Poznaj
skup nieruchomości Sopot

Przekonaj się jak działamy i jakie korzyści potrafimy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Sopot – ekspresowa możliwość sprzedaży Twojej nieruchomości

Skup nieruchomości Sopot to interesująca propozycja adresowana do osób posiadających nieruchomości do sprzedania, np. lokalu mieszkalnego albo gruntu. Nie ważne czy nie dysponujesz czasem na zajmowanie się sprzedażą nieruchomości samodzielnie czy po prostu brakuje Ci chęci na pisanie informacji, wiele połączeń telefonicznych, dogadywanie terminów oglądnięcia nieruchomości, poświęcanie czasu na wizyty – skup nieruchomości za gotówkę Sopot bezproblemowo zwolni Cię z wszelkich kłopotów powiązanych ze sprzedażą. My weźmiemy na swoje barki znalezienie końcowego nabywcy nieruchomości a także wszelkie ryzyko – Ty z kolei otrzymujesz całą sumę pieniędzy niedługo po tym, jak zaakceptujesz naszą ofertę sprzedaży. Wiedz, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – możesz wysłać prośbę o sporządzenie darmowej propozycji, która może być przez Ciebie zaakceptowana albo odrzucona. Skup nieruchomości za gotówkę Sopot to najlepszy sposób na sprzedanie nieruchomości i otrzymanie sumy, która posłuży do realizacji planów lub okaże się wsparciem w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Sopot – nasza działalność

Prowadzimy działalność w branży nabywania nieruchomości od wielu lat. W początkowym etapie kupowaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, lecz z upływem czasu nasze możliwości finansowe zezwoliły na skupywanie nieruchomości też w kolejnych województwach. Początkowo do naszej działalności przyłączyliśmy regiony sąsiadujące z Mazowszem. W bieżącej chwili prowadzimy skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w jakim regionie kraju ulokowana jest należąca do Ciebie nieruchomość – wyślemy do Ciebie naszych specjalistów, którzy zobaczą obiekt oraz opracują sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Sopot to ceniona firma. Mieliśmy sposobność pełnić funkcję podmiotu pośredniczącego w dużej liczbie transakcji, zapracowując sobie na bardzo dobrą rekomendację zarówno ze strony sprzedających, jak i od odkupujących nieruchomości. Wsparliśmy wiele osób, które z rozmaitych względów natychmiastowo potrzebowały pomocy finansowej lub nie miały możliwości same zajmować się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Sopot z radością nabędzie także nieruchomość, której jesteś posiadaczem.

Skup nieruchomości Sopot – 5 kroków do sprzedaży

Skup nieruchomości za gotówkę Sopot gwarantuje bezproblemowy, błyskawiczny i przyjemny proces sprzedawania nieruchomości:

 1. Telefon – przedzwoń do nas i powiadom o posiadanej nieruchomości do sprzedania.
 2. Ocena – nasz specjalista przybędzie na należącą do Ciebie nieruchomość, aby ją oglądnąć oraz określić jej cechy.
 3. Omówienie oferty – postaramy się aby w jak najkrótszym czasie przedstawić Ci darmową ofertę cenową, którą masz możliwość przyjąć lub odrzucić.
 4. Podpis aktu notarialnego – jeśli tylko zdecydujesz się, aby przekazać nam swoją nieruchomość w zaoferowanej przez nas sumie pieniędzy, spotkamy się w kancelarii notarialnej, podczas którego podpiszemy akt sporządzony przez notariusza.
 5. Wręczenie pieniędzy – jeszcze w czasie finalizowania transakcji u notariusza wręczymy Ci pełną ustaloną kwotę pieniędzy bądź wyślemy na Twoich oczach przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Sopot – nie znajdziesz prostszego sposobu na sprzedaż posiadanej nieruchomości!

Przedmioty sprzedaży

Skup nieruchomości Sopot będzie zainteresowany wykupieniem rozmaitych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Sopot – kupujemy zarówno mieszkania wymagające gruntownego odświeżenia, jak i lokale w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Sopot kooperuje z osobami, które kupują od naszej firmy nieruchomości z planem wykonania flippingu, czyli wyremontowania lokalu i dokonania odsprzedania po większej cenie w odniesieniu do sumy, w której kupili nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Sopot – nie ma różnicy czy Twoim problemem jest wierzyciel, który grozi oddaniem lokalu do zlicytowania czy też najemcy, którzy uchylają się od płatności czynszu – skup mieszkań z problemami Sopot odciąży Cię z takich strapień, natychmiastowo zakupując nieruchomość oraz przekazując Ci ustaloną sumę.
 • Skup domów Sopot – nie ma powodu, aby smucić się jeżeli Twoja nieruchomość zniszczyła się przez zalanie bądź ogień – skup domów Sopot kupi budynek w dowolnym stanie.
 • Skup działek – jeśli odziedziczyłeś w spadku grunty lub dowolną inną nieruchomość, względem której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, z radością ją nabędziemy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik w czasie dokonywania oględzin nieruchomości utrwala jej stan na zdjęciach oraz redaguje dokument, który następnie nam przesyła.
 • Ocena raportu jest wykorzystana celem sporządzenia wyceny.
 • Przekazujemy ofertę podczas spotkania, przez telefon lub e-mailowo – w zależności od formy preferowanej przez kontrahenta.

Formalności dotyczące aktu notarialnego

 • To Ty wyznaczasz placówkę notarialną, a nasi pracownicy dojadą w określone miejsce. Masz możliwość, aby wybrać kancelarię nieoddaloną od Ciebie.
 • Dobierzemy najprzystępniejszy dla Ciebie termin wizyty oraz zarezerwujemy go u notariusza.
 • Objaśnimy notariuszowi wszystkie ustalenia i będziemy dbać, aby umowa była napisana prawidłowo.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Sopot zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pod postacią gotówki, niemniej jednak w przypadku prośby klienta, środki mogą zostać przesłane na rachunek bankowy.
 • Przekazanie ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym.
 • Nie dzielimy należnośći na raty – uzyskujesz od razu pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ