Co to jest
skup nieruchomości Dziwnów

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Dziwnów – szybka transakcja sprzedaży każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Dziwnów to atrakcyjna oferta adresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, np. mieszkania czy gruntu. Nie ma znaczenia czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości na własną rękę czy po prostu brakuje Ci cierpliwości na pisanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę rozmów telefonicznych, ustalanie możliwości obejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów z przyjemnością odciąży Cię z wszelkich uciążliwości które wiążą się ze sprzedażą. To my weźmiemy na swoje barki poszukiwania końcowego nabywcy nieruchomości i wszelkie ryzyko – Ty natomiast otrzymujesz całą sumę pieniędzy niedługo po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję sprzedaży. Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz – masz możliwość poprosić o sporządzenie darmowej propozycji, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów to najwygodniejszy sposób na sprzedanie nieruchomości oraz uzyskanie kwoty, która może zostać wykorzystana do realizacji marzeń lub okaże się wsparciem w nieprzewidzianej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów – kilka słów o nas

Prowadzimy działalność w zakresie skupywania nieruchomości wiele lat. W początkowym etapie odkupywaliśmy nieruchomości na obszarze stolicy, ale z postępem działalności nasze finanse pozwoliły na kupowanie nieruchomości również w dalszych miastach. Początkowo do naszej działalności przyłączyliśmy obszary sąsiadujące z Warszawą. W obecnej chwili prowadzimy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym mieście kraju znajduje się Twoja nieruchomość – podeślemy tam naszych agentów, którzy obejrzą nieruchomość oraz opracują raport. Skup nieruchomości Dziwnów to renomowana firma. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w w setkach transakcji, zyskując dobrą rekomendację zarówno ze strony właścicieli, jak i ze strony nabywców. Wsparliśmy dużą liczbę osób, które z różnorakich przyczyn pilnie potrzebowały pomocy finansowej bądź nie mogły samodzielnie zająć się poszukiwaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów z radością nabędzie także należącą do Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Dziwnów – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów proponuje maksymalnie uproszczony, krótki i wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zadzwoń do nas i przekaż informacje o Twojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Wizyta – nasz specjalista przyjedzie na Twoją nieruchomość, by ją poznać a także określić jej jakość.
 3. Omówienie propozycji – postaramy się aby możliwie jak najszybciej przedstawić Ci bezpłatną propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić bądź nie przyjąć.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli tylko zadecydujesz, by przekazać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, spotkamy się u notariusza, w trakcie którego opatrzymy podpisami dokument notarialny.
 5. Wypłata należności – jeszcze w trakcie finalizowania transakcji w kancelarii notarialnej przekażemy Ci pełną należną sumę środków finansowych lub zrobimy przy Tobie przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów – nie znajdziesz prostszego sposobu na sprzedaż posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Obiekty sprzedaży

Skup nieruchomości Dziwnów będzie zainteresowany skupem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Dziwnów – skupujemy zarówno nieruchomości z przeznaczeniem do całkowitego odremontowania, jak i mieszkania w dobrym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Dziwnów prowadzi współpracę z wieloma osobami, które wykupują od naszej firmy nieruchomości z planem wykonania flippingu, a więc remontowania mieszkania oraz dalszego odsprzedania po większej cenie w porównaniu do ceny, po której zakupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Dziwnów – nie ma znaczenia czy Twoim problemem jest wierzyciel, który zagraża przekazaniem nieruchomości do zlicytowania czy też lokatorzy, którzy nie płacą kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Dziwnów wyswobodzi Cię z podobnych problemów, ekspresowo zakupując nieruchomość oraz wręczając Ci należności.
 • Skup domów Dziwnów – nie trzeba martwić się jeżeli Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez zalanie bądź pożar – skup domów Dziwnów nabędzie budynek w jakimkolwiek stanie.
 • Skup działek – w przypadku, gdy dostałeś w ramach spadku nieruchomość rolną czy też dowolną inną nieruchomość, co do której nie masz zamiaru jej zagospodarowania, z przyjemnością ją kupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz ekspert w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez fotografie a także redaguje dokument, który potem nam przesyła.
 • Ocena sprawozdania służy do przygotowania oferty cenowej.
 • Przedstawiamy propozycję w czasie ponownej wizyty, drogą telefoniczną czy też drogą elektroniczną – zależnie od formy preferowanej przez kontrahenta.

Formalności u notariusza

 • To Ty wskazujesz biuro notarialne, a nasi agenci przyjadą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyznaczyć kancelarię najbliżej Ciebie.
 • Ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie termin wizyty i zarezerwujemy go u notariusza.
 • Przedstawimy notariuszowi wszelkie ustalenia i zadbamy, żeby umowa była zredagowana jasno.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów najczęściej wręcza pieniądze w postaci gotówki, ale w przypadku preferencji właściciela, środki mogą zostać przekazane na rachunek bankowy.
 • Wręczenie pieniędzy odbywa się jeszcze podczas spotkania u notariusza.
 • Nie rozdzialamy całej sumy na raty – nabywasz od razu całą należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ