełnią dokumentację. Skup nieruchomości Cybinka to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność uczestniczyć w dużej liczbie transakcji, zyskując pochlebną opinię zarówno ze strony właścicieli, jak i ze strony końcowych posiadaczy. Wsparliśmy wiele osób, które z przeróżnych przyczyn pilnie potrzebowały pomocy finansowej albo nie chciały same zająć się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka z radością nabędzie też posiadaną przez Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Cybinka – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka proponuje łatwy, krótki oraz wygodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Kontakt – zatelefonuj do nas oraz opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości do sprzedania.
 2. Spotkanie – nasz ekspert przyjedzie na Twoją nieruchomość, żeby ją oglądnąć i określić jej cechy.
 3. Zaprezentowanie wyceny – będziemy się starać aby tak szybko jak to możliwe przedstawić Ci darmową ofertę cenową, którą możesz zatwierdzić albo odrzucić.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeśli tylko zdecydujesz się, by sprzedać nam swoją nieruchomość w zaoferowanej przez nas kwocie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, podczas którego opatrzymy podpisami dokument przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłata gotówki – jeszcze w trakcie finalizowania transakcji w kancelarii notarialnej złożymy na Twoje ręce całościową ustaloną sumę pieniędzy bądź zrealizujemy przy Tobie przelew na rachunek bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka – nie znajdziesz wygodniejszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości Cybinka będzie zainteresowany nabyciem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Cybinka – kupujemy zarówno nieruchomości przeznaczone do generalnego odświeżenia, jak i mieszkania w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Cybinka nawiązał współpracę z dużą liczbą osób, które wykupują od naszej firmy nieruchomości w ramach flippingu, czyli polepszenia stanu nieruchomości oraz późniejszego sprzedania po wyższej sumie w porównaniu do sumy, po której kupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Cybinka – nie ma różnicy czy Twoim problemem jest wierzyciel, który zagraża oddaniem lokalu do zlicytowania albo najemcy, którzy zwlekają z płatnością czynszu – skup mieszkań z problemami Cybinka odciąży Cię z wymienionych zmartwień, błyskawicznie zakupując lokal i wręczając Ci pieniądze.
 • Skup domów Cybinka – nie ma powodu, aby zamartwiać się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez wodę bądź ogień – skup domów Cybinka wykupi budynek w bez względu na jego stan.
 • Skup działek – jeżeli posiadasz w ramach spadku nieruchomość rolną lub jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej wykorzystania, z ochotą ją kupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz agent w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan na fotografiach i spisuje dokument, który niezwłocznie nam wysyła.
 • Analiza sprawozdania służy celem sporządzenia propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy wycenę w czasie ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub drogą elektroniczną – zależnie od formy preferowanej przez klienta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • Ty ustalasz placówkę notarialną, a nasi pracownicy przybędą we wskazane miejsce. Nie ma problemu, żeby wyznaczyć placówkę nieodległą od Ciebie.
 • Dobierzemy najbardziej odpowiadający dla Ciebie czas spotkania oraz umówimy go w biurze notarialnym.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie ustalenia i będziemy czuwać, by umowa została przygotowana poprawnie.

Wypłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka najczęściej dostarcza ustaloną kwotę w formie gotówki, lecz w razie prośby sprzedającego, środki mogą być przesłane na rachunek bankowy.
 • Wypłata ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze w trakcie dopełniania formalności u notariusza.
 • Nie rozdzialamy należnośći na części – dostajesz od ręki całą zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ