Poznaj
skup nieruchomości Chocianów

Dowiedz się jak działamy oraz jakie korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Chocianów – szybka transakcja sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Chocianów to atrakcyjna oferta adresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, na przykład lokalu mieszkalnego czy też nieruchomości rolnej. Nie ma znaczenia czy brak Ci czasu na sprzedawanie nieruchomości we własnym zakresie czy najzwyklej brak Ci ochoty na przygotowywanie informacji, wiele rozmów z klientami, ustalanie możliwości zobaczenia nieruchomości, marnowanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Chocianów z ochotą zwolni Cię z wszelkich uciążliwości związanych z procesem sprzedaży. To my przejmiemy poszukiwanie końcowego nabywcy nieruchomości i całe ryzyko – Ty z kolei masz zagwarantowaną pełną kwotę pieniędzy niedługo po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę sprzedaży. Nie zapominaj, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – masz możliwość poprosić o opracowanie bezpłatnej propozycji, która może być przez Ciebie przyjęta bądź niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów to najwygodniejszy sposób na sprzedanie nieruchomości i pozyskanie sumy, która posłuży do realizacji marzeń lub okaże się ratunkiem w niespodziewanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów – poznaj nas

Prowadzimy działalność w branży skupu nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. Początkowo kupowaliśmy nieruchomości na obszarze stolicy, jednakże z upływem czasu nasze możliwości finansowe pozwoliły na odkupywanie nieruchomości także w następnych terenach. Na początek do naszej oferty przyłączyliśmy obszary sąsiadujące z Warszawą. W bieżącym momencie oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w jakim obszarze naszego kraju zlokalizowana jest należąca do Ciebie nieruchomość – wydelegujemy w to miejsce naszych specjalistów, którzy poznają obiekt a także sporządzą sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Chocianów to zaufana firma. Mieliśmy okazję pośredniczyć w dużej liczbie transakcji, zdobywając dobrą opinię zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i od nabywców. Wspomogliśmy dużą liczbę osób, które z różnych przyczyn niezwłocznie potrzebowały gotówki lub nie miały chęci samodzielnie zajmować się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów z chęcią zakupi również Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Chocianów – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów zapewnia maksymalnie uproszczony, błyskawiczny oraz wygodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zadzwoń do nas oraz opowiedz o swojej nieruchomości , którą pragniesz sprzedać.
 2. Spotkanie – nasz ekspert odwiedzi oferowaną nieruchomość, by ją oglądnąć i przeanalizować jej jakość.
 3. Omówienie propozycji – postaramy się żeby tak szybko jak to możliwe przedstawić Ci niezobowiązującą wycenę, którą możesz przyjąć czy też niezaakceptować.
 4. Podpis aktu notarialnego – kiedy tylko zadecydujesz, by sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w określonej przez nas kwocie, ustalimy datę spotkania w biurze notarialnym, podczas którego podpiszemy dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Wypłacenie gotówki – jeszcze w trakcie finalizowania transakcji w kancelarii notarialnej przekażemy Ci całą ustaloną sumę pieniędzy lub wykonamy na Twoich oczach przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów – nie znajdziesz szybszego sposobu na sprzedaż posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Chocianów wykaże zainteresowanie kupnem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Chocianów – kupujemy zarówno lokale które powinny zostać oddane do całkowitego wyremontowania, jak i mieszkania w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Chocianów prowadzi współpracę z wieloma osobami, które kupują od nas lokale z planem wykonania flippingu, czyli polepszenia stanu mieszkania oraz dokonania odsprzedania po większej sumie w porównaniu do kwoty, po której nabyli nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Chocianów – nie ma znaczenia czy Twoim kłopotem jest bank, który grozi przekazaniem lokalu do zlicytowania czy też najemcy, którzy unikają płacenia rachunków – skup mieszkań z problemami Chocianów uwolni Cię z wszelkich trudności, błyskawicznie zakupując lokal i wręczając Ci ustaloną sumę.
 • Skup domów Chocianów – nie trzeba zamartwiać się gdy Twoja nieruchomość uległa zniszczeniu przez podtopienie czy też podpalenie – skup domów Chocianów zakupi obiekt w bez względu na jego stan.
 • Skup działek – jeśli dostałeś w ramach spadku grunty lub wszelką inną nieruchomość, co do której nie posiadasz planów, z ochotą ją nabędziemy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz pracownik w czasie oglądania nieruchomości utrwala jej stan poprzez zdjęcia a także spisuje dokument, który w dalszej kolejności nam udostępnia.
 • Analiza sprawozdania jest wykorzystana do ustalenia propozycji cenowej.
 • Prezentujemy ofertę podczas spotkania, telefonicznie czy też poprzez e-maila – w zależności od formy preferowanej przez kontrahenta.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty wybierasz notariusza, a nasi eksperci dojadą w wyznaczone miejsce. Możesz, aby wybrać placówkę najbliżej Ciebie.
 • Uzgodnimy najdogodniejszy dla Ciebie czas wizyty i umówimy go u notariusza.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszelkie założenia oraz będziemy pilnować, aby umowa była napisana poprawnie.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów najczęściej dostarcza ustaloną kwotę w formie gotówki, aczkolwiek w wypadku preferencji sprzedającego, pieniądze mogą być wniesione poprzez bankowość elektroniczną.
 • Odbiór ustalonej kwoty następuje jeszcze w czasie wizyty u notariusza.
 • Nie podzielamy wypłaty na raty – otrzymujesz za jednym razem całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ