Odkryj
skup nieruchomości Sławków

Dowiedz się jak działamy oraz jak dużo korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Sławków – szybka transakcja sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Sławków to warta rozważenia propozycja adresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedania, na przykład domu czy też działki. Nie ważne czy brak Ci czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości samodzielnie czy zwyczajnie brakuje Ci cierpliwości na przygotowywanie wywieszek, wiele telefonów, ustalanie możliwości zobaczenia nieruchomości, marnowanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Sławków z radością zwolni Cię z wszelkich kłopotów które wiążą się z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na siebie znalezienie ostatecznego klienta nieruchomości oraz całe ryzyko – Ty zaś masz zagwarantowaną pełną sumę pieniędzy niedługo po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę cenową. Weź pod uwagę, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – możesz wysłać prośbę o przedstawienie darmowej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Sławków to najszybszy sposób na sprzedaż nieruchomości i otrzymanie kwoty, która posłuży do spełnienia zamierzeń lub stanie się pomocą w przykrej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Sławków – kim jesteśmy?

Działamy w zakresie skupu nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. W pierwszym okresie odkupywaliśmy nieruchomości na terenie stolicy, ale z czasem nasze finanse umożliwiły skupywanie nieruchomości także w dalszych lokalizacjach. Najpierw do naszej działalności dodaliśmy województwa sąsiednie. W bieżącym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym obszarze kraju mieści się Twoja nieruchomość – wydelegujemy w to miejsce naszych specjalistów, którzy przeanalizują nieruchomość i sporządzą raport. Skup nieruchomości Sławków to zaufana firma. Mieliśmy możliwość spełniać funkcję podmiotu pośredniczącego w dużej liczbie transakcji, zdobywając pozytywną rekomendację zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i ze strony klientów finalnych. Wspomogliśmy znaczną liczbę osób, które z wielorakich powodów prędko potrzebowały wsparcia finansowego bądź nie mogły same zajmować się poszukiwaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Sławków z radością kupi także nieruchomość, której jesteś posiadaczem.

Skup nieruchomości Sławków – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Sławków zapewnia nieskomplikowany, błyskawiczny oraz wygodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – przedzwoń do nas i powiadom o Twojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Wizyta – nasz pracownik przybędzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, żeby ją obejrzeć oraz ocenić jej jakość.
 3. Przedstawienie propozycji – dołożymy starań aby możliwie najszybciej przedstawić Ci niezobowiązującą ofertę cenową, którą masz możliwość zaakcetować bądź nie przyjąć.
 4. Podpis aktu notarialnego – w przypadku, kiedy zdecydujesz się, żeby sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, spotkamy się u notariusza, na którym podpiszemy dokument notarialny.
 5. Wypłata należności – jeszcze podczas finalizowania transakcji w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce całościową należną kwotę należności albo zrobimy na Twoich oczach przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Sławków – nie znajdziesz wygodniejszego sposobu na sprzedaż należącej do Ciebie nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Sławków będzie zainteresowany wykupieniem różnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Sławków – nabywamy zarówno lokale które powinny zostać oddane do całkowitego wyremontowania, jak i mieszkania w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Sławków nawiązał współpracę z osobami, które wykupują od nas mieszkania z zamysłem dokonania flippingu, czyli remontu mieszkania oraz późniejszego sprzedania po wyższej kwocie w odniesieniu do sumy, w której kupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Sławków – nie ma różnicy czy Twoim utrapieniem jest wierzyciel, który zagraża oddaniem lokalu do zlicytowania czy też lokatorzy, którzy uchylają się od płatności czynszu – skup mieszkań z problemami Sławków zwolni Cię z wymienionych trudności, ekspresowo kupując mieszkanie i wypłacając Ci ustaloną kwotę.
 • Skup domów Sławków – nie ma najmniejszej przyczyny, żeby smucić się jeżeli Twoja posiadłość została zaniszczona przez zalanie bądź podpalenie – skup domów Sławków nabędzie obiekt w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy posiadasz w spadku grunty albo jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej użytkowania, z radością ją nabędziemy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz agent w trakcie poznawania nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach oraz spisuje dokument, który następnie nam dostarcza.
 • Analiza raportu jest wykorzystana celem opracowania propozycji cenowej.
 • Omawiamy ofertę w trakcie ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub e-mailowo – zależnie od życzenia sprzedającego.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • To Ty decydujesz notariusza, a nasi eksperci dojadą w określone miejsce. Nie ma przeciwskazań, by wybrać placówkę nieoddaloną od Ciebie.
 • Dobierzemy najwygodniejszy dla Ciebie czas wizyty i zarezerwujemy go w biurze notarialnym.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszystkie szczegóły oraz dopilnujemy, by dokumentacja została sporządzona bez błędu.

Wypłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Sławków zazwyczaj wypłaca ustaloną kwotę pod postacią gotówki, ale w wypadku życzenia właściciela, pieniądze mogą być przelane na konto w banku.
 • Przekazanie ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej.
 • Nie dzielimy ustalonej kwoty na raty – dostajesz za jednym razem całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ