Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chodecz

Przekonaj się jak działamy i jakie korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Chodecz – ekspresowa możliwość sprzedaży każdej nieruchomości

Skup nieruchomości Chodecz to korzystna propozycja kierowana do właścicieli nieruchomości na sprzedaż, np. mieszkania lub nieruchomości rolnej. Nie ma znaczenia czy nie masz czasu na sprzedawanie nieruchomości samodzielnie czy zwyczajnie nie masz sił na przygotowywanie informacji, wiele rozmów telefonicznych, dogadywanie dat przejrzenia nieruchomości, stratę czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Chodecz z radością wyręczy Cię z wszelkich trudności które wiążą się ze sprzedażą. My przejmiemy znajdywanie końcowego nabywcy nieruchomości oraz wszelkie ryzyko – Ty natomiast masz zagwarantowaną całą sumę pieniędzy zaraz po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję sprzedaży. Nie zapominaj, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka – możesz wysłać prośbę o opracowanie bezpłatnej oferty, która może być przez Ciebie zaakceptowana bądź odrzucona. Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości oraz otrzymanie gotówki, która może zostać przeznaczona do realizacji zamierzeń lub stanie się pomocą w niespodziewanej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz – poznaj nas

Prowadzimy działalność w branży skupu nieruchomości od kilkunastu lat. W początkowym etapie odkupywaliśmy nieruchomości na obszarze stolicy, lecz z upływem czasu nasze środki finansowe mogły zostać przeznaczone na odkupywanie nieruchomości również w innych lokalizacjach. Na wstępie do naszej działalności dołączyliśmy województwa ościenne. W obecnym momencie jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma różnicy, w którym regionie naszego kraju położona jest Twoja nieruchomość – wyślemy tam naszych pracowników, którzy oglądną obiekt i opracują raport. Skup nieruchomości Chodecz to znana firma. Mieliśmy sposobność pośredniczyć w dużej liczbie transakcji, zdobywając pozytywną opinię zarówno wyrażaną przez właścicieli, jak i wyrażaną przez ostatecznych posiadaczy. Wspomogliśmy pokaźną liczbę osób, które z różnorakich przyczyn jak najszybciej potrzebowały gotówki albo nie miały ochoty samodzielnie zajmować się poszukiwaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz bezproblemowo nabędzie również nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Skup nieruchomości Chodecz – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz zapewnia łatwy, błyskawiczny oraz wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Nawiązanie kontaktu – zatelefonuj do nas i opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości , którą zamierzasz sprzedać.
 2. Przyjazd – nasz ekspert przyjedzie na Twoją nieruchomość, aby ją obejrzeć i określić jej cechy.
 3. Przedłożenie propozycji – postaramy się by jak najszybciej zaprezentować Ci niezobowiązującą ofertę cenową, którą masz możliwość przyjąć albo niezaakceptować.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – kiedy tylko zadecydujesz, aby sprzedać nam swoją nieruchomość w określonej przez nas sumie pieniędzy, umówimy czas spotkania u notariusza, w trakcie którego podpiszemy dokument przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłacenie środków finansowych – jeszcze w czasie podpisywania dokumentów u notariusza wręczymy Ci całościową należną sumę pieniędzy bądź wyślemy przy Tobie przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz – nie ma lepszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Chodecz jest zainteresowany kupnem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Chodecz – kupujemy zarówno mieszkania przeznaczone do gruntownego odświeżenia, jak i lokale w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Chodecz nawiązał współpracę z wieloma osobami, które kupują od naszej firmy mieszkania z zamysłem dokonania flippingu, czyli wyremontowania mieszkania oraz dokonania odsprzedania po wyższej cenie w odniesieniu do kwoty, w której zakupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Chodecz – bez różnicy czy Twoim utrapieniem jest komornik, który grozi licytacją czy lokatorzy, którzy uchylają się od płatności kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Chodecz wyswobodzi Cię z podobnych zmartwień, ekspresowo zakupując lokal i wręczając Ci środki finansowe.
 • Skup domów Chodecz – nie trzeba zamartwiać się w sytuacji, gdy Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez powódź bądź pożar – skup domów Chodecz nabędzie nieruchomość w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – jeśli masz w ramach spadku działkę lub jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz planów, chętnie ją wykupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz ekspert w trakcie oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan poprzez fotografie a także sporządza raport, który niezwłocznie nam wysyła.
 • Analiza dokumentów zostaje wykorzystana celem ustalenia wyceny.
 • Omawiamy wycenę w trakcie spotkania, w rozmowie telefonicznej lub drogą elektroniczną – w zależności od formy wskazanej przez właściciela.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • To Ty określasz placówkę notarialną, a nasi pracownicy dojadą w ustalone miejsce. Masz możliwość, by wyznaczyć placówkę nieoddaloną od Ciebie.
 • Ustalimy najprzystępniejszy dla Ciebie czas wizyty i zamówimy go u notariusza.
 • Wyjaśnimy notariuszowi wszystkie szczegóły i skontrolujemy, żeby dokumentacja została napisana bezbłędnie.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz najczęściej dostarcza ustaloną kwotę pod postacią gotówki, aczkolwiek w wypadku prośby właściciela, pieniądze mogą być przesłane na konto w banku.
 • Odbiór należności odbywa się jeszcze podczas podpisywania dokumentacji w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozdzialamy całej sumy na części – zdobywasz od razu pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ