Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Drawno

Przekonaj się jak działamy i jak dużo korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Drawno – ekspresowa możliwość sprzedaży Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Drawno to ciekawa propozycja skierowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedaży, na przykład domu lub działki. Nie ważne czy brakuje Ci czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie czy po prostu brak Ci sił na pisanie informacji, wiele połączeń telefonicznych, dogadywanie terminów zobaczenia nieruchomości, stratę czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Drawno bez problemu wyręczy Cię z wszystkich uciążliwości związanych z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na siebie szukanie finalnego nabywcy nieruchomości i pełne ryzyko – Ty natomiast otrzymujesz pełną kwotę pieniędzy chwilę po tym, jak wyrazisz zgodę na naszą ofertę cenową. Weź pod uwagę, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – masz możliwość wysłać prośbę o przedstawienie bezpłatnej propozycji, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Drawno to najszybszy sposób na sprzedanie nieruchomości oraz pozyskanie kwoty, która może posłużyć do spełnienia zamierzeń lub stanie się ratunkiem w niespodziewanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Drawno – kilka słów o nas

Działamy w obszarze kupowania nieruchomości wiele lat. W początkowym etapie odkupywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, jednakże z postępem działalności nasze środki finansowe mogły zostać przeznaczone na odkupywanie nieruchomości także w następnych województwach. Na początek do naszej działalności przyłączyliśmy województwa sąsiednie. W tej chwili nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w jakim mieście naszego kraju znajduje się należąca do Ciebie nieruchomość – wydelegujemy do Ciebie naszych pracowników, którzy obejrzą obiekt i sporządzą dokumenty. Skup nieruchomości Drawno to zaufana firma. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu transakcjach, zapracowując sobie na dobrą opinię zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i od odkupujących nieruchomości. Wspomogliśmy wiele osób, które z różnorakich przyczyn pilnie potrzebowały wsparcia finansowego lub nie były w stanie same zajmować się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Drawno z chęcią nabędzie też Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Drawno – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Drawno zapewnia nieskomplikowany, szybki i przyjemny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Telefon – wykonaj telefon do nas i opowiedz o swojej nieruchomości , którą chcesz sprzedać.
 2. Ocena – nasz ekspert przybędzie na należącą do Ciebie nieruchomość, aby ją oglądnąć a także przeanalizować jej cechy.
 3. Przedłożenie propozycji – postaramy się by w jak najkrótszym czasie przedłożyć Ci niezobowiązującą propozycję cenową, którą możesz zaakcetować albo odrzucić.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – w przypadku, gdy zdecydujesz się, aby sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, podczas którego podpiszemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłacenie gotówki – jeszcze w czasie wizyty w biurze notarialnym wręczymy Ci pełną umówioną sumę środków finansowych lub wykonamy na Twoich oczach przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Drawno – nie ma szybszego rozwiązania na sprzedanie posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Obiekty sprzedaży

Skup nieruchomości Drawno będzie zainteresowany nabyciem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Drawno – skupujemy zarówno nieruchomości wymagające całkowitego wyremontowania, jak i lokale w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Drawno współpracuje z wieloma osobami, które wykupują od nas lokale z zamiarem flippingu, a więc przeprowadzenia remontu mieszkania oraz dalszego odsprzedania po większej cenie względem sumy, w której przejęli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Drawno – nie ma znaczenia czy Twoim problemem jest bank, który grozi licytacją czy też najemcy, którzy zwlekają z płatnością kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Drawno uwolni Cię z podobnych problemów, błyskawicznie kupując lokal i przekazując Ci środki finansowe.
 • Skup domów Drawno – nie ma najmniejszej przyczyny, aby zamartwiać się jeżeli Twoja posiadłość zniszczyła się przez wodę czy też ogień – skup domów Drawno zakupi obiekt w jakimkolwiek stanie.
 • Skup działek – w przypadku, gdy dostałeś w spadku nieruchomość rolną czy też wszelką inną nieruchomość, względem której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z ochotą ją wykupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz ekspert w trakcie oglądania nieruchomości utrwala jej stan na zdjęciach a także sporządza dokument, który w dalszej kolejności nam przekazuje.
 • Analiza dokumentacji zostaje wykorzystana celem przygotowania wyceny.
 • Omawiamy wycenę podczas ponownej wizyty, drogą telefoniczną bądź poprzez e-maila – w zależności od formy wskazanej przez klienta.

Formalności w biurze notarialnym

 • Ty wybierasz notariusza, a nasi eksperci przybędą w określone miejsce. Nie ma przeszkody, by wybrać placówkę najbliżej Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin spotkania oraz zamówimy go w kancelarii notarialnej.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie detale sprawy i zadbamy, aby umowa była napisana bez błędu.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Drawno w większości przypadków wręcza ustaloną kwotę w formie gotówki, ale w wypadku preferencji sprzedającego, środki mogą zostać przesłane na konto bankowe.
 • Odbiór gotówki następuje jeszcze w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej.
 • Nie podzielamy całej sumy na raty – zdobywasz za jednym razem pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ