Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jordanów

Dowiedz się jak działamy oraz jak dużo korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Jordanów – błyskawiczna sprzedaż posiadanej nieruchomości

Skup nieruchomości Jordanów to doskonała oferta kierowana do właścicieli nieruchomości na sprzedaż, np. lokalu mieszkalnego czy gruntu. Bez znaczenia jest to czy brakuje Ci czasu na sprzedaż nieruchomości we własnym zakresie czy zwyczajnie brakuje Ci sił na pisanie informacji, wiele rozmów telefonicznych, dogadywanie możliwości zobaczenia nieruchomości, stratę czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Jordanów z ochotą zwolni Cię z wszystkich kłopotów powiązanych z procesem sprzedaży. My przejmiemy poszukiwanie docelowego właściciela nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty z kolei dostajesz pełną kwotę pieniędzy tuż po tym, jak przystaniesz na naszą ofertę sprzedaży. Wiedz, że nic nie tracisz – możesz poprosić o przedstawienie darmowej wyceny, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów to najszybszy sposób na sprzedanie nieruchomości oraz otrzymanie sumy, która może zostać wykorzystana do realizacji marzeń lub okaże się pomocą w przykrej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów – o nas

Zajmujemy się nabywaniem nieruchomości od kilkunastu lat. Początkowo kupowaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, lecz z postępem działalności nasze środki finansowe zezwoliły na nabywanie nieruchomości również w kolejnych lokalizacjach. Najpierw do naszej działalności dołączyliśmy województwa sąsiednie. W aktualnym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w którym rejonie kraju zlokalizowana jest posiadana przez Ciebie nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych specjalistów, którzy obejrzą przedmiot sprzedaży a także zredagują dokumenty. Skup nieruchomości Jordanów to renomowana firma. Mieliśmy możliwość być pośrednikiem w dużej liczbie transakcji, pracując na bardzo dobrą rekomendację zarówno od sprzedających, jak i od odkupujących nieruchomości. Wspomogliśmy wiele osób, które z rozmaitych względów pilnie potrzebowały pomocy finansowej lub nie miały możliwości same zająć się procesem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów z przyjemnością zakupi też nieruchomość, której jesteś posiadaczem.

Skup nieruchomości Jordanów – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów proponuje bezproblemowy, krótki oraz wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zadzwoń do nas i poinformuj o należącej do Ciebie nieruchomości na sprzedaż.
 2. Wizyta – nasz specjalista przybędzie na oferowaną nieruchomość, by ją poznać oraz przeanalizować jej stan.
 3. Przedstawienie wyceny – będziemy się starać żeby tak szybko jak to możliwe przedłożyć Ci darmową ofertę cenową, którą masz możliwość zaakcetować albo odrzucić.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, by sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w określonej przez nas cenie, spotkamy się u notariusza, podczas którego zawrzemy akt przygotowany przez notariusza.
 5. Przekazanie środków finansowych – jeszcze w trakcie podpisywania dokumentów w biurze notarialnym złożymy na Twoje ręce pełną umówioną kwotę środków finansowych lub zrealizujemy na Twoich oczach przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów – nie ma prostszego sposobu na dokonanie sprzedaży posiadanej nieruchomości!

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości Jordanów wykazuje zainteresowanie nabyciem różnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Jordanów – skupujemy zarówno lokale z przeznaczeniem do gruntownego remontu, jak i mieszkania w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Jordanów prowadzi współpracę z osobami, które odkupują od naszej firmy mieszkania z zamysłem dokonania flippingu, czyli przeprowadzenia remontu mieszkania i dokonania odsprzedania po większej cenie w stosunku do ceny, w której kupili lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Jordanów – bez różnicy czy Twoim utrapieniem jest wierzyciel, który grozi oddaniem nieruchomości do zlicytowania albo najemcy, którzy uchylają się od płatności rachunków – skup mieszkań z problemami Jordanów odciąży Cię z wymienionych problemów, błyskawicznie kupując mieszkanie oraz przekazując Ci ustaloną sumę.
 • Skup domów Jordanów – nie ma powodu, aby martwić się w sytuacji, gdy Twoja nieruchomość uległa zniszczeniu przez zalanie bądź pożar – skup domów Jordanów zakupi budynek w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy dostałeś w ramach spadku grunty lub jakakolwiek inną nieruchomość, w stosunku do której nie masz zamiaru jej wykorzystania, z przyjemnością ją wykupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz specjalista w czasie dokonywania oględzin nieruchomości dokumentuje jej stan na zdjęciach oraz spisuje dokument, który następnie nam wysyła.
 • Ocena dokumentacji służy celem przygotowania oferty cenowej.
 • Prezentujemy propozycję w czasie ponownej wizyty, drogą telefoniczną czy też drogą elektroniczną – zależnie od formy wybranej przez klienta.

Formalności u notariusza

 • To Ty decydujesz notariusza, a nasi pracownicy przybędą w określone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać jednostkę nieodległą od Ciebie.
 • Ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin wizyty i zarezerwujemy go w biurze notarialnym.
 • Przedstawimy notariuszowi wszystkie szczegóły i będziemy pilnować, by umowa została opracowana bez niejednoznacznych fragmentów.

Zapłata

 • Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów standardowo przekazuje ustaloną kwotę pod postacią gotówki, lecz w wypadku życzenia sprzedającego, środki mogą zostać uiszczone na rachunek bankowy.
 • Odbiór ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze podczas podpisywania aktu w biurze notarialnym.
 • Nie rozczłonkowujemy zapłaty na raty – zdobywasz bezpośrednio pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ