Poznaj
skup nieruchomości Cieszyn

Dowiedz się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Cieszyn – szybka sprzedaż posiadanej nieruchomości

Skup nieruchomości Cieszyn to doskonała propozycja kierowana do właścicieli nieruchomości na sprzedaż, na przykład mieszkania czy nieruchomości rolnej. Bez względu na to czy nie masz czasu na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości samodzielnie czy najzwyklej brakuje Ci ochoty na przygotowywanie informacji, niezliczoną liczbę telefonów, umawianie terminów zobaczenia nieruchomości, poświęcanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn z przyjemnością zwolni Cię z każdych uciążliwości powiązanych z procesem sprzedaży. My weźmiemy na siebie poszukiwania docelowego nabywcy nieruchomości oraz wszelkie ryzyko – Ty z kolei dostajesz całą kwotę pieniędzy niezwłocznie po tym, jak przyjmiesz naszą ofertę skupu. Pamiętaj, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – możesz wysłać prośbę o opracowanie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn to ekspresowy sposób na wyzbycie się nieruchomości oraz otrzymanie sumy, która posłuży do realizacji zamierzeń lub będzie ratunkiem w przykrej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn – nasza działalność

Zajmujemy się nabywaniem nieruchomości od kilkunastu lat. Z początku kupowaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, jednak z czasem nasze możliwości finansowe pozwoliły na nabywanie nieruchomości również w innych obszarach. W pierwszej kolejności do naszej działalności przyłączyliśmy tereny sąsiednie. W obecnym momencie jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim mieście naszego kraju mieści się należąca do Ciebie nieruchomość – skierujemy tam naszych ekspertów, którzy oglądną przedmiot sprzedaży a także zredagują raport. Skup nieruchomości Cieszyn to darzona zaufaniem firma. Mieliśmy okazję być pośrednikiem w dużej liczbie transakcji, zapracowując sobie na pozytywną ocenę zarówno ze strony oferujących nieruchomości, jak i wyrażaną przez finalnych posiadaczy. Wsparliśmy wiele osób, które z wielorakich powodów prędko potrzebowały pomocy finansowej czy też nie były w stanie samodzielnie zajmować się znajdywaniem klientów. Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn bez problemu zakupi również należącą do Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Cieszyn – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn gwarantuje nieskomplikowany, szybki oraz przyjemny proces przekazywania nieruchomości:

 1. Kontakt – zadzwoń do nas i opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości do sprzedania.
 2. Przyjazd – nasz pracownik odwiedzi posiadaną przez Ciebie nieruchomość, żeby ją poznać a także ocenić jej cechy.
 3. Sporządzenie wyceny – zrobimy wszystko by tak szybko jak to możliwe przedłożyć Ci darmową ofertę cenową, którą możesz zaakcetować bądź nie przyjąć.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – kiedy tylko zadecydujesz, aby sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, umówimy spotkanie w biurze notarialnym, podczas którego podpiszemy akt notarialny.
 5. Wręczenie gotówki – jeszcze w czasie spotkania w kancelarii notarialnej wręczymy Ci całą ustaloną kwotę należności albo zrobimy na Twoich oczach przelew poprzez bankowość elektroniczną.

Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn – nie ma wygodniejszego sposobu na sprzedaż posiadanej nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Cieszyn jest zainteresowany zakupieniem każdej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Cieszyn – nabywamy zarówno lokale z przeznaczeniem do całkowitego odremontowania, jak i lokale w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Cieszyn kooperuje z dużą liczbą osób, które skupują od naszej firmy lokale w ramach flippingu, a więc remontowania nieruchomości i dokonania sprzedania po większej cenie w stosunku do kwoty, po której kupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Cieszyn – nie ma znaczenia czy Twoim problemem jest bank, który grozi licytacją czy też najemcy, którzy uchylają się od płatności rachunków – skup mieszkań z problemami Cieszyn uwolni Cię z podobnych problemów, natychmiastowo kupując mieszkanie oraz wręczając Ci środki finansowe.
 • Skup domów Cieszyn – nie ma najmniejszej przyczyny, by martwić się w sytuacji, gdy Twoja posiadłość uległa zniszczeniu przez podtopienie lub pożar – skup domów Cieszyn kupi budynek w dowolnym stanie.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeśli posiadasz w spadku działkę lub jakakolwiek inną nieruchomość, względem której nie posiadasz zamiaru jej użytkowania, z radością ją wykupimy.

Jak wyceniamy nieruchomość?

 • Nasz pracownik w trakcie oglądania nieruchomości utrwala jej stan na fotografiach a także wypełnia raport, który zaraz po wizycie nam przesyła.
 • Analiza raportu służy celem ustalenia propozycji cenowej.
 • Prezentujemy propozycję podczas spotkania, w rozmowie telefonicznej bądź drogą elektroniczną – zależnie od preferencji kontrahenta.

Formalności w biurze notarialnym

 • Ty wskazujesz kancelarię notarialną, a nasi agenci przyjadą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać placówkę nieoddaloną od Ciebie.
 • Uzgodnimy najwygodniejszy dla Ciebie czas wizyty oraz zarezerwujemy go w kancelarii notarialnej.
 • Przybliżymy notariuszowi wszelkie szczegóły i dopilnujemy, żeby umowa była sporządzona bez błędu.

Kwestie finansowe

 • Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn standardowo wręcza należności pod postacią gotówki, ale w wypadku preferencji właściciela, pieniądze mogą zostać przesłane na konto sprzedającego.
 • Wypłata pieniędzy następuje jeszcze podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozdzialamy wypłaty na raty – dostajesz za jednym razem całą kwotę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ