Poznaj
skup nieruchomości Augustów

Dowiedz się jak działamy i jakie korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Augustów – natychmiastowa możliwość sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Augustów to idealna oferta adresowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego lub gruntu. Bez znaczenia jest to czy nie masz czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie czy najzwyklej nie masz sił na pisanie wywieszek, setki telefonów, ustalanie terminów przejrzenia nieruchomości, stratę czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Augustów chętnie zwolni Cię z wszystkich problemów związanych z procesem sprzedaży. To my weźmiemy na siebie znajdywanie ostatecznego właściciela nieruchomości oraz całe ryzyko – Ty zaś możesz liczyć na pełną sumę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak zaakceptujesz naszą ofertę sprzedaży. Wiedz, że nic nie ryzykujesz – możesz wysłać prośbę o zaprezentowanie bezpłatnej propozycji, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Augustów to ekspresowy sposób na pozbycie się nieruchomości oraz uzyskanie kwoty, która może posłużyć do spełnienia marzeń lub okaże się ratunkiem w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Augustów – poznaj nas

Prowadzimy działalność w obszarze nabywania nieruchomości od wielu lat. W pierwszym okresie nabywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, lecz z postępem działalności nasze możliwości finansowe umożliwiły nabywanie nieruchomości również w dalszych województwach. Na początku do naszej działalności dołączyliśmy obszary ościenne. W aktualnym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym mieście kraju znajduje się należąca do Ciebie nieruchomość – podeślemy do Ciebie naszych pracowników, którzy przeanalizują nieruchomość a także przygotują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Augustów to znana firma. Mieliśmy okazję pełnić rolę podmiotu pośredniczącego w w setkach transakcji, zdobywając bardzo dobrą ocenę zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i od ostatecznych posiadaczy. Wsparliśmy dużą liczbę osób, które z różnych względów pilnie potrzebowały pomocy finansowej lub nie miały możliwości na własną rękę zająć się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Augustów z przyjemnością zakupi też nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Augustów – na czym to polega?

Skup nieruchomości za gotówkę Augustów zapewnia maksymalnie uproszczony, krótki oraz przyjemny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Telefon – zatelefonuj do nas i przekaż informacje o należącej do Ciebie nieruchomości do sprzedania.
 2. Spotkanie – nasz specjalista odwiedzi należącą do Ciebie nieruchomość, żeby ją oglądnąć a także ocenić jej cechy.
 3. Sporządzenie propozycji – będziemy się starać by tak szybko jak to możliwe przedstawić Ci bezpłatną propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić czy też odrzucić.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – gdy tylko podejmiesz decyzję o tym, żeby przekazać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas sumie pieniędzy, spotkamy się w kancelarii notarialnej, w trakcie którego zawrzemy dokument notarialny.
 5. Wypłata należności – jeszcze w czasie podpisywania aktu w biurze notarialnym wręczymy Ci całą ustaloną sumę należności albo zrealizujemy na Twoich oczach przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Augustów – nie znajdziesz wygodniejszego rozwiązania na sprzedaż Twojej nieruchomości!

Przedmioty skupu

Skup nieruchomości Augustów wykaże zainteresowanie zakupieniem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Augustów – kupujemy zarówno mieszkania wymagające gruntownego odświeżenia, jak i mieszkania w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Augustów nawiązał współpracę z wieloma osobami, które kupują od nas nieruchomości z planem wykonania flippingu, a więc remontu lokalu oraz dalszego odsprzedania po większej kwocie względem sumy, po której nabyli nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Augustów – bez różnicy czy Twoim problemem jest komornik, który grozi przekazaniem mieszkania do licytacji albo najemcy, którzy unikają płatności czynszu – skup mieszkań z problemami Augustów odciąży Cię z wszelkich kłopotów, od ręki nabywając lokal oraz wręczając Ci środki finansowe.
 • Skup domów Augustów – nie ma najmniejszej przyczyny, aby martwić się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez powódź lub ogień – skup domów Augustów wykupi obiekt w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – jeżeli odziedziczyłeś w ramach spadku działkę albo dowolną inną nieruchomość, co do której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, z radością ją zakupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz ekspert w czasie dokonywania oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez fotografie i sporządza raport, który zaraz po wizycie nam przesyła.
 • Ocena raportu służy do opracowania propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy wycenę w czasie spotkania, drogą telefoniczną lub poprzez e-maila – w zależności od życzenia właściciela.

Formalności u notariusza

 • Ty wskazujesz notariusza, a nasi agenci przybędą w wyznaczone miejsce. Nie ma problemu, aby wskazać kancelarię nieodległą od Ciebie.
 • Dobierzemy najdogodniejszy dla Ciebie czas wizyty oraz umówimy go w biurze notarialnym.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszystkie ustalenia oraz przypilnujemy, by dokumentacja została opracowana bez niejednoznacznych zapisów.

Należności

 • Skup nieruchomości za gotówkę Augustów w większości przypadków przekazuje należności w formie gotówki, niemniej w wypadku życzenia sprzedającego, środki mogą zostać uiszczone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Odbiór pieniędzy następuje jeszcze w czasie wizyty u notariusza.
 • Nie rozdzialamy zapłaty na raty – zdobywasz za jednym razem całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ