Poznaj
skup nieruchomości Sobótka

Przekonaj się jak działamy i jakie korzyści możemy Ci zapewnić

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości Sobótka – szybka sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości

Skup nieruchomości Sobótka to doskonała oferta kierowana do właścicieli nieruchomości do sprzedania, na przykład mieszkania albo działki. Bez różnicy czy nie masz czasu na sprzedawanie nieruchomości na własną rękę czy zwyczajnie brakuje Ci cierpliwości na pisanie ogłoszeń, wiele rozmów telefonicznych, umawianie terminów oglądnięcia nieruchomości, poświęcanie czasu na oględziny – skup nieruchomości za gotówkę Sobótka chętnie zwolni Cię z wszelkich kłopotów związanych z procesem sprzedaży. My przejmiemy znajdywanie docelowego właściciela nieruchomości oraz pełne ryzyko – Ty natomiast możesz liczyć na pełną kwotę pieniędzy chwilę po tym, jak zaakceptujesz naszą propozycję skupu. Pamiętaj, że nie ma tutaj żadnego ryzyka – masz możliwość wysłać prośbę o opracowanie bezpłatnej wyceny, która może zostać przez Ciebie zaakceptowana lub niezaakceptowana. Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka to błyskawiczny sposób na sprzedaż nieruchomości oraz otrzymanie gotówki, która posłuży do spełnienia zamierzeń lub okaże się wsparciem w nieprzewidzianej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i sprzedaj nieruchomość: +48 799 394 289

128

Skupionych nieruchmości

76

Inewstorów w Polsce

100

Zadowolonych klientów

Skup nieruchomości Polska

Gotówka w ciągu jednego dnia. 100% bezpieczeństwa.

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Ekspresowa wypłata gotówki.

Skup mieszkań
z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Bez względu na sytuację prawną. Zapewniamy pomoc z formalnościami.

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Sprzedaj mieszkanie, uzyskaj szybką gotówkę i wyjdź z trudnej sytuacji.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomości

Nieruchomość do remontu? Uzyskaj szybką gotówkę.

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaj nieruchomość po cenie rynkowej.

Skup mieszkań z lokatorem

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Sprzedaj mieszkanie szybko i za gotówkę.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Skup nieruchomości do remontu

Mieszkanie, dom, lokal do remontu? Gotówką w 24 godziny.

Skup lokali
do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Sprzedaj nieruchomość za uczciwą cenę.

Skup spalonych nieruchomości

Szybki skup nieruchomości z problemami

Wyjdź z trudnej sytuacji i uzyskaj szybką gotówkę za sprzedaż mieszkania.

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości w całej Polsce.

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup mieszkań

Skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce.

Skup
mieszkań

Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka – nasza historia

Działamy w obszarze kupowania nieruchomości wiele lat. Początkowo kupowaliśmy nieruchomości na terenie Warszawy, jednak z czasem nasze finanse mogły zostać przeznaczone na kupowanie nieruchomości także w innych obszarach. Na początku do naszej działalności przyłączyliśmy tereny ościenne. W obecnej chwili jesteśmy w stanie zaoferować skup nieruchomości w całej Polsce. Nie ma znaczenia, w którym mieście kraju ulokowana jest Twoja nieruchomość – wyślemy w to miejsce naszych pracowników, którzy obejrzą nieruchomość i sporządzą sprawozdanie z oględzin. Skup nieruchomości Sobótka to ceniona firma. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w w setkach transakcji, pracując na pozytywną ocenę zarówno od oferujących nieruchomości, jak i ze strony nabywców. Wspomogliśmy wiele osób, które z rozmaitych względów pilnie potrzebowały pomocy finansowej bądź nie mogły same zajmować się sprzedażą. Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka z przyjemnością zakupi także nieruchomość należącą do Ciebie.

Skup nieruchomości Sobótka – transakcja w 5 krokach

Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka oferuje maksymalnie uproszczony, szybki i wygodny proces sprzedaży nieruchomości:

 1. Prośba o wycenę – wykonaj telefon do nas i opowiedz o należącej do Ciebie nieruchomości na sprzedaż.
 2. Przyjazd – nasz pracownik odwiedzi posiadaną przez Ciebie nieruchomość, by ją poznać a także przeanalizować jej jakość.
 3. Zaprezentowanie oferty – będziemy się starać żeby w jak najkrótszym czasie przedłożyć Ci bezpłatną propozycję cenową, którą masz możliwość przyjąć albo odrzucić.
 4. Zawarcie aktu notarialnego – jeżeli podejmiesz decyzję o tym, by sprzedać nam należącą do Ciebie nieruchomość w określonej przez nas kwocie, spotkamy się w biurze notarialnym, na którym zawrzemy dokument sporządzony przez notariusza.
 5. Przekazanie pieniędzy – jeszcze podczas wizyty w biurze notarialnym przekażemy Ci pełną umówioną sumę należności lub zrealizujemy przy Tobie przelew na rachunek bankowy.

Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka – nie znajdziesz łatwiejszego rozwiązania na sprzedanie należącej do Ciebie nieruchomości!

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości Sobótka jest zainteresowany nabyciem dowolnej nieruchomości:

 • Skup mieszkań Sobótka – skupujemy zarówno nieruchomości z przeznaczeniem do całkowitego odświeżenia, jak i nieruchomości w przyzwoitym stanie.
 • Skup mieszkań za gotówkę Sobótka nawiązał współpracę z dużą liczbą osób, które wykupują od nas mieszkania z planem wykonania flippingu, czyli remontu lokalu i późniejszego sprzedania po większej kwocie w porównaniu do sumy, po której przejęli nieruchomość.
 • Skup mieszkań z problemami Sobótka – nie ważne czy Twoim zmartwieniem jest bank, który zagraża oddaniem mieszkania do licytacji albo najemcy, którzy zalegają z płatnością rachunków – skup mieszkań z problemami Sobótka zwolni Cię z podobnych trudności, błyskawicznie zakupując nieruchomość oraz wypłacając Ci ustaloną kwotę.
 • Skup domów Sobótka – nie ma powodu, aby smucić się gdy Twoja posiadłość została zaniszczona przez powódź czy też podpalenie – skup domów Sobótka nabędzie obiekt w bez względu na jego stan.
 • Skup gruntów – w przypadku, gdy otrzymałeś w ramach spadku grunty czy też wszelką inną nieruchomość, co do której nie posiadasz zamiaru jej wykorzystania, chętnie ją nabędziemy.

Jak przebiega wycena?

 • Nasz pracownik w trakcie oglądania nieruchomości archiwizuje jej stan na fotografiach oraz redaguje raport, który zaraz po spotkaniu nam przesyła.
 • Ocena raportu jest wykorzystana do ustalenia propozycji cenowej.
 • Przedstawiamy propozycję w trakcie spotkania, przez telefon czy też drogą elektroniczną – zależnie od życzenia sprzedającego.

Formalności u notariusza

 • To Ty określasz kancelarię notarialną, a nasi eksperci dotrą w określone miejsce. Możesz, aby wyznaczyć kancelarię najbliżej Ciebie.
 • Ustalimy najbardziej odpowiadający dla Ciebie termin spotkania oraz umówimy go w kancelarii notarialnej.
 • Przedstawimy notariuszowi wszystkie założenia i dopilnujemy, aby umowa była napisana bez niejednoznacznych sformułowań.

Przekazanie środków

 • Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka najczęściej wypłaca ustaloną kwotę pod postacią gotówki, niemniej w wypadku prośby kontrahenta, pieniądze mogą zostać wpłacone na rachunek bankowy.
 • Odbiór ustalonej kwoty ma miejsce jeszcze w czasie podpisywania aktu w biurze notarialnym.
 • Nie podzielamy należnośći na części – otrzymujesz za jednym razem pełną zapłatę za nieruchomość.

Kontakt

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Jesteś w nagłej potrzebie posiadania gotówki? Wypełnij formularz lub zadzwoń, a decyzję o zakupie otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
+48 799 394 289
biuro@skupnieruchomosci.org
ZADZWOŃ