Interesuje cię szybka
i bezpieczna
sprzedaż nieruchomości?
Wypełnij formularz, a my pomożemy
Ci w szybkiej realizacji transakcji
sprzedaży nieruchomości
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Zadłużone mieszkania

  Skup nieruchomości za gotówkę obejmuje między innymi mieszkania zadłużone, obciążone hipoteką, z zaległościami w płaceniu czynszu do spółdzielni i wieloma innymi rodzajami długów. Odkupujemy te mieszkania w dobrej cenie i zobowiązujemy się spłacić całe zadłużenie.

  Udziały w nieruchomościach

  Prowadzimy skup domów za gotówkę, jak również udziałów w takich domach. To dobra oferta dla osób, które odziedziczyły część budynku i nie mają jak w nim zamieszkać. Odsprzedając nam swój udział, mogą Państwo zyskać naprawdę atrakcyjną cenę, niedostępną w inny sposób.

  Nieruchomości do remontu

  Skup nieruchomości za gotówkę dotyczy również domów i mieszkań wymagających kompleksowego remontu. Może to być remont generalny lub częściowy. Jeśli jednak nie stać cię na jego sfinansowanie, możesz w dobrej cenie sprzedać nieruchomość nam. Dowiedz się ile oferujemy za nią!

  Szybka gotówka do ręki

  W końcu jeśli powodem sprzedaży nieruchomości jest konieczność szybkiego pozyskania nieruchomości, możesz się z nami skontaktować. Kupujemy nieruchomości w całym kraju, płacąc za nie gotówką do ręki. Finalizacja transakcji zaledwie w kilka dni od zgłoszenia.

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Prowadzimy skup domów i mieszkań na terenie całego kraju. Za zakupione obiekty płacimy gotówką do ręki lub przelewem na konto. Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości w każdym stanie technicznym: do remontu, po pożarach i powodziach, a także w stanie pod klucz, do natychmiastowego wprowadzenia się. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, a także fachowe i kompleksowe działanie. Dzięki niemu możemy przeprowadzić każdą transakcję w maksymalnie szybkim czasie, oferując najkorzystniejsze ceny na rynku.

  Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

  128

  Skupionych nieruchmości

  76

  Inewstorów w Polsce

  100

  Zadowolonych klientów

  Skup nieruchomości Polska

  Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Ekspresowa wypłata gotówki.

  Skup mieszkań
  z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

  Skup mieszkań z komornikiem

  Skup mieszkań z długiem

  Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

  Skup zadłużonych nieruchomości

  Skup udziałów w nieruchomości

  Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

  Skup mieszkań z lokatorem

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

  Szybka sprzedaż nieruchomości

  Skup nieruchomości do remontu

  Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

  Skup lokali
  do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

  Skup spalonych nieruchomości

  Szybki skup nieruchomości z problemami

  Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

  Skup
  mieszkań

  Krok po kroku – jak przebiega skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce?

  Jesteśmy po to, aby pomagać Wam w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych. Wiemy że dla wielu z Was szybka sprzedaż domu lub mieszkania to jedyna szansa, na to, aby móc pozyskać niezbędne środki na kupno nowego mieszkania lub spłatę długu. Kiedy jednak chętnych na zakup brakuje lub transakcja jest trudna do przeprowadzenia z powodu wad prawnych, warto z bliska przyjrzeć się naszej ofercie. Daje ona pewność, że transakcja zostanie szybko sfinalizowana, a do Państwa rąk trafią pieniądze w gotówce. Co trzeba zrobić, aby tak właśnie się stało?

  Kontakt po skup mieszkań za gotówkę

  Zainteresowała Cię nasza propozycja skupu mieszkań za gotówkę? Jeśli tak, to dobrze się składa. Teraz wystarczy się z nami skontaktować i oczekiwać na pojawienie się naszego pracownika. Jego wizyta jest konieczna, abyśmy mogli dokonać wyceny nieruchomości i zaoferować najlepszą możliwą cenę.

  Przyjęcie lub odrzucenie oferty cenowej

  W ciągu zaledwie kilku dni od wizyty naszego pracownika, mogą Państwo się spodziewać przedstawienia oferty cenowej. Jest ona przygotowywana bezpłatnie. Można ją odrzucić bez konsekwencji lub przyjąć, otwierając sobie możliwość realizacji kolejnego etapu, czyli sprzedaży swojego domu lub mieszkania.

  Finalizacja zamówienia

  Ostatnim krokiem jest wizyta u notariusza oraz podpisanie aktu notarialnego. Ta czynność wieńczy całą transakcję i pozwala Państwu rozwiązać dotychczasowe problemy. Pieniądze za sprzedaż wypłacane są gotówką do ręki lub przelewem na wskazane przez sprzedającego konto bankowe.

  Bezpieczny skup domów za gotówkę z gwarancją wypłaty

  Sprzedaż domu to czynność prawna, która wzbudza uzasadnione obawy i wątpliwości. Dotyczą one zaproponowanej kwoty sprzedaży, jak również pozostałych formalności, koniecznych do załatwienia aby operacja mogła zostać wykonana. To między innymi sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, spłata zadłużenia lub wiele innych. Jak się do tego wszystkiego zabrać? Nie mając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, rzeczywiście może się to wydawać trudnym zadaniem. Na szczęście do dyspozycji są pracownicy naszej firmy, którzy udzielą wszystkich koniecznych odpowiedzi oraz wyjaśnień.

  Sprawdź skup domów za gotówkę w całej Polsce!

  Rynek nieruchomości jest dynamiczny i bardzo chłonny. Sprzedaż domu lub mieszkania może być zrealizowana w ciągu jednego dnia lub zajmować nawet kilka miesięcy lub lat. Od czego to zależy? Czynników jest wiele. Lokalizacja, cena, rodzaj nieruchomości, jej stan, sposób przygotowania ogłoszenia o sprzedaży, zdjęcia obiektu, a także umiejętności negocjacyjne sprzedającego. Jeśli nie są Państwo zainteresowani samodzielną sprzedażą domu lub mieszkania, można dokonać transakcji z nami.

  Dla kogo skup mieszkań za gotówkę to dobra oferta?

  Myślisz o szybkiej i wygodnej sprzedaży swojego mieszkania, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Jakie dokumenty skompletować oraz jaka powinna być najkorzystniejsza dla Ciebie cena? Wcale nie musisz się w tym orientować. Od tego są specjaliści w naszej firmie. Wystarczy się z nami skontaktować i poinformować że chcesz sprzedać mieszkanie lub dom za gotówkę. Po podaniu nam adresu, umówimy dogodny termin spotkania. Obejrzenie nieruchomości na sprzedaż jest konieczne, abyśmy mogli zaoferować najkorzystniejszą cenę.

  Kontakt

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

   Dostępność:
   Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
   +48 799 394 289
   biuro@skupnieruchomosci.org
   ZADZWOŃ