Co to jest
skup nieruchomości Chociwel

Przekonaj się jak działamy oraz ile korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Chociwel – szybka możliwość sprzedaży dowolnej nieruchomości

Skup nieruchomości Chociwel to doskonała propozycja adresowana do osób posiadających nieruchomości na sprzedaż, na przykład domu czy nieruchomości rolnej. Nie ważne czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości na własną rękę czy najzwyklej brak Ci chęci na pisanie wywieszek, wiele rozmów telefonicznych, dogadywanie dat obejrzenia nieruchomości, stratę czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Chociwel z radością zwolni Cię z wszelkich problemów powiązanych z przedsięwzięciem sprzedaży. To my przejmiemy znajdywanie finalnego właściciela nieruchomości a także pełne ryzyko – Ty zaś możesz liczyć na całą kwotę pieniędzy zaraz po tym, jak wyrazisz zgodę na naszą propozycję sprzedaży. Musisz mieć świadomość, że nie ponosisz żadnego ryzyka – możesz wysłać prośbę o przedstawienie bezpłatnej oferty, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości oraz uzyskanie kwoty, która posłuży do realizacji marzeń lub okaże się pomocą w skomplikowanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel – poznaj nas

Działamy w branży skupywania nieruchomości od kilkunastu lat. Z początku skupywaliśmy nieruchomości na obszarze stolicy, jednakże z czasem nasze środki finansowe umożliwiły nabywanie nieruchomości także w innych lokalizacjach. Na początku do naszej działalności przyłączyliśmy tereny sąsiadujące z Mazowszem. W bieżącej chwili jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Bez różnicy, w którym rejonie kraju zlokalizowana jest posiadana przez Ciebie nieruchomość – wydelegujemy w to miejsce naszych specjalistów, którzy poznają obiekt oraz wypełnią dokumenty. Skup nieruchomości Chociwel to renomowana firma. Mieliśmy okazję być pośrednikiem w w setkach transakcji, zapracowując sobie na pochlebną opinię zarówno ze strony sprzedających, jak i ze strony klientów końcowych. Wsparliśmy dużą liczbę osób, które z wielorakich przyczyn prędko potrzebowały gotówki czy też nie mogły same zająć się znajdywaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel z radością odkupi także nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Skup nieruchomości Chociwel – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel proponuje maksymalnie uproszczony, krótki i dogodny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Telefon – wykonaj telefon do nas i opowiedz o swojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Przyjazd – nasz specjalista przyjedzie na Twoją nieruchomość, żeby ją obejrzeć i przeanalizować jej stan.
 3. Przygotowanie oferty – postaramy się aby możliwie jak najszybciej zaprezentować Ci bezpłatną wycenę, którą możesz zaakcetować albo odrzucić.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, aby przekazać nam swoją nieruchomość w zaoferowanej przez nas sumie pieniędzy, umówimy spotkanie w biurze notarialnym, na którym zawrzemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłacenie środków finansowych – jeszcze w czasie finalizowania transakcji u notariusza przekażemy Ci pełną umówioną sumę należności lub wyślemy przy Tobie przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel – nie ma szybszego rozwiązania na sprzedaż Twojej nieruchomości!

Co możesz nam sprzedać?

Skup nieruchomości Chociwel wykaże zainteresowanie nabyciem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Chociwel – kupujemy zarówno lokale przeznaczone do generalnego odremontowania, jak i mieszkania w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Chociwel nawiązał współpracę z wieloma osobami, które kupują od naszej firmy lokale w celu flippingu, czyli wyremontowania nieruchomości i dokonania odsprzedania po większej cenie w stosunku do sumy, po której nabyli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Chociwel – bez znaczenia czy Twoim zmartwieniem jest wierzyciel, który zagraża licytacją czy lokatorzy, którzy unikają płatności kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Chociwel zwolni Cię z wymienionych zmartwień, błyskawicznie nabywając lokal i przekazując Ci gotówkę.
 • Skup domów Chociwel – nie ma najmniejszej przyczyny, by smucić się jeśli Twoja nieruchomość została zaniszczona przez wodę czy też podpalenie – skup domów Chociwel zakupi dom w bez względu na jego stan.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeśli posiadasz w ramach spadku nieruchomość rolną czy też wszelką inną nieruchomość, względem której nie masz zamiaru jej zagospodarowania, z ochotą ją nabędziemy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz agent w trakcie oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach a także redaguje raport, który w dalszej kolejności nam przekazuje.
 • Analiza sprawozdania służy celem ustalenia propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy propozycję w czasie ponownej wizyty, telefonicznie lub poprzez e-maila – w zależności od prośby klienta.

Formalności u notariusza

 • To Ty wskazujesz kancelarię notarialną, a nasi eksperci dojadą w określone miejsce. Nie ma przeciwskazań, by wybrać siedzibę najbliżej Ciebie.
 • Ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie czas spotkania i zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszelkie założenia i będziemy czuwać, by dokumentacja została zredagowana bezbłędnie.

Pieniądze

 • Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel przeważnie wręcza pieniądze w formie gotówki, lecz w razie życzenia sprzedającego, środki mogą być wpłacone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Wręczenie pieniędzy następuje jeszcze w czasie spotkania u notariusza.
 • Nie rozczłonkowujemy należnośći na części – uzyskujesz bezpośrednio pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ