Co to jest
skup nieruchomości Czechowice-Dziedzice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Czechowice-Dziedzice – ekspresowa sprzedaż Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Czechowice-Dziedzice to doskonała propozycja zaadresowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, na przykład mieszkania lub nieruchomości rolnej. Bez znaczenia jest to czy nie masz czasu na sprzedawanie nieruchomości samodzielnie czy zwyczajnie brakuje Ci ochoty na redagowanie wywieszek, wiele telefonów, umawianie terminów oglądnięcia nieruchomości, tracenie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice bez problemu zwolni Cię z wszystkich problemów które wiążą się z procesem sprzedaży. To my weźmiemy na siebie poszukiwanie ostatecznego klienta nieruchomości a także wszelkie ryzyko – Ty natomiast masz zagwarantowaną całą kwotę pieniędzy niedługo po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję cenową. Weź pod uwagę, że nie ponosisz żadnego ryzyka – możesz wysłać prośbę o sporządzenie darmowej wyceny, która może zostać przez Ciebie przyjęta lub niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice to najlepszy sposób na sprzedanie nieruchomości oraz pozyskanie gotówki, która może zostać wykorzystana do realizacji marzeń lub będzie pomocą w nieprzewidzianej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice – poznaj nas

Działamy w branży skupywania nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. Na początku odkupywaliśmy nieruchomości na terenie stolicy, lecz z postępem działalności nasze możliwości finansowe umożliwiły kupowanie nieruchomości również w nowych województwach. Najpierw do naszej działalności włączyliśmy obszary sąsiednie. W bieżącym momencie realizujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim regionie kraju mieści się Twoja nieruchomość – wydelegujemy tam naszych specjalistów, którzy przeanalizują nieruchomość oraz opracują dokumenty. Skup nieruchomości Czechowice-Dziedzice to znana firma. Mieliśmy okazję pośredniczyć w dużej liczbie transakcji, zapracowując sobie na pozytywną ocenę zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i wyrażaną przez nabywców. Wsparliśmy wiele osób, które z wielorakich przyczyn pilnie potrzebowały pomocy finansowej albo nie chciały same zająć się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice chętnie zakupi także należącą do Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Czechowice-Dziedzice – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice oferuje bezproblemowy, krótki i przyjemny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – wykonaj telefon do nas oraz powiedz o swojej nieruchomości , którą masz zamiar sprzedać.
 2. Ocena – nasz specjalista przybędzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, by ją obejrzeć oraz ocenić jej jakość.
 3. Sporządzenie propozycji – zrobimy wszystko aby tak szybko jak to możliwe przedłożyć Ci bezpłatną ofertę cenową, którą masz możliwość zatwierdzić lub niezaakceptować.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli zadecydujesz, by sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, w trakcie którego zawrzemy dokument przygotowany przez notariusza.
 5. Wręczenie należności – jeszcze w trakcie spotkania u notariusza złożymy na Twoje ręce całą ustaloną kwotę należności bądź zrealizujemy w Twojej obecności przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice – nie znajdziesz lepszego sposobu na sprzedanie należącej do Ciebie nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Czechowice-Dziedzice wykazuje zainteresowanie kupnem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Czechowice-Dziedzice – kupujemy zarówno mieszkania z przeznaczeniem do gruntownego odświeżenia, jak i lokale w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Czechowice-Dziedzice współpracuje z osobami, które wykupują od nas lokale w ramach flippingu, a więc remontowania mieszkania oraz późniejszego sprzedania po większej cenie względem ceny, po której zakupili lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Czechowice-Dziedzice – nie ma różnicy czy Twoim utrapieniem jest komornik, który grozi oddaniem nieruchomości do zlicytowania czy najemcy, którzy zalegają z płatnością kwot za wynajmowanie – skup mieszkań z problemami Czechowice-Dziedzice uwolni Cię z podobnych zmartwień, niezwłocznie zakupując nieruchomość i przekazując Ci pieniądze.
 • Skup domów Czechowice-Dziedzice – nie ma powodu, aby martwić się jeżeli Twoja posiadłość została zaniszczona przez wodę bądź podpalenie – skup domów Czechowice-Dziedzice wykupi nieruchomość w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy posiadasz w spadku grunty lub dowolną inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz planów, z przyjemnością ją zakupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz specjalista w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan poprzez fotografie i przygotowuje dokument, który zaraz po spotkaniu nam dostarcza.
 • Analiza dokumentów jest wykorzystana do sporządzenia propozycji cenowej.
 • Prezentujemy ofertę w trakcie ponownej wizyty, telefonicznie bądź drogą elektroniczną – w zależności od życzenia klienta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty określasz notariusza, a nasi agenci dotrą w wyznaczone miejsce. Masz możliwość, żeby wyznaczyć placówkę blisko Ciebie.
 • Wybierzemy najbardziej odpowiadający dla Ciebie czas spotkania i zarezerwujemy go u notariusza.
 • Przedstawimy notariuszowi wszelkie założenia i przypilnujemy, żeby dokumentacja była zredagowana prawidłowo.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Czechowice-Dziedzice najczęściej przekazuje pieniądze w formie gotówki, lecz w razie preferencji właściciela, środki mogą zostać wpłacone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Wypłata gotówki ma miejsce jeszcze w trakcie podpisywania aktu w kancelarii notarialnej.
 • Nie podzielamy zapłaty na części – nabywasz bezpośrednio pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ