Odkryj
skup nieruchomości Pilawa

Dowiedz się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Pilawa – ekspresowa transakcja sprzedaży dowolnej nieruchomości

Skup nieruchomości Pilawa to korzystna propozycja zaadresowana do osób posiadających nieruchomości na sprzedaż, na przykład lokalu mieszkalnego lub gruntu. Bez względu na to czy brakuje Ci czasu na sprzedaż nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej nie masz chęci na redagowanie wywieszek, setki telefonów, umawianie możliwości oglądnięcia nieruchomości, marnowanie czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Pilawa z ochotą zwolni Cię z każdych trudności związanych ze sprzedażą. My weźmiemy na swoje barki znalezienie finalnego nabywcy nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty natomiast otrzymujesz pełną kwotę pieniędzy tuż po tym, jak przyjmiesz naszą ofertę skupu. Nie zapominaj, że nie ma tutaj nic do stracenia – masz możliwość zgłosić prośbę o zaprezentowanie bezpłatnej wyceny, która może być przez Ciebie zaakceptowana lub niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa to błyskawiczny sposób na pozbycie się nieruchomości oraz otrzymanie sumy, która może posłużyć do realizacji marzeń lub stanie się wsparciem w przykrej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa – nasza historia

Działamy w zakresie skupywania nieruchomości od kilkunastu lat. W pierwszym okresie zakupywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, ale z czasem nasze finanse mogły zostać przeznaczone na odkupywanie nieruchomości też w następnych miastach. W pierwszej kolejności do naszej działalności przyłączyliśmy tereny sąsiadujące z mazowieckim. W obecnej chwili nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w jakim rejonie Polski ulokowana jest Twoja nieruchomość – wydelegujemy do Ciebie naszych ekspertów, którzy obejrzą nieruchomość oraz wypełnią dokumenty. Skup nieruchomości Pilawa to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy okazję pośredniczyć w w setkach transakcji, zapracowując sobie na dobrą opinię zarówno od właścicieli, jak i ze strony finalnych posiadaczy. Wspomogliśmy wiele osób, które z różnych powodów niezwłocznie potrzebowały pieniędzy albo nie miały chęci na własną rękę zająć się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa z radością zakupi również Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Pilawa – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa zapewnia łatwy, krótki i dogodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Kontakt – zatelefonuj do nas i powiadom o swojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Spotkanie – nasz specjalista przybędzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, by ją poznać a także ocenić jej jakość.
 3. Przygotowanie oferty – zrobimy wszystko aby w jak najkrótszym czasie zaprezentować Ci bezpłatną propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić albo odrzucić.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli podejmiesz decyzję o tym, żeby przekazać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w określonej przez nas cenie, spotkamy się u notariusza, na którym zawrzemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłata gotówki – jeszcze w czasie spotkania u notariusza wręczymy Ci całościową należną kwotę należności lub wykonamy na Twoich oczach przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa – nie ma wygodniejszego rozwiązania na sprzedanie posiadanej nieruchomości!

Co możesz nam zaproponować?

Skup nieruchomości Pilawa wykazuje zainteresowanie skupem jakiejkolwiek nieruchomości:

 • Skup mieszkań Pilawa – nabywamy zarówno lokale z przeznaczeniem do gruntownego remontu, jak i nieruchomości w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Pilawa nawiązał współpracę z osobami, które skupują od naszej firmy nieruchomości w ramach flippingu, czyli odremontowania lokalu oraz późniejszego odsprzedania po większej cenie względem kwoty, po której przejęli lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Pilawa – nie stanowi różnicy czy Twoim strapieniem jest wierzyciel, który grozi licytacją albo lokatorzy, którzy zwlekają z płatnością kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Pilawa wyswobodzi Cię z podobnych problemów, natychmiastowo zakupując lokal i wręczając Ci pieniądze.
 • Skup domów Pilawa – nie ma powodu, aby zamartwiać się w sytuacji, gdy Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez zalanie lub pożar – skup domów Pilawa kupi nieruchomość w jakimkolwiek stanie.
 • Skup gruntów – jeżeli posiadasz w ramach spadku nieruchomość rolną albo jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej zagospodarowania, z radością ją zakupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz ekspert podczas oglądania nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach a także spisuje raport, który niezwłocznie nam wysyła.
 • Ocena dokumentów jest wykorzystana do sporządzenia oferty cenowej.
 • Prezentujemy propozycję w trakcie spotkania, telefonicznie bądź poprzez e-maila – w zależności od preferencji klienta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty wyznaczasz biuro notarialne, a nasi agenci dotrą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać siedzibę nieoddaloną od Ciebie.
 • Uzgodnimy najwygodniejszy dla Ciebie czas spotkania oraz umówimy go u notariusza.
 • Objaśnimy notariuszowi wszelkie założenia oraz przypilnujemy, żeby dokumentacja została napisana jasno.

Gotówka

 • Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa przeważnie dostarcza należności w formie gotówki, aczkolwiek w przypadku życzenia sprzedającego, środki mogą zostać uiszczone na konto sprzedającego.
 • Przekazanie należności ma miejsce jeszcze w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej.
 • Nie podzielamy wypłaty na części – dostajesz od razu pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ