Co to jest
skup nieruchomości Biecz

Przekonaj się jak działamy i jakie korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Biecz – natychmiastowa możliwość sprzedaży Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Biecz to interesująca oferta adresowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, na przykład lokalu mieszkalnego lub gruntu. Nie ważne czy nie dysponujesz czasem na sprzedawanie nieruchomości samodzielnie czy zwyczajnie nie masz cierpliwości na redagowanie ogłoszeń, setki połączeń telefonicznych, dogadywanie dat oglądnięcia nieruchomości, marnowanie czasu na spotkania – skup nieruchomości za gotówkę Biecz z ochotą odciąży Cię z wszelkich trudności które powiązane są z przedsięwzięciem sprzedaży. My weźmiemy na swoje barki szukanie ostatecznego nabywcy nieruchomości i całe ryzyko – Ty natomiast otrzymujesz całą kwotę pieniędzy zaraz po tym, jak przystaniesz na naszą ofertę cenową. Musisz mieć świadomość, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka – możesz zgłosić prośbę o zaprezentowanie bezpłatnej oferty, która nie jest zobowiązująca. Skup nieruchomości za gotówkę Biecz to ekspresowy sposób na sprzedanie nieruchomości i otrzymanie gotówki, która może posłużyć do realizacji marzeń lub stanie się wsparciem w niespodziewanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Biecz – kim jesteśmy?

Działamy w zakresie nabywania nieruchomości od wielu lat. Na początku skupywaliśmy nieruchomości na obszarze Warszawy, ale z upływem czasu nasze możliwości finansowe mogły zostać przeznaczone na skupywanie nieruchomości także w innych lokalizacjach. Na początek do naszej oferty dołączyliśmy obszary ościenne. W tym momencie nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez różnicy, w jakim regionie kraju zlokalizowana jest Twoja nieruchomość – skierujemy w to miejsce naszych pracowników, którzy obejrzą obiekt i sporządzą sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Biecz to sprawdzona firma. Mieliśmy sposobność uczestniczyć w wielu transakcjach, zdobywając pochlebną rekomendację zarówno od sprzedających, jak i wyrażaną przez klientów ostatecznych. Wsparliśmy wiele osób, które z przeróżnych przyczyn jaknajprędzej potrzebowały pieniędzy albo nie miały możliwości samodzielnie zajmować się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Biecz bezproblemowo zakupi także nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Biecz – zasady działania

Skup nieruchomości za gotówkę Biecz zapewnia maksymalnie uproszczony, błyskawiczny i przyjemny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – zadzwoń do nas i poinformuj o Twojej nieruchomości , którą pragniesz sprzedać.
 2. Ocena – nasz pracownik przyjedzie na należącą do Ciebie nieruchomość, aby ją obejrzeć a także ocenić jej jakość.
 3. Omówienie wyceny – zrobimy wszystko by jak najszybciej przedłożyć Ci darmową ofertę cenową, którą możesz przyjąć albo nie przyjąć.
 4. Sporządzenie aktu notarialnego – jeśli tylko podejmiesz decyzję o tym, by przekazać nam należącą do Ciebie nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, ustalimy spotkanie w biurze notarialnym, podczas którego podpiszemy dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Wręczenie środków finansowych – jeszcze w czasie spotkania u notariusza przekażemy Ci pełną ustaloną sumę należności albo wykonamy przy Tobie przelew na konto w banku.

Skup nieruchomości za gotówkę Biecz – nie ma szybszego sposobu na sprzedaż posiadanej nieruchomości!

Obiekty skupu

Skup nieruchomości Biecz będzie zainteresowany zakupieniem dowolnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Biecz – skupujemy zarówno nieruchomości przeznaczone do całkowitego odremontowania, jak i mieszkania w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Biecz współpracuje z wieloma osobami, które kupują od naszej firmy nieruchomości z planem wykonania flippingu, a więc przeprowadzenia remontu lokalu i dalszego odsprzedania po wyższej cenie w odniesieniu do sumy, po której zakupili mieszkanie.
 • Skup mieszkań z problemami Biecz – nie ma znaczenia czy Twoim problemem jest wierzyciel, który zagraża przekazaniem lokalu do licytacji czy też lokatorzy, którzy nie płacą rachunków – skup mieszkań z problemami Biecz uwolni Cię z takich problemów, błyskawicznie nabywając mieszkanie i przekazując Ci pieniądze.
 • Skup domów Biecz – nie musisz smucić się w sytuacji, gdy Twoja nieruchomość uległa zniszczeniu przez powódź lub pożar – skup domów Biecz nabędzie budynek w każdym stanie.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeżeli dostałeś w spadku nieruchomość rolną czy też dowolną inną nieruchomość, co do której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z radością ją kupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz agent w czasie poznawania nieruchomości utrwala jej stan poprzez fotografie oraz spisuje raport, który w dalszej kolejności nam dostarcza.
 • Analiza raportu służy do ustalenia wyceny.
 • Przedstawiamy wycenę w trakcie ponownej wizyty, telefonicznie czy też drogą elektroniczną – zależnie od preferencji właściciela.

Formalności u notariusza

 • To Ty określasz kancelarię notarialną, a nasi eksperci dojadą w ustalone miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyznaczyć jednostkę najbliżej Ciebie.
 • Uzgodnimy najprzystępniejszy dla Ciebie termin spotkania i umówimy go w kancelarii notarialnej.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszelkie szczegóły i przypilnujemy, aby umowa została napisana bez niejednoznacznych zapisów.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Biecz zazwyczaj wypłaca pieniądze pod postacią gotówki, aczkolwiek w przypadku życzenia kontrahenta, pieniądze mogą być wpłacone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Przekazanie środków finansowych ma miejsce jeszcze w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozczłonkowujemy wypłaty na raty – dostajesz od ręki pełną należność za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ