Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łomianki

Przekonaj się jak działamy oraz ile korzyści potrafimy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Łomianki – szybka sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Łomianki to ciekawa oferta kierowana do posiadaczy nieruchomości do sprzedaży, np. domu albo nieruchomości rolnej. Bez względu na to czy nie masz czasu na sprzedawanie nieruchomości we własnym zakresie czy najzwyklej brak Ci cierpliwości na redagowanie wywieszek, wiele połączeń telefonicznych, ustalanie terminów zobaczenia nieruchomości, marnowanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Łomianki z ochotą zwolni Cię z każdych trudności które powiązane są ze sprzedażą. My przejmiemy poszukiwania ostatecznego właściciela nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty zaś dostajesz całą kwotę pieniędzy zaraz po tym, jak przystaniesz na naszą ofertę cenową. Wiedz, że nie ma tutaj nic do stracenia – masz możliwość wysłać prośbę o przedstawienie darmowej propozycji, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki to najlepszy sposób na sprzedaż nieruchomości i otrzymanie kwoty, która posłuży do realizacji marzeń lub okaże się ratunkiem w skomplikowanej sytuacji losowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki – nasza działalność

Prowadzimy działalność w branży nabywania nieruchomości wiele lat. Na początku nabywaliśmy nieruchomości na terytorium Warszawy, ale z czasem nasze środki finansowe zezwoliły na nabywanie nieruchomości też w następnych terenach. W pierwszej kolejności do naszej oferty włączyliśmy regiony sąsiadujące z Mazowszem. W aktualnej chwili nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w całej Polsce. Bez znaczenia jest to, w jakim regionie naszego kraju położona jest Twoja nieruchomość – podeślemy do Ciebie naszych agentów, którzy przeanalizują obiekt a także wypełnią dokumenty. Skup nieruchomości Łomianki to renomowana firma. Mieliśmy możliwość być pośrednikiem w dużej liczbie transakcji, zyskując bardzo dobrą opinię zarówno od właścicieli, jak i wyrażaną przez klientów finalnych. Wspomogliśmy ogromną liczbę osób, które z różnorakich przyczyn natychmiastowo potrzebowały wsparcia finansowego bądź nie miały możliwości we własnym zakresie zająć się prowadzeniem sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki chętnie odkupi również nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Łomianki – sprzedaż w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki oferuje maksymalnie uproszczony, krótki i wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Telefon – zatelefonuj do nas i powiedz o swojej nieruchomości do sprzedania.
 2. Spotkanie – nasz specjalista odwiedzi oferowaną nieruchomość, by ją zobaczyć a także określić jej stan.
 3. Omówienie oferty – zrobimy wszystko żeby tak szybko jak to możliwe zaprezentować Ci bezpłatną wycenę, którą możesz przyjąć lub odrzucić.
 4. Podpisanie aktu notarialnego – kiedy tylko podejmiesz decyzję o tym, żeby sprzedać nam swoją nieruchomość w zaproponowanej przez nas cenie, umówimy spotkanie w kancelarii notarialnej, podczas którego podpiszemy dokument przygotowany przez notariusza.
 5. Wypłata pieniędzy – jeszcze w trakcie spotkania w biurze notarialnym wręczymy Ci całą ustaloną sumę środków finansowych bądź zrobimy przy Tobie przelew na konto bankowe.

Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki – nie ma łatwiejszego sposobu na sprzedaż należącej do Ciebie nieruchomości!

Przedmioty skupu

Skup nieruchomości Łomianki wykaże zainteresowanie zakupieniem różnych nieruchomości:

 • Skup mieszkań Łomianki – kupujemy zarówno nieruchomości z przeznaczeniem do całkowitego remontu, jak i lokale w nadającym się do użytkowania stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Łomianki współpracuje z wieloma osobami, które nabywają od nas nieruchomości celem flippingu, a więc remontowania mieszkania oraz późniejszego sprzedania po większej cenie względem sumy, po której przejęli lokal.
 • Skup mieszkań z problemami Łomianki – nie ma znaczenia czy Twoim kłopotem jest wierzyciel, który grozi przekazaniem mieszkania do zlicytowania czy najemcy, którzy uchylają się od płatności kwot za wynajem – skup mieszkań z problemami Łomianki uwolni Cię z tych trudności, ekspresowo zakupując nieruchomość oraz wręczając Ci należności.
 • Skup domów Łomianki – nie ma najmniejszej przyczyny, aby smucić się jeśli Twoja posiadłość zniszczyła się przez wodę bądź ogień – skup domów Łomianki nabędzie budynek w bez względu na jego stan.
 • Skup nieruchomości rolnych – jeśli posiadasz w ramach spadku grunty lub dowolną inną nieruchomość, w stosunku do której nie posiadasz planów, z radością ją wykupimy.

Wycena nieruchomości

 • Nasz agent w czasie oględzin nieruchomości utrwala jej stan na zdjęciach a także spisuje dokument, który później nam przesyła.
 • Analiza raportu służy do ustalenia propozycji cenowej.
 • Przekazujemy wycenę podczas ponownej wizyty, telefonicznie bądź poprzez e-maila – zależnie od formy wybranej przez klienta.

Formalności w biurze notarialnym

 • To Ty określasz notariusza, a nasi eksperci dotrą we wskazane miejsce. Nie ma problemu, aby wybrać placówkę nieodległą od Ciebie.
 • Ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie termin spotkania oraz umówimy go u notariusza.
 • Zaprezentujemy notariuszowi wszystkie szczegóły i będziemy kontrolować, żeby umowa została opracowana bez niejednoznacznych fragmentów.

Pieniądze

 • Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki zwykle wręcza ustaloną kwotę w formie gotówki, ale w razie życzenia sprzedającego, środki mogą zostać uiszczone poprzez bankowość elektroniczną.
 • Przekazanie należności ma miejsce jeszcze w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej.
 • Nie rozdzialamy całej sumy na części – dostajesz za jednym razem pełną sumę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ