Co to jest
skup nieruchomości Luboń

Przekonaj się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Luboń – ekspresowa możliwość sprzedaży każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Luboń to ciekawa propozycja kierowana do posiadaczy nieruchomości na sprzedaż, na przykład mieszkania czy też działki. Nie ma znaczenia czy brakuje Ci czasu na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości samodzielnie czy po prostu nie masz chęci na pisanie ogłoszeń, setki połączeń telefonicznych, ustalanie możliwości oglądnięcia nieruchomości, marnowanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Luboń bezproblemowo zwolni Cię z każdych kłopotów związanych ze sprzedażą. My weźmiemy na siebie poszukiwania końcowego nabywcy nieruchomości a także pełne ryzyko – Ty zaś otrzymujesz pełną kwotę pieniędzy tuż po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję sprzedaży. Wiedz, że nie ma tutaj nic do stracenia – możesz poprosić o przedstawienie darmowej wyceny, która może być przez Ciebie przyjęta bądź odrzucona. Skup nieruchomości za gotówkę Luboń to ekspresowy sposób na sprzedaż nieruchomości oraz pozyskanie gotówki, która posłuży do spełnienia marzeń lub będzie pomocą w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Luboń – o nas

Prowadzimy działalność w branży skupywania nieruchomości już przez kilkanaście lat. W pierwszym okresie nabywaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, ale z czasem nasze środki finansowe dały możliwość na kupowanie nieruchomości też w nowych województwach. Najpierw do naszej działalności włączyliśmy tereny sąsiednie. W bieżącej chwili jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Bez różnicy, w jakim mieście naszego kraju mieści się należąca do Ciebie nieruchomość – podeślemy w to miejsce naszych agentów, którzy poznają obiekt i sporządzą dokumentację. Skup nieruchomości Luboń to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy sposobność być pośrednikiem w dużej liczbie transakcji, zdobywając pozytywną ocenę zarówno ze strony sprzedających, jak i od nabywców. Wsparliśmy wiele osób, które z różnych względów jaknajprędzej potrzebowały pomocy finansowej bądź nie były w stanie na własną rękę zająć się sprzedawaniem nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę Luboń z radością zakupi również należącą do Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Luboń – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Luboń zapewnia bezproblemowy, krótki oraz przyjemny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zatelefonuj do nas oraz powiedz o swojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Wizyta – nasz specjalista odwiedzi Twoją nieruchomość, aby ją oglądnąć oraz określić jej jakość.
 3. Zaprezentowanie propozycji – będziemy się starać by w jak najkrótszym czasie zaprezentować Ci bezpłatną ofertę cenową, którą masz możliwość zatwierdzić bądź odrzucić.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeśli podejmiesz decyzję o tym, aby sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, na którym podpiszemy dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze w czasie spotkania w biurze notarialnym przekażemy Ci całą umówioną sumę pieniędzy bądź wykonamy w Twojej obecności przelew na rachunek bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Luboń – nie znajdziesz szybszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży posiadanej nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Luboń jest zainteresowany kupnem wszystkich nieruchomości:

 • Skup mieszkań Luboń – wykupujemy zarówno nieruchomości z przeznaczeniem do całkowitego odświeżenia, jak i nieruchomości w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Luboń nawiązał współpracę z osobami, które kupują od nas mieszkania z planem wykonania flippingu, a więc odremontowania mieszkania i dalszego odsprzedania po wyższej kwocie w stosunku do ceny, w której zakupili lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Luboń – bez różnicy czy Twoim problemem jest komornik, który grozi oddaniem mieszkania do zlicytowania czy też najemcy, którzy unikają płatności rachunków – skup mieszkań z problemami Luboń zwolni Cię z wszelkich problemów, niezwłocznie nabywając nieruchomość oraz wypłacając Ci środki finansowe.
 • Skup domów Luboń – nie ma najmniejszej przyczyny, żeby smucić się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez podtopienie lub podpalenie – skup domów Luboń wykupi budynek w bez względu na jego stan.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeśli odziedziczyłeś w ramach spadku grunty czy też wszelką inną nieruchomość, względem której nie masz planów, z przyjemnością ją zakupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik w trakcie oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach i redaguje dokument, który później nam udostępnia.
 • Analiza sprawozdania służy celem ustalenia wyceny.
 • Przedstawiamy wycenę podczas spotkania, poprzez telefon bądź poprzez e-maila – zależnie od prośby właściciela.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty decydujesz notariusza, a nasi eksperci przybędą w określone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyznaczyć kancelarię nieoddaloną od Ciebie.
 • Wybierzemy najdogodniejszy dla Ciebie czas wizyty i zamówimy go u notariusza.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszelkie ustalenia i zadbamy, aby dokumentacja była napisana bez niejednoznacznych fragmentów.

Pieniądze

 • Skup nieruchomości za gotówkę Luboń standardowo wypłaca ustaloną kwotę pod postacią gotówki, ale w wypadku prośby kontrahenta, pieniądze mogą być przekazane na konto klienta.
 • Wypłata należności odbywa się jeszcze podczas wizyty u notariusza.
 • Nie rozczłonkowujemy wypłaty na części – dostajesz bezpośrednio pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ