Co to jest
skup nieruchomości Opalenica

Dowiedz się jak działamy i jakie korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Opalenica – ekspresowa możliwość sprzedaży dowolnej nieruchomości

Skup nieruchomości Opalenica to interesująca propozycja zaadresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, np. domu czy działki. Bez znaczenia jest to czy brak Ci czasu na sprzedawanie nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej brakuje Ci ochoty na przygotowywanie ogłoszeń, wiele rozmów telefonicznych, umawianie terminów oglądnięcia nieruchomości, stratę czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Opalenica bez problemu odciąży Cię z wszelkich uciążliwości które wiążą się z przedsięwzięciem sprzedaży. My przejmiemy szukanie docelowego właściciela nieruchomości i pełne ryzyko – Ty zaś możesz liczyć na pełną sumę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję skupu. Weź pod uwagę, że nic nie ryzykujesz – możesz wysłać prośbę o opracowanie darmowej wyceny, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości oraz pozyskanie sumy, która może posłużyć do realizacji zamierzeń lub okaże się pomocą w skomplikowanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica – nasza historia

Zajmujemy się kupowaniem nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. Z początku kupowaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, ale z upływem czasu nasze możliwości finansowe dały możliwość na odkupywanie nieruchomości także w dalszych terenach. Początkowo do naszej oferty dołączyliśmy tereny ościenne. W tej chwili nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim rejonie kraju znajduje się posiadana przez Ciebie nieruchomość – wydelegujemy do Ciebie naszych specjalistów, którzy przeanalizują przedmiot sprzedaży i zredagują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Opalenica to sprawdzona firma. Mieliśmy okazję uczestniczyć w dużej liczbie transakcji, zdobywając dobrą ocenę zarówno od sprzedających, jak i ze strony odkupujących nieruchomości. Wspomogliśmy pokaźną liczbę osób, które z najróżniejszych powodów natychmiastowo potrzebowały gotówki czy też nie mogły na własną rękę zająć się znajdywaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica z przyjemnością odkupi też posiadaną przez Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Opalenica – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica gwarantuje łatwy, krótki oraz wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zadzwoń do nas oraz powiedz o Twojej nieruchomości , którą masz zamiar sprzedać.
 2. Spotkanie – nasz specjalista przyjedzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, aby ją zobaczyć a także ocenić jej stan.
 3. Przygotowanie propozycji – dołożymy starań by jak najszybciej zaprezentować Ci bezpłatną ofertę cenową, którą możesz zaakcetować bądź nie przyjąć.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – jeśli podejmiesz decyzję o tym, by sprzedać nam swoją nieruchomość w określonej przez nas sumie pieniędzy, spotkamy się w kancelarii notarialnej, na którym opatrzymy podpisami akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wręczenie należności – jeszcze w czasie finalizowania transakcji w kancelarii notarialnej złożymy na Twoje ręce pełną umówioną kwotę pieniędzy albo wyślemy przy Tobie przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica – nie znajdziesz lepszego rozwiązania na sprzedaż swojej nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Opalenica będzie zainteresowany nabyciem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Opalenica – nabywamy zarówno nieruchomości które powinny zostać oddane do generalnego wyremontowania, jak i nieruchomości w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Opalenica nawiązał współpracę z wieloma osobami, które kupują od naszej firmy mieszkania w ramach flippingu, a więc przeprowadzenia remontu lokalu i dokonania odsprzedania po wyższej sumie w porównaniu do sumy, w której kupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Opalenica – nie ma znaczenia czy Twoim utrapieniem jest wierzyciel, który grozi licytacją albo najemcy, którzy unikają płacenia czynszu – skup mieszkań z problemami Opalenica odciąży Cię z wymienionych problemów, niezwłocznie zakupując mieszkanie oraz wypłacając Ci ustaloną sumę.
 • Skup domów Opalenica – nie ma najmniejszej przyczyny, by smucić się w sytuacji, gdy Twoja posiadłość zniszczyła się przez podtopienie bądź podpalenie – skup domów Opalenica wykupi budynek w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy odziedziczyłeś w spadku działkę albo jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie posiadasz zamiaru jej zagospodarowania, chętnie ją zakupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz ekspert w trakcie oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan poprzez zdjęcia a także przygotowuje raport, który zaraz po spotkaniu nam udostępnia.
 • Ocena sprawozdania zostaje wykorzystana do opracowania oferty cenowej.
 • Prezentujemy propozycję w trakcie ponownej wizyty, poprzez telefon lub e-mailowo – zależnie od preferencji właściciela.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • Ty ustalasz placówkę notarialną, a nasi agenci przyjadą w ustalone miejsce. Możesz, aby wskazać siedzibę nieoddaloną od Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin wizyty oraz zamówimy go w biurze notarialnym.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie ustalenia oraz będziemy dbać, aby umowa była napisana bezbłędnie.

Pieniądze

 • Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica zwykle wręcza należności w formie gotówki, niemniej jednak w przypadku życzenia kontrahenta, należności mogą być przesłane poprzez bankowość elektroniczną.
 • Przekazanie ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze podczas wizyty w biurze notarialnym.
 • Nie podzielamy zapłaty na raty – uzyskujesz od ręki całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ