Odkryj
skup nieruchomości Podkowa Leśna

Dowiedz się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Podkowa Leśna – ekspresowa możliwość sprzedaży każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Podkowa Leśna to interesująca oferta kierowana do właścicieli nieruchomości na sprzedaż, np. mieszkania czy też działki. Nie ma znaczenia czy brak Ci czasu na sprzedaż nieruchomości na własną rękę czy najzwyklej brakuje Ci sił na redagowanie wywieszek, setki rozmów telefonicznych, dogadywanie terminów oglądnięcia nieruchomości, poświęcanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna z ochotą zwolni Cię z wszystkich trudności które powiązane są z przedsięwzięciem sprzedaży. To my weźmiemy na swoje barki poszukiwanie docelowego nabywcy nieruchomości a także wszelkie ryzyko – Ty z kolei dostajesz pełną kwotę pieniędzy tuż po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję cenową. Pamiętaj, że nic nie tracisz – możesz poprosić o sporządzenie darmowej wyceny, która może być przez Ciebie zaakceptowana bądź niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna to najwygodniejszy sposób na pozbycie się nieruchomości oraz uzyskanie gotówki, która może zostać wykorzystana do realizacji marzeń lub będzie pomocą w przykrej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna – nasza historia

Działamy w branży kupowania nieruchomości od wielu lat. Z początku kupowaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, jednakże z czasem nasze finanse dały możliwość na skupywanie nieruchomości również w dalszych województwach. Na początku do naszej działalności dołączyliśmy województwa sąsiadujące z stolicą. W bieżącej chwili oferujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez względu na to, w jakim regionie Polski zlokalizowana jest Twoja nieruchomość – skierujemy do Ciebie naszych specjalistów, którzy ocenią nieruchomość a także przygotują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Podkowa Leśna to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność spełniać funkcję podmiotu pośredniczącego w wielu transakcjach, zyskując bardzo dobrą opinię zarówno wyrażaną przez sprzedających, jak i od nabywców. Wsparliśmy pokaźną liczbę osób, które z wielorakich przyczyn jak najszybciej potrzebowały pomocy finansowej albo nie chciały same zajmować się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna bezproblemowo zakupi też nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Podkowa Leśna – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna zapewnia bezproblemowy, błyskawiczny oraz przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Kontakt – zatelefonuj do nas i opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości do sprzedania.
 2. Spotkanie – nasz ekspert przyjedzie na posiadaną przez Ciebie nieruchomość, by ją poznać i przeanalizować jej jakość.
 3. Omówienie oferty – postaramy się by jak najszybciej przedstawić Ci niezobowiązującą wycenę, którą masz możliwość przyjąć albo nie przyjąć.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, żeby sprzedać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w zaoferowanej przez nas kwocie, spotkamy się u notariusza, podczas którego opatrzymy podpisami dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze w czasie wizyty w biurze notarialnym przekażemy Ci pełną ustaloną sumę należności lub zrealizujemy przy Tobie przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna – nie znajdziesz lepszego sposobu na sprzedaż należącej do Ciebie nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Podkowa Leśna jest zainteresowany kupnem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Podkowa Leśna – kupujemy zarówno lokale wymagające całkowitego odświeżenia, jak i lokale w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Podkowa Leśna nawiązał współpracę z osobami, które kupują od nas mieszkania celem flippingu, czyli odremontowania lokalu i dalszego sprzedania po większej kwocie w stosunku do ceny, w której nabyli lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Podkowa Leśna – nie ma różnicy czy Twoim zmartwieniem jest wierzyciel, który zagraża licytacją albo najemcy, którzy uchylają się od płatności rachunków – skup mieszkań z problemami Podkowa Leśna uwolni Cię z podobnych kłopotów, od ręki zakupując nieruchomość oraz wręczając Ci należności.
 • Skup domów Podkowa Leśna – nie musisz smucić się gdy Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez powódź bądź pożar – skup domów Podkowa Leśna kupi obiekt w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – jeśli odziedziczyłeś w ramach spadku nieruchomość rolną czy też jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, z radością ją zakupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz agent w czasie przeglądania nieruchomości utrwala jej stan na zdjęciach a także wypełnia raport, który w dalszej kolejności nam udostępnia.
 • Ocena sprawozdania jest wykorzystana do sporządzenia oferty cenowej.
 • Omawiamy propozycję w trakcie ponownej wizyty, drogą telefoniczną czy też drogą elektroniczną – w zależności od prośby właściciela.

Formalności u notariusza

 • To Ty wskazujesz notariusza, a nasi pracownicy przybędą we wskazane miejsce. Masz możliwość, żeby wskazać siedzibę nieoddaloną od Ciebie.
 • Dobierzemy najdogodniejszy dla Ciebie czas wizyty i zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszystkie detale sprawy oraz będziemy dbać, by dokumentacja została napisana poprawnie.

Należności

 • Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna przeważnie przekazuje pieniądze w postaci gotówki, niemniej jednak w razie preferencji kontrahenta, pieniądze mogą być uiszczone na konto bankowe.
 • Wręczenie gotówki ma miejsce jeszcze w czasie podpisywania dokumentów u notariusza.
 • Nie dzielimy wypłaty na raty – dostajesz bezpośrednio pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ