Co to jest
skup nieruchomości Piechowice

Dowiedz się jak działamy i jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Piechowice – szybka transakcja sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Piechowice to warta rozważenia oferta zaadresowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedaży, np. mieszkania albo gruntu. Nie ma znaczenia czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości na własną rękę czy najzwyklej nie masz sił na przygotowywanie informacji, niezliczoną liczbę połączeń telefonicznych, ustalanie terminów zobaczenia nieruchomości, poświęcanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Piechowice chętnie wyręczy Cię z wszelkich uciążliwości powiązanych z przedsięwzięciem sprzedaży. To my weźmiemy na swoje barki znalezienie finalnego klienta nieruchomości a także wszelkie ryzyko – Ty z kolei masz zapewnioną całą sumę pieniędzy zaraz po tym, jak przyjmiesz naszą propozycję nabycia. Musisz mieć świadomość, że nic nie tracisz – masz możliwość poprosić o opracowanie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Piechowice to najwygodniejszy sposób na sprzedanie nieruchomości i uzyskanie sumy, która posłuży do realizacji zamierzeń lub będzie wsparciem w niespodziewanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Piechowice – poznaj nas

Zajmujemy się skupem nieruchomości wiele lat. Z początku odkupywaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, ale z upływem czasu nasze możliwości finansowe dały możliwość na kupowanie nieruchomości również w kolejnych lokalizacjach. Na początku do naszej działalności dołączyliśmy regiony sąsiadujące z mazowieckim. W aktualnym momencie jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w którym mieście naszego kraju ulokowana jest posiadana przez Ciebie nieruchomość – wydelegujemy tam naszych agentów, którzy ocenią przedmiot sprzedaży oraz sporządzą raport. Skup nieruchomości Piechowice to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność pośredniczyć w w setkach transakcji, pracując na bardzo dobrą opinię zarówno wyrażaną przez właścicieli, jak i ze strony końcowych posiadaczy. Wspomogliśmy wiele osób, które z wielorakich przyczyn natychmiastowo potrzebowały wsparcia finansowego lub nie mogły na własną rękę zajmować się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Piechowice bez problemu kupi także Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Piechowice – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Piechowice zapewnia maksymalnie uproszczony, krótki oraz przyjemny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Kontakt – przedzwoń do nas i opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości na sprzedaż.
 2. Przyjazd – nasz specjalista przyjedzie na Twoją nieruchomość, aby ją oglądnąć a także przeanalizować jej jakość.
 3. Omówienie propozycji – dołożymy starań by w jak najkrótszym czasie zaprezentować Ci darmową propozycję cenową, którą możesz zaakcetować albo nie przyjąć.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeżeli zadecydujesz, żeby przekazać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, na którym podpiszemy dokument przygotowany przez notariusza.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze podczas finalizowania transakcji w kancelarii notarialnej przekażemy Ci całą ustaloną sumę pieniędzy lub zrealizujemy na Twoich oczach przelew na rachunek bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Piechowice – nie znajdziesz łatwiejszego sposobu na sprzedanie Twojej nieruchomości!

Obiekty sprzedaży

Skup nieruchomości Piechowice jest zainteresowany skupem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Piechowice – wykupujemy zarówno lokale przeznaczone do całkowitego remontu, jak i nieruchomości w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Piechowice współpracuje z wieloma osobami, które skupują od nas nieruchomości z planem wykonania flippingu, czyli wyremontowania lokalu oraz późniejszego sprzedania po większej kwocie względem sumy, po której przejęli lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Piechowice – nie ma znaczenia czy Twoim strapieniem jest komornik, który zagraża przekazaniem nieruchomości do zlicytowania czy też najemcy, którzy zalegają z płatnością kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Piechowice wyswobodzi Cię z takich problemów, ekspresowo kupując nieruchomość oraz wręczając Ci pieniądze.
 • Skup domów Piechowice – nie ma powodu, aby martwić się jeżeli Twoja posiadłość zniszczyła się przez wodę bądź ogień – skup domów Piechowice kupi budynek w dowolnym stanie.
 • Skup działek – w przypadku, gdy posiadasz w spadku działkę lub jakakolwiek inną nieruchomość, co do której nie posiadasz planów, z radością ją zakupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz pracownik w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na fotografiach i redaguje dokument, który niezwłocznie nam dostarcza.
 • Analiza dokumentacji zostaje wykorzystana do sporządzenia wyceny.
 • Przekazujemy wycenę podczas spotkania, w rozmowie telefonicznej czy też drogą elektroniczną – zależnie od życzenia kontrahenta.

Formalności u notariusza

 • To Ty decydujesz notariusza, a nasi pracownicy przybędą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyznaczyć placówkę nieodległą od Ciebie.
 • Dobierzemy najprzystępniejszy dla Ciebie termin wizyty i zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszystkie szczegóły i skontrolujemy, aby dokumentacja była przygotowana bezbłędnie.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Piechowice zwykle wypłaca należności w formie gotówki, ale w przypadku prośby kontrahenta, pieniądze mogą być wniesione na rachunek bankowy.
 • Odbiór pieniędzy odbywa się jeszcze w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozdzialamy zapłaty na raty – uzyskujesz bezpośrednio pełną kwotę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ