Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bytom Odrzański

Dowiedz się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Bytom Odrzański – natychmiastowa możliwość sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Bytom Odrzański to ciekawa oferta kierowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, na przykład mieszkania czy nieruchomości rolnej. Bez różnicy czy brakuje Ci czasu na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości na własną rękę czy najzwyklej nie masz cierpliwości na pisanie ogłoszeń, wiele rozmów z klientami, dogadywanie możliwości przejrzenia nieruchomości, stratę czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański z radością wyręczy Cię z każdych problemów które powiązane są ze sprzedażą. To my przejmiemy znajdywanie finalnego klienta nieruchomości a także całe ryzyko – Ty z kolei otrzymujesz całą kwotę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak przyjmiesz naszą ofertę cenową. Wiedz, że nie ma tutaj nic do stracenia – możesz wysłać prośbę o sporządzenie bezpłatnej propozycji, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański to najszybszy sposób na sprzedanie nieruchomości i uzyskanie kwoty, która może posłużyć do spełnienia zamierzeń lub stanie się wsparciem w przykrej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański – poznaj nas

Zajmujemy się skupem nieruchomości od wielu lat. W początkowym etapie kupowaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, jednak z upływem czasu nasze środki finansowe umożliwiły skupywanie nieruchomości również w dalszych terenach. Najpierw do naszej oferty dołączyliśmy tereny sąsiadujące z mazowieckim. W bieżącym momencie realizujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym mieście Polski mieści się posiadana przez Ciebie nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych agentów, którzy przeanalizują przedmiot sprzedaży i zredagują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Bytom Odrzański to renomowana firma. Mieliśmy możliwość pełnić funkcję pośredniczącego w dużej liczbie transakcji, zdobywając bardzo dobrą opinię zarówno wyrażaną przez oferujących nieruchomości, jak i wyrażaną przez ostatecznych posiadaczy. Wsparliśmy wiele osób, które z różnych powodów niezwłocznie potrzebowały pieniędzy czy też nie miały chęci na własną rękę zająć się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański z radością nabędzie także Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Bytom Odrzański – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański zapewnia nieskomplikowany, szybki oraz wygodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zatelefonuj do nas i powiedz o Twojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Wizyta – nasz agent przyjedzie na oferowaną nieruchomość, by ją oglądnąć a także ocenić jej cechy.
 3. Omówienie wyceny – postaramy się aby w jak najkrótszym czasie przedstawić Ci bezpłatną ofertę cenową, którą możesz zaakcetować czy też niezaakceptować.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeśli tylko zdecydujesz się, żeby sprzedać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w zaoferowanej przez nas sumie pieniędzy, zaplanujemy termin spotkania u notariusza, na którym zawrzemy akt notarialny.
 5. Wypłacenie gotówki – jeszcze podczas spotkania u notariusza złożymy na Twoje ręce całą umówioną sumę środków finansowych albo wyślemy w Twojej obecności przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański – nie znajdziesz łatwiejszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości!

Obiekty skupu

Skup nieruchomości Bytom Odrzański będzie zainteresowany kupnem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Bytom Odrzański – wykupujemy zarówno nieruchomości wymagające całkowitego odświeżenia, jak i nieruchomości w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Bytom Odrzański prowadzi współpracę z wieloma osobami, które skupują od nas mieszkania z zamiarem flippingu, czyli remontowania lokalu i dokonania odsprzedania po wyższej kwocie w porównaniu do ceny, po której przejęli nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Bytom Odrzański – nie ma znaczenia czy Twoim utrapieniem jest bank, który zagraża przekazaniem mieszkania do licytacji albo lokatorzy, którzy zwlekają z opłaceniem czynszu – skup mieszkań z problemami Bytom Odrzański uwolni Cię z takich kłopotów, niezwłocznie zakupując nieruchomość i wręczając Ci ustaloną sumę.
 • Skup domów Bytom Odrzański – nie ma najmniejszej przyczyny, żeby martwić się jeżeli Twoja nieruchomość zniszczyła się przez powódź czy też podpalenie – skup domów Bytom Odrzański zakupi nieruchomość w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – jeżeli posiadasz w ramach spadku działkę albo wszelką inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, chętnie ją kupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz agent w czasie oglądania nieruchomości utrwala jej stan na zdjęciach oraz spisuje raport, który potem nam wysyła.
 • Ocena raportu jest wykorzystana do sporządzenia wyceny.
 • Przekazujemy ofertę podczas ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej czy też e-mailowo – w zależności od prośby sprzedającego.

Formalności w biurze notarialnym

 • To Ty ustalasz notariusza, a nasi pracownicy dojadą w ustalone miejsce. Nie ma przeciwskazań, żeby wskazać placówkę nieodległą od Ciebie.
 • Uzgodnimy najprzystępniejszy dla Ciebie czas spotkania i zamówimy go w biurze notarialnym.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie założenia i będziemy pilnować, by dokumentacja została przygotowana prawidłowo.

Należności

 • Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański standardowo wypłaca pieniądze w postaci gotówki, niemniej jednak w razie prośby kontrahenta, należności mogą zostać uiszczone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Wręczenie środków finansowych odbywa się jeszcze w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym.
 • Nie dzielimy zapłaty na raty – otrzymujesz od razu całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ