Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rabka-Zdrój

Przekonaj się jak działamy i jakie korzyści potrafimy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój – błyskawiczna sprzedaż posiadanej nieruchomości

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój to idealna propozycja zaadresowana do osób posiadających nieruchomości na sprzedaż, np. mieszkania albo gruntu. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości we własnym zakresie czy po prostu brakuje Ci cierpliwości na redagowanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę rozmów telefonicznych, ustalanie możliwości oglądnięcia nieruchomości, poświęcanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój bez problemu wyręczy Cię z wszelkich trudności powiązanych z procesem sprzedaży. My weźmiemy na swoje barki znajdywanie końcowego właściciela nieruchomości i wszelkie ryzyko – Ty zaś masz zagwarantowaną całą kwotę pieniędzy zaraz po tym, jak zgodzisz się na naszą propozycję cenową. Weź pod uwagę, że nie ma tutaj nic do stracenia – możesz wysłać prośbę o sporządzenie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój to najwygodniejszy sposób na sprzedaż nieruchomości i pozyskanie kwoty, która posłuży do realizacji planów lub stanie się wsparciem w kłopotliwej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój – nasza historia

Działamy w zakresie skupu nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. Na początku kupowaliśmy nieruchomości na obszarze stolicy, lecz z postępem działalności nasze finanse mogły zostać przeznaczone na nabywanie nieruchomości również w następnych lokalizacjach. Początkowo do naszej oferty dodaliśmy tereny sąsiadujące z Warszawą. W bieżącym momencie jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma różnicy, w którym obszarze Polski zlokalizowana jest należąca do Ciebie nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych agentów, którzy poznają nieruchomość a także wypełnią raport. Skup nieruchomości Rabka-Zdrój to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność pełnić rolę podmiotu pośredniczącego w wielu transakcjach, pracując na pozytywną ocenę zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i ze strony klientów końcowych. Wspomogliśmy wiele osób, które z różnorakich przyczyn prędko potrzebowały pieniędzy czy też nie miały chęci na własną rękę zająć się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój z przyjemnością odkupi też nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój gwarantuje prosty, szybki oraz dogodny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – wykonaj telefon do nas i powiedz o swojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Wizyta – nasz ekspert odwiedzi oferowaną nieruchomość, żeby ją zobaczyć a także ocenić jej cechy.
 3. Przedłożenie oferty – zrobimy wszystko żeby jak najszybciej zaprezentować Ci niezobowiązującą wycenę, którą możesz zaakcetować lub nie przyjąć.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli zdecydujesz się, aby sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaoferowanej przez nas cenie, ustalimy czas spotkania w biurze notarialnym, w trakcie którego opatrzymy podpisami akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wręczenie środków finansowych – jeszcze w trakcie podpisywania aktu w biurze notarialnym przekażemy Ci pełną umówioną sumę pieniędzy lub wyślemy przy Tobie przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój – nie znajdziesz lepszego sposobu na dokonanie sprzedaży posiadanej nieruchomości!

Obiekty skupu

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój wykazuje zainteresowanie nabyciem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Rabka-Zdrój – skupujemy zarówno mieszkania z przeznaczeniem do całkowitego wyremontowania, jak i mieszkania w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Rabka-Zdrój prowadzi współpracę z wieloma osobami, które nabywają od naszej firmy lokale w celu flippingu, a więc remontu lokalu oraz późniejszego sprzedania po wyższej kwocie w odniesieniu do ceny, po której zakupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Rabka-Zdrój – nie ma znaczenia czy Twoim zmartwieniem jest bank, który grozi oddaniem mieszkania do zlicytowania czy lokatorzy, którzy nie płacą kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Rabka-Zdrój wyswobodzi Cię z wymienionych zmartwień, niezwłocznie zakupując mieszkanie i wypłacając Ci środki finansowe.
 • Skup domów Rabka-Zdrój – nie trzeba smucić się jeśli Twoja nieruchomość uległa zniszczeniu przez powódź czy też podpalenie – skup domów Rabka-Zdrój wykupi obiekt w jakimkolwiek stanie.
 • Skup nieruchomości rolnych – w przypadku, gdy dostałeś w ramach spadku grunty albo wszelką inną nieruchomość, co do której nie masz planów, z radością ją nabędziemy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz specjalista podczas poznawania nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach a także opracowuje dokument, który zaraz po wizycie nam wysyła.
 • Ocena dokumentów jest wykorzystana celem sporządzenia wyceny.
 • Omawiamy wycenę podczas ponownej wizyty, telefonicznie bądź e-mailowo – w zależności od formy preferowanej przez klienta.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty określasz notariusza, a nasi eksperci dojadą w ustalone miejsce. Nie ma przeciwskazań, by wyznaczyć kancelarię nieodległą od Ciebie.
 • Dobierzemy najprzystępniejszy dla Ciebie termin wizyty oraz zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszelkie szczegóły i przypilnujemy, by umowa została opracowana bez niejednoznacznych fragmentów.

Należności

 • Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój standardowo wypłaca należności w postaci gotówki, niemniej w przypadku życzenia kontrahenta, należności mogą zostać przekazane na konto bankowe.
 • Wręczenie należności ma miejsce jeszcze w czasie spotkania u notariusza.
 • Nie dzielimy wypłaty na części – otrzymujesz za jednym razem pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ