Co to jest
skup nieruchomości Września

Przekonaj się jak działamy i ile korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Września – szybka możliwość sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Września to atrakcyjna oferta adresowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedania, np. mieszkania lub nieruchomości rolnej. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na prowadzenie sprzedaży nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej brakuje Ci sił na pisanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę połączeń telefonicznych, umawianie możliwości przejrzenia nieruchomości, tracenie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Września z radością wyręczy Cię z wszelkich problemów które wiążą się ze sprzedażą. My weźmiemy na swoje barki znajdywanie ostatecznego właściciela nieruchomości a także pełne ryzyko – Ty natomiast możesz liczyć na pełną sumę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak przystaniesz na naszą ofertę skupu. Musisz mieć świadomość, że nic nie ryzykujesz – możesz zgłosić prośbę o przedstawienie darmowej wyceny, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Września to najlepszy sposób na sprzedaż nieruchomości i otrzymanie gotówki, która posłuży do spełnienia planów lub będzie ratunkiem w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Września – nasza działalność

Zajmujemy się nabywaniem nieruchomości od wielu lat. W pierwszym okresie odkupywaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, lecz z postępem działalności nasze finanse dały możliwość na kupowanie nieruchomości też w dalszych terenach. W pierwszej kolejności do naszej działalności przyłączyliśmy tereny sąsiadujące z mazowieckim. W bieżącej chwili realizujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym mieście naszego kraju mieści się Twoja nieruchomość – podeślemy w to miejsce naszych ekspertów, którzy poznają obiekt oraz opracują raport. Skup nieruchomości Września to sprawdzona firma. Mieliśmy możliwość pośredniczyć w w setkach transakcji, zdobywając pozytywną rekomendację zarówno wyrażaną przez oferujących nieruchomości, jak i ze strony odkupujących nieruchomości. Wsparliśmy ogromną liczbę osób, które z najróżniejszych względów prędko potrzebowały wsparcia finansowego czy też nie były w stanie we własnym zakresie zajmować się znajdywaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Września chętnie odkupi także należącą do Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Września – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Września gwarantuje maksymalnie uproszczony, błyskawiczny oraz przyjemny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zatelefonuj do nas oraz opowiedz o posiadanej nieruchomości , którą chcesz sprzedać.
 2. Wizyta – nasz ekspert odwiedzi należącą do Ciebie nieruchomość, aby ją zobaczyć oraz ocenić jej jakość.
 3. Zaprezentowanie wyceny – będziemy się starać aby jak najszybciej zaprezentować Ci darmową ofertę cenową, którą masz możliwość zaakcetować czy też nie przyjąć.
 4. Podpis aktu notarialnego – w przypadku, gdy podejmiesz decyzję o tym, aby przekazać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, spotkamy się u notariusza, w trakcie którego podpiszemy dokument notarialny.
 5. Wręczenie należności – jeszcze podczas spotkania w kancelarii notarialnej przekażemy Ci całą należną sumę pieniędzy bądź zrealizujemy przy Tobie przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Września – nie ma łatwiejszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

Skup nieruchomości Września jest zainteresowany nabyciem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Września – kupujemy zarówno mieszkania wymagające generalnego odświeżenia, jak i mieszkania w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Września współpracuje z osobami, które odkupują od nas lokale w ramach flippingu, czyli polepszenia stanu nieruchomości oraz dalszego sprzedania po wyższej kwocie względem ceny, w której nabyli nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Września – nie ważne czy Twoim zmartwieniem jest bank, który grozi licytacją albo najemcy, którzy zalegają z płatnością rachunków – skup mieszkań z problemami Września uwolni Cię z takich trudności, od ręki zakupując nieruchomość oraz przekazując Ci należności.
 • Skup domów Września – nie trzeba zamartwiać się jeżeli Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez podtopienie bądź pożar – skup domów Września kupi obiekt w dowolnym stanie.
 • Skup gruntów – jeśli dostałeś w ramach spadku grunty lub dowolną inną nieruchomość, co do której nie masz planów, z przyjemnością ją kupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz pracownik w czasie oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach oraz sporządza raport, który zaraz po oględzinach nam dostarcza.
 • Analiza raportu służy celem opracowania wyceny.
 • Przedstawiamy wycenę w trakcie ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej czy też e-mailowo – w zależności od życzenia kontrahenta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • Ty wyznaczasz notariusza, a nasi agenci przybędą w określone miejsce. Nie ma przeciwskazań, by wskazać kancelarię najbliżej Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie czas spotkania oraz zamówimy go w kancelarii notarialnej.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie detale sprawy i będziemy czuwać, żeby dokumentacja była przygotowana jasno.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Września zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę w formie gotówki, ale w przypadku prośby klienta, pieniądze mogą zostać wniesione poprzez bankowość elektroniczną.
 • Wręczenie środków finansowych następuje jeszcze w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym.
 • Nie podzielamy należnośći na raty – dostajesz bezpośrednio pełną sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ