Odkryj
skup nieruchomości Oborniki

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Oborniki – błyskawiczna sprzedaż Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Oborniki to atrakcyjna oferta skierowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, np. domu czy gruntu. Bez różnicy czy nie masz czasu na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie brak Ci chęci na przygotowywanie wywieszek, niezliczoną liczbę rozmów telefonicznych, umawianie terminów oglądnięcia nieruchomości, tracenie czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Oborniki z przyjemnością wyręczy Cię z każdych kłopotów które wiążą się z procesem sprzedaży. To my przejmiemy poszukiwanie docelowego właściciela nieruchomości a także całe ryzyko – Ty natomiast możesz liczyć na pełną sumę pieniędzy chwilę po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję sprzedaży. Musisz mieć świadomość, że nic nie tracisz – możesz poprosić o sporządzenie darmowej oferty, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki to najwygodniejszy sposób na sprzedanie nieruchomości i pozyskanie kwoty, która może zostać przeznaczona do realizacji planów lub będzie pomocą w nieprzewidzianej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki – nasza historia

Działamy w obszarze kupowania nieruchomości już przez kilkanaście lat. Początkowo odkupywaliśmy nieruchomości na obszarze Warszawy, jednakże z upływem czasu nasze finanse pozwoliły na kupowanie nieruchomości także w nowych obszarach. W pierwszej kolejności do naszej oferty dołączyliśmy regiony sąsiadujące z Warszawą. W bieżącej chwili prowadzimy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma różnicy, w jakim mieście Polski położona jest Twoja nieruchomość – wydelegujemy w to miejsce naszych agentów, którzy obejrzą przedmiot sprzedaży a także wypełnią dokumenty. Skup nieruchomości Oborniki to renomowana firma. Mieliśmy możliwość być pośrednikiem w wielu transakcjach, pracując na dobrą rekomendację zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i wyrażaną przez nabywców. Wspomogliśmy wiele osób, które z najróżniejszych przyczyn jak najszybciej potrzebowały pieniędzy albo nie były w stanie we własnym zakresie zająć się znajdywaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki chętnie nabędzie też Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Oborniki – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki gwarantuje łatwy, krótki i wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Kontakt – przedzwoń do nas oraz powiadom o Twojej nieruchomości , którą zamierzasz sprzedać.
 2. Spotkanie – nasz ekspert przyjedzie na oferowaną nieruchomość, aby ją zobaczyć i określić jej cechy.
 3. Sporządzenie propozycji – dołożymy starań aby możliwie jak najszybciej przedstawić Ci darmową ofertę cenową, którą masz możliwość zaakcetować lub niezaakceptować.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – w przypadku, gdy zadecydujesz, by sprzedać nam swoją nieruchomość w określonej przez nas cenie, ustalimy datę spotkania w biurze notarialnym, w trakcie którego zawrzemy akt notarialny.
 5. Wręczenie środków finansowych – jeszcze w trakcie podpisywania dokumentów w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce całościową ustaloną sumę pieniędzy lub wykonamy na Twoich oczach przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki – nie ma wygodniejszego sposobu na sprzedanie posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Obiekty sprzedaży

Skup nieruchomości Oborniki będzie zainteresowany nabyciem każdej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Oborniki – skupujemy zarówno lokale przeznaczone do całkowitego remontu, jak i mieszkania w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Oborniki współpracuje z dużą liczbą osób, które skupują od nas lokale z zamiarem flippingu, czyli polepszenia stanu lokalu i późniejszego odsprzedania po wyższej kwocie w porównaniu do ceny, w której zakupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Oborniki – nie stanowi różnicy czy Twoim problemem jest bank, który zagraża licytacją czy też najemcy, którzy uchylają się od płatności czynszu – skup mieszkań z problemami Oborniki uwolni Cię z wszelkich zmartwień, od ręki kupując mieszkanie oraz przekazując Ci pieniądze.
 • Skup domów Oborniki – nie musisz smucić się jeżeli Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez zalanie czy też podpalenie – skup domów Oborniki zakupi dom w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – jeśli dostałeś w spadku grunty lub jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, z radością ją wykupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz ekspert w trakcie oglądania nieruchomości utrwala jej stan poprzez fotografie oraz wypełnia raport, który zaraz po oględzinach nam przekazuje.
 • Ocena sprawozdania zostaje wykorzystana do sporządzenia wyceny.
 • Omawiamy propozycję w czasie ponownej wizyty, poprzez telefon bądź poprzez e-maila – w zależności od preferencji sprzedającego.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty wyznaczasz placówkę notarialną, a nasi eksperci przyjadą w wyznaczone miejsce. Nie ma problemu, by wybrać jednostkę nieodległą od Ciebie.
 • Dobierzemy najdogodniejszy dla Ciebie czas wizyty oraz umówimy go u notariusza.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie założenia i będziemy czuwać, aby dokumentacja była napisana prawidłowo.

Gotówka

 • Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki przeważnie dostarcza należności pod postacią gotówki, niemniej jednak w przypadku życzenia kontrahenta, należności mogą być wpłacone na konto bankowe.
 • Przekazanie środków pieniężnych ma miejsce jeszcze podczas spotkania u notariusza.
 • Nie podzielamy całej sumy na raty – uzyskujesz od ręki całą zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ