Odkryj
skup nieruchomości Szczawnica

Dowiedz się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Szczawnica – błyskawiczna sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Szczawnica to idealna propozycja zaadresowana do właścicieli nieruchomości do sprzedaży, np. domu czy gruntu. Bez znaczenia jest to czy nie dysponujesz czasem na sprzedaż nieruchomości we własnym zakresie czy zwyczajnie brak Ci chęci na pisanie ogłoszeń, niezliczoną liczbę telefonów, dogadywanie możliwości obejrzenia nieruchomości, poświęcanie czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica z radością zwolni Cię z wszelkich problemów które powiązane są ze sprzedażą. To my weźmiemy na swoje barki znajdywanie finalnego klienta nieruchomości i całe ryzyko – Ty zaś dostajesz pełną sumę pieniędzy zaraz po tym, jak przystaniesz na naszą propozycję sprzedaży. Nie zapominaj, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka – masz możliwość poprosić o zaprezentowanie bezpłatnej propozycji, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica to błyskawiczny sposób na wyzbycie się nieruchomości oraz uzyskanie gotówki, która może zostać przeznaczona do spełnienia marzeń lub będzie ratunkiem w trudnej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica – poznaj nas

Działamy w branży skupu nieruchomości już przez okres kilkunastu lat. W pierwszym okresie skupywaliśmy nieruchomości na obszarze Warszawy, lecz z czasem nasze możliwości finansowe mogły zostać przeznaczone na skupywanie nieruchomości również w kolejnych regionach. Najpierw do naszej działalności dołączyliśmy regiony sąsiadujące z stolicą. W obecnym momencie realizujemy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma różnicy, w którym regionie Polski zlokalizowana jest Twoja nieruchomość – skierujemy do Ciebie naszych agentów, którzy oglądną nieruchomość a także przygotują raport. Skup nieruchomości Szczawnica to ceniona firma. Mieliśmy okazję pełnić rolę podmiotu pośredniczącego w w setkach transakcji, zapracowując sobie na pozytywną opinię zarówno ze strony właścicieli, jak i od klientów ostatecznych. Wsparliśmy wiele osób, które z najróżniejszych powodów na szybko potrzebowały pomocy finansowej lub nie były w stanie same zająć się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica chętnie nabędzie też posiadaną przez Ciebie nieruchomość.

Skup nieruchomości Szczawnica – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica oferuje łatwy, krótki i wygodny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zadzwoń do nas oraz poinformuj o posiadanej nieruchomości , którą planujesz sprzedać.
 2. Przyjazd – nasz pracownik odwiedzi Twoją nieruchomość, aby ją zobaczyć a także ocenić jej cechy.
 3. Przedłożenie oferty – postaramy się by możliwie najszybciej przedstawić Ci bezpłatną propozycję cenową, którą masz możliwość zatwierdzić albo niezaakceptować.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, żeby przekazać nam należącą do Ciebie nieruchomość w określonej przez nas cenie, zaplanujemy spotkanie w biurze notarialnym, w trakcie którego opatrzymy podpisami akt sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie gotówki – jeszcze w trakcie spotkania u notariusza wręczymy Ci całościową ustaloną kwotę środków finansowych bądź wykonamy przy Tobie przelew bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica – nie znajdziesz wygodniejszego rozwiązania na dokonanie sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości!

Obiekty sprzedaży

Skup nieruchomości Szczawnica jest zainteresowany kupnem różnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Szczawnica – kupujemy zarówno lokale wymagające generalnego remontu, jak i lokale w zadbanym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Szczawnica kooperuje z osobami, które odkupują od naszej firmy mieszkania w celu flippingu, a więc remontowania mieszkania i dalszego odsprzedania po większej kwocie w odniesieniu do kwoty, w której zakupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Szczawnica – nie ma znaczenia czy Twoim kłopotem jest komornik, który zagraża licytacją czy najemcy, którzy uchylają się od płatności kwot za użytkowanie lokalu – skup mieszkań z problemami Szczawnica uwolni Cię z tych kłopotów, błyskawicznie zakupując lokal i wręczając Ci gotówkę.
 • Skup domów Szczawnica – nie trzeba martwić się gdy Twoja posiadłość została zaniszczona przez powódź bądź ogień – skup domów Szczawnica wykupi nieruchomość w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy posiadasz w ramach spadku nieruchomość rolną czy też jakakolwiek inną nieruchomość, względem której nie posiadasz planów, z radością ją wykupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz pracownik w trakcie dokonywania oględzin nieruchomości utrwala jej stan poprzez zdjęcia a także redaguje raport, który niezwłocznie nam wysyła.
 • Ocena dokumentacji zostaje wykorzystana do przygotowania wyceny.
 • Przedstawiamy wycenę w trakcie ponownej wizyty, drogą telefoniczną bądź drogą elektroniczną – w zależności od preferencji kontrahenta.

Formalności w kancelarii notarialnej

 • Ty określasz biuro notarialne, a nasi eksperci dotrą w określone miejsce. Możesz, żeby wybrać kancelarię nieodległą od Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie czas wizyty oraz zamówimy go u notariusza.
 • Przybliżymy notariuszowi wszystkie szczegóły oraz dopilnujemy, aby dokumentacja była sporządzona bez niejednoznacznych sformułowań.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica zwykle dostarcza pieniądze w postaci gotówki, ale w przypadku preferencji sprzedającego, pieniądze mogą być przekazane na konto w banku.
 • Przekazanie należności następuje jeszcze w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej.
 • Nie podzielamy należnośći na raty – nabywasz od razu całą sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ