Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oświęcim

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Oświęcim – błyskawiczna transakcja sprzedaży dowolnej nieruchomości

Skup nieruchomości Oświęcim to idealna propozycja kierowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego albo działki. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na prowadzenie sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie czy najzwyklej nie masz chęci na pisanie wywieszek, wiele rozmów telefonicznych, dogadywanie dat obejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim bezproblemowo odciąży Cię z każdych uciążliwości związanych z procesem sprzedaży. To my przejmiemy znajdywanie finalnego klienta nieruchomości i pełne ryzyko – Ty z kolei dostajesz pełną kwotę pieniędzy chwilę po tym, jak zgodzisz się na naszą ofertę sprzedaży. Wiedz, że nie ponosisz żadnego ryzyka – możesz wysłać prośbę o opracowanie bezpłatnej oferty, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim to najszybszy sposób na pozbycie się nieruchomości i otrzymanie gotówki, która może posłużyć do spełnienia zamierzeń lub stanie się ratunkiem w przykrej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim – kilka słów o nas

Prowadzimy działalność w zakresie kupowania nieruchomości już przez kilkanaście lat. W początkowym etapie nabywaliśmy nieruchomości na terytorium stolicy, jednak z postępem działalności nasze finanse mogły zostać przeznaczone na odkupywanie nieruchomości też w następnych regionach. Na początku do naszej oferty dołączyliśmy województwa ościenne. W aktualnym momencie prowadzimy skup nieruchomości w całej Polsce. Bez różnicy, w jakim rejonie Polski zlokalizowana jest Twoja nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych agentów, którzy obejrzą nieruchomość i sporządzą sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Oświęcim to znana firma. Mieliśmy możliwość pośredniczyć w wielu transakcjach, zyskując bardzo dobrą rekomendację zarówno ze strony sprzedających, jak i od nabywców. Wsparliśmy wiele osób, które z rozmaitych przyczyn natychmiastowo potrzebowały pieniędzy czy też nie były w stanie we własnym zakresie zajmować się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim z chęcią zakupi też Twoją nieruchomość.

Skup nieruchomości Oświęcim – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim proponuje maksymalnie uproszczony, krótki i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zadzwoń do nas i przekaż informacje o swojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Wizyta – nasz agent przyjedzie na oferowaną nieruchomość, żeby ją oglądnąć oraz ocenić jej stan.
 3. Zaprezentowanie propozycji – dołożymy starań żeby tak szybko jak to możliwe przedstawić Ci bezpłatną ofertę cenową, którą możesz zaakcetować bądź niezaakceptować.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, by sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas kwocie, umówimy spotkanie u notariusza, w trakcie którego opatrzymy podpisami akt notarialny.
 5. Przekazanie należności – jeszcze w czasie spotkania u notariusza przekażemy Ci całościową należną kwotę środków finansowych albo zrealizujemy na Twoich oczach przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim – nie znajdziesz lepszego rozwiązania na sprzedaż posiadanej przez Ciebie nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości Oświęcim będzie zainteresowany zakupieniem każdej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Oświęcim – nabywamy zarówno mieszkania wymagające całkowitego wyremontowania, jak i nieruchomości w nienagannym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Oświęcim kooperuje z dużą liczbą osób, które skupują od naszej firmy nieruchomości w ramach flippingu, czyli odremontowania lokalu oraz późniejszego sprzedania po większej kwocie względem sumy, po której zakupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Oświęcim – nie ma różnicy czy Twoim utrapieniem jest bank, który grozi licytacją czy też lokatorzy, którzy nie płacą rachunków – skup mieszkań z problemami Oświęcim wyswobodzi Cię z wszelkich zmartwień, ekspresowo nabywając mieszkanie i wręczając Ci należności.
 • Skup domów Oświęcim – nie musisz martwić się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez zalanie czy też ogień – skup domów Oświęcim wykupi budynek w jakimkolwiek stanie.
 • Skup działek – jeśli dostałeś w spadku działkę albo jakakolwiek inną nieruchomość, względem której nie posiadasz planów, z ochotą ją wykupimy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik podczas oględzin nieruchomości archiwizuje jej stan poprzez zdjęcia a także przygotowuje raport, który później nam dostarcza.
 • Analiza dokumentacji zostaje wykorzystana celem przygotowania propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy wycenę w czasie ponownej wizyty, telefonicznie lub drogą elektroniczną – w zależności od prośby sprzedającego.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • To Ty określasz biuro notarialne, a nasi eksperci dotrą w określone miejsce. Nie ma przeciwskazań, by wskazać kancelarię blisko Ciebie.
 • Dobierzemy najprzystępniejszy dla Ciebie termin spotkania oraz zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Wyjaśnimy notariuszowi wszelkie szczegóły i skontrolujemy, żeby umowa została zredagowana prawidłowo.

Kwestie finansowe

 • Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim przeważnie wręcza należności w postaci gotówki, lecz w wypadku preferencji klienta, pieniądze mogą być przelane na konto klienta.
 • Wypłata gotówki następuje jeszcze podczas wizyty w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozdzialamy ustalonej kwoty na raty – zdobywasz za jednym razem całą kwotę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ