Co to jest
skup nieruchomości Stęszew

Przekonaj się jak działamy oraz ile korzyści potrafimy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Stęszew – błyskawiczna sprzedaż każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Stęszew to idealna oferta zaadresowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, na przykład lokalu mieszkalnego czy nieruchomości rolnej. Nie ważne czy nie masz czasu na prowadzenie sprzedaży nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej brak Ci chęci na przygotowywanie informacji, setki rozmów z klientami, umawianie dat oglądnięcia nieruchomości, tracenie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Stęszew z radością zwolni Cię z każdych problemów powiązanych z procesem sprzedaży. To my przejmiemy szukanie ostatecznego właściciela nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty zaś dostajesz pełną sumę pieniędzy niedługo po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję skupu. Musisz wiedzieć, że nic nie tracisz – możesz zgłosić prośbę o opracowanie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew to najszybszy sposób na sprzedaż nieruchomości oraz uzyskanie kwoty, która może posłużyć do realizacji marzeń lub stanie się ratunkiem w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew – o nas

Zajmujemy się nabywaniem nieruchomości od wielu lat. W początkowym etapie zakupywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, jednak z upływem czasu nasze środki finansowe mogły zostać przeznaczone na skupywanie nieruchomości też w innych województwach. Najpierw do naszej oferty włączyliśmy tereny ościenne. W obecnym momencie prowadzimy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma różnicy, w którym regionie Polski znajduje się posiadana przez Ciebie nieruchomość – wyślemy w to miejsce naszych specjalistów, którzy przeanalizują przedmiot sprzedaży a także sporządzą raport. Skup nieruchomości Stęszew to zaufana firma. Mieliśmy możliwość być pośrednikiem w w setkach transakcji, zyskując bardzo dobrą rekomendację zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i ze strony klientów ostatecznych. Wspomogliśmy ogromną liczbę osób, które z najróżniejszych względów na szybko potrzebowały pieniędzy bądź nie mogły we własnym zakresie zajmować się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew z przyjemnością odkupi też Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Stęszew – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew oferuje bezproblemowy, błyskawiczny i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zadzwoń do nas oraz powiadom o Twojej nieruchomości na sprzedaż.
 2. Spotkanie – nasz agent przyjedzie na oferowaną nieruchomość, aby ją obejrzeć a także ocenić jej cechy.
 3. Sporządzenie oferty – postaramy się żeby jak najszybciej przedstawić Ci bezpłatną propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić bądź niezaakceptować.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, aby sprzedać nam posiadaną przez Ciebie nieruchomość w zaoferowanej przez nas kwocie, spotkamy się w biurze notarialnym, na którym podpiszemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłata środków finansowych – jeszcze w czasie finalizowania transakcji w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce całościową ustaloną kwotę należności bądź zrealizujemy w Twojej obecności przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew – nie znajdziesz lepszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Stęszew wykazuje zainteresowanie nabyciem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Stęszew – wykupujemy zarówno nieruchomości z przeznaczeniem do generalnego remontu, jak i nieruchomości w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Stęszew kooperuje z wieloma osobami, które skupują od nas mieszkania celem flippingu, czyli remontu nieruchomości oraz dokonania sprzedania po wyższej sumie w odniesieniu do sumy, w której nabyli mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Stęszew – nie ważne czy Twoim utrapieniem jest bank, który grozi licytacją czy też najemcy, którzy unikają płatności kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Stęszew zwolni Cię z wymienionych problemów, od ręki kupując lokal oraz wręczając Ci pieniądze.
 • Skup domów Stęszew – nie trzeba smucić się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez powódź bądź podpalenie – skup domów Stęszew zakupi dom w każdym stanie.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy posiadasz w ramach spadku grunty lub dowolną inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z ochotą ją nabędziemy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz specjalista podczas przeglądania nieruchomości archiwizuje jej stan na zdjęciach oraz przygotowuje dokument, który niezwłocznie nam wysyła.
 • Ocena dokumentów jest wykorzystana do przygotowania wyceny.
 • Omawiamy propozycję podczas ponownej wizyty, w rozmowie telefonicznej lub drogą elektroniczną – zależnie od życzenia klienta.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty ustalasz kancelarię notarialną, a nasi pracownicy przybędą w ustalone miejsce. Masz możliwość, aby wybrać siedzibę nieodległą od Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie czas spotkania oraz zamówimy go w biurze notarialnym.
 • Wytłumaczymy notariuszowi wszelkie szczegóły i zadbamy, aby umowa została przygotowana jasno.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew w większości przypadków wypłaca należności w postaci gotówki, ale w razie życzenia właściciela, należności mogą zostać przekazane na konto bankowe.
 • Odbiór pieniędzy ma miejsce jeszcze podczas spotkania w kancelarii notarialnej.
 • Nie dzielimy ustalonej kwoty na części – uzyskujesz od razu pełną sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ