Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Glinojeck

Dowiedz się jak działamy oraz jakie korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Glinojeck – błyskawiczna możliwość sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Glinojeck to warta rozważenia propozycja zaadresowana do właścicieli nieruchomości do sprzedaży, np. mieszkania czy działki. Bez znaczenia jest to czy brakuje Ci czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości na własną rękę czy po prostu brakuje Ci sił na przygotowywanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę rozmów z klientami, ustalanie terminów zobaczenia nieruchomości, poświęcanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck bezproblemowo zwolni Cię z wszelkich uciążliwości które powiązane są z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na swoje barki szukanie finalnego klienta nieruchomości oraz całe ryzyko – Ty zaś masz zagwarantowaną pełną sumę pieniędzy tuż po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę skupu. Wiedz, że nic nie tracisz – masz możliwość poprosić o opracowanie darmowej propozycji, która może zostać przez Ciebie zaakceptowana albo niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck to najwygodniejszy sposób na pozbycie się nieruchomości oraz uzyskanie gotówki, która może posłużyć do realizacji planów lub okaże się wsparciem w niespodziewanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck – kilka słów o nas

Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. Początkowo odkupywaliśmy nieruchomości na obszarze stolicy, ale z postępem działalności nasze możliwości finansowe umożliwiły kupowanie nieruchomości również w innych obszarach. Na początek do naszej oferty dodaliśmy regiony sąsiadujące z Warszawą. W aktualnym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym rejonie Polski umiejscowiona jest należąca do Ciebie nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych specjalistów, którzy obejrzą obiekt oraz zredagują raport. Skup nieruchomości Glinojeck to renomowana firma. Mieliśmy możliwość pośredniczyć w wielu transakcjach, zapracowując sobie na dobrą ocenę zarówno od sprzedających, jak i wyrażaną przez nabywców. Wspomogliśmy wiele osób, które z przeróżnych względów pilnie potrzebowały pomocy finansowej bądź nie chciały samodzielnie zająć się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck z przyjemnością zakupi także nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Glinojeck – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck gwarantuje bezproblemowy, krótki i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Telefon – zadzwoń do nas i opowiedz o swojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Ocena – nasz specjalista przyjedzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, żeby ją zobaczyć a także określić jej cechy.
 3. Sporządzenie propozycji – postaramy się żeby w jak najkrótszym czasie przedłożyć Ci bezpłatną ofertę cenową, którą masz możliwość zaakcetować lub odrzucić.
 4. Podpis aktu notarialnego – kiedy tylko podejmiesz decyzję o tym, aby przekazać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w określonej przez nas sumie pieniędzy, umówimy spotkanie w kancelarii notarialnej, na którym podpiszemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Przekazanie pieniędzy – jeszcze w czasie wizyty w biurze notarialnym wręczymy Ci całą należną kwotę środków finansowych bądź zrobimy w Twojej obecności przelew na rachunek bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck – nie znajdziesz lepszego rozwiązania na sprzedaż Twojej nieruchomości!

Obiekty skupu

Skup nieruchomości Glinojeck będzie zainteresowany kupnem jakiejkolwiek nieruchomości:

 • Skup mieszkań Glinojeck – skupujemy zarówno nieruchomości przeznaczone do gruntownego wyremontowania, jak i lokale w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Glinojeck prowadzi współpracę z dużą liczbą osób, które nabywają od naszej firmy nieruchomości w ramach flippingu, a więc remontowania mieszkania oraz dalszego odsprzedania po wyższej kwocie w stosunku do sumy, w której przejęli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Glinojeck – nie stanowi różnicy czy Twoim strapieniem jest bank, który zagraża przekazaniem nieruchomości do licytacji czy najemcy, którzy unikają płacenia czynszu – skup mieszkań z problemami Glinojeck odciąży Cię z podobnych zmartwień, ekspresowo zakupując mieszkanie i wypłacając Ci gotówkę.
 • Skup domów Glinojeck – nie musisz martwić się w sytuacji, gdy Twoja nieruchomość uległa zniszczeniu przez podtopienie lub pożar – skup domów Glinojeck zakupi budynek w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy otrzymałeś w ramach spadku grunty albo jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie masz zamiaru jej zagospodarowania, z przyjemnością ją kupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz specjalista podczas dokonywania oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach i wypełnia raport, który następnie nam dostarcza.
 • Ocena dokumentów zostaje wykorzystana celem opracowania wyceny.
 • Przedstawiamy ofertę w trakcie ponownej wizyty, telefonicznie czy też drogą elektroniczną – zależnie od formy wybranej przez właściciela.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty decydujesz placówkę notarialną, a nasi pracownicy dojadą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyznaczyć siedzibę najbliżej Ciebie.
 • Dobierzemy najprzystępniejszy dla Ciebie termin wizyty oraz umówimy go w kancelarii notarialnej.
 • Objaśnimy notariuszowi wszystkie ustalenia i dopilnujemy, by umowa została przygotowana jasno.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck zazwyczaj wręcza należności w postaci gotówki, niemniej w razie prośby sprzedającego, należności mogą być przekazane na rachunek bankowy.
 • Wręczenie środków pieniężnych odbywa się jeszcze podczas spotkania u notariusza.
 • Nie dzielimy całej sumy na raty – nabywasz bezpośrednio pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ