FAQ

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż, ale jest ono z lokatorem? Nie możesz się doprosić jego wyprowadzki i nie wiesz co z tym zrobić? Sprzedaż mieszkania z lokatorem to jeden z najczęściej powtarzających się problemów przy sprzedaży nieruchomości. Z czego on wynika? Między innymi z nieprecyzyjnie spisanej umowy najmu, uniemożliwiającej szybką eksmisję lokatora. Innym powodem może być nieroztropność właściciela mieszkania i jego zgoda na zameldowanie lokatora w wynajmowanym mieszkaniu lub domu. Co w takim przypadku można zrobić? Logicznym wydaje się oddanie sprawy do sądu. To jednak oznacza długi czas procesowania sprawy i konieczność zachowania ustawowych okresów ochronnych na eksmisję. Szybszym, wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem może być sprzedaż mieszkania z lokatorem naszej firmie. Skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości, domy i mieszkania, również z lokatorami.

Jak sprzedać współwłasność mieszkania?

Jesteś współwłaścicielem mieszkania w bloku lub kamienicy? Oznacza to dla Ciebie wiele problemów, w tym partycypowanie w opłatach, remontach itp.? Możesz ten problem rozwiązać z naszą pomocą. Odsprzedaj nam swoje udziały w tym mieszkaniu, a my zapłacimy Ci za nie gotówką. Będziesz mógł przeznaczyć je na dowolny cel. Pamiętaj o tym, że sprzedaż współwłasności mieszkania na wolnym rynku jest bardzo trudna. Dlaczego? Ponieważ osoby prywatne boją się takich transakcji i nie chcą współdzielić kupowanej nieruchomości z innymi, nieznanymi sobie osobami.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie?

Stołeczny rynek nieruchomości może się pochwalić jednymi z najwyższych cen za 1 mkw. Jeżeli posiadasz mieszkanie w tym mieście i chcesz się go szybko pozbyć w dobrej cenie, mamy świetną wiadomość. Skupujemy wszystkie rodzaje mieszkań położonych w Warszawie. Za skup mieszkania płacimy gotówką do ręki. Daje ci to pewność szybkiego zrealizowania transakcji oraz pozwala dowolnie zarządzać gotówką. Do kogo powinieneś się zgłosić, jeśli chcesz takie mieszkanie sprzedać? Po pierwsze skontaktuj się z nami i podaj adres, pod którym nieruchomość się mieści. Następnie umówimy się z tobą na spotkanie, aby móc ten lokal obejrzeć. Na koniec przedstawimy Ci wycenę, którą możesz przyjąć lub odrzucić bez konsekwencji.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jeśli nie w Warszawie, to być może w innym mieście posiadasz mieszkanie na sprzedaż. Długo się z nią zmagasz i nie możesz znaleźć chętnych na zakup w interesującej Cię cenie? Pomożemy Ci ten problem rozwiązać. Skontaktuj się z nami, a zaoferujemy korzystną cenę i co najważniejsze, szybką finalizację zamówienia. Pieniądze za sprzedaż mieszkania możesz otrzymać przelewem na swoje konto lub gotówką do ręki. To ty decydujesz o sposobie i formie wypłaty środków. Skorzystaj z naszej oferty, jeśli cenisz sobie uczciwe warunki, dużą szybkość przeprowadzenia transakcji oraz bardzo korzystne warunki finansowania. Jesteśmy pewni że nie będziesz żałować współpracy z nami i pozwoli Ci ona zaoszczędzić sporo nerwów i czasu.

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Mieszkanie z długiem w spółdzielni mieszkaniowej? A może z niespłaconym na czas kredytem? Sprzedaż zadłużonego mieszkania zawsze stanowi problem. Potencjalni klienci mogą rezygnować z zakupu, nawet jeśli mieszkanie im się podoba. Obawiają się bowiem problemów związanych ze spłatą długu i tego konsekwencjami. Czy można to zmienić? Oczywiście że tak. Wystarczy zebrać wszystkie zaległe rachunki i przedstawić nam je do wglądu. Oszacujemy wartość nieruchomości, podsumujemy zadłużenie i udzielimy informacji, za jaką kwotę możemy je odkupić oraz spłacić całe zadłużenie.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Poszedłeś na rękę swojemu najemcy i zameldowałeś go w wynajmowanym mieszkaniu? Teraz on nie płaci Ci czynszu ani rachunków, a ty masz poważny problem. Co możesz zrobić? Eksmisja czy może sprzedaż nieruchomości z lokatorem? Co będzie lepszym wyjściem? Jeżeli zależy Ci na całkowitym uwolnieniu się od tego problemu, podpowiadamy jak szybko sprzedać mieszkanie z lokatorem. Chętnie je od ciebie odkupimy. Za mieszkanie płacimy gotówką i jesteśmy zainteresowani zakupem mieszkania w każdym mieście w Polsce.

Jak sprzedać mieszkanie z zameldowanym lokatorem?

Zameldowanie lokatora w wynajmowanym mieszkaniu, to jeden z najczęściej popełnianych błędów przez właścicieli. Kierowani dobrym sercem i uczciwością, wielokrotnie dają się namówić by zameldować u siebie lokatora. Może to się poważnie zemścić w przyszłości. W jaki sposób? Przede wszystkim tym, że może on przestać płacić rachunki i czynsz, a ty nie będziesz mógł się go pozbyć z mieszkania. Na szczęście masz inny sposób, aby ten problem rozwiązać. Jaki? Sprzedać to mieszkanie z lokatorem nam. Zapłacimy za niego gotówką, a całą transakcję zrealizujemy w ciągu kilku kolejnych dni.

Jak sprzedać udziały w nieruchomości?

Posiadanie udziałów w nieruchomości może oznaczać korzyści, ale również problemy. To właśnie w tym drugim przypadku większość osób myśli o tym, aby swoje udziały sprzedać. Powodem może być niemoc dojścia do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami. Co w takiej sytuacji najlepiej jest zrobić? Oczywiście pozbyć się takiego problemu, w zamian za otrzymanie stosownego wynagrodzenia. Można to zrobić kontaktując się z nami i odsprzedając nam swój udział. Odkupimy go za gotówkę, a transakcję sfinalizujemy w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu.

Kiedy można sprzedać spadek?

Odziedziczyłeś nieruchomość, ale nie jesteś pewien czy chcesz przyjmować ten spadek? Niestety, ale wraz ze spadkiem możemy odziedziczyć również długi zmarłej osoby. Jest to bardzo częsta sytuacja, z której niewiele osób zdaje sobie sprawę. Długi ciążące na nieruchomości wraz z odsetkami, mogą wielokrotnie przekraczać jej wartość. Nie zawsze również jesteśmy w stanie to sprawdzić. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że dziedziczony przez ciebie spadek może wiązać się z dużym problemami, skontaktuj się z nami. Pomożemy w jego prześwietleniu i wykryciu możliwych problemów. Następnie zaoferujemy najlepsze możliwe w tej sytuacji rozwiązanie. Może nim być np. odkupienie spadku za gotówkę.
ZADZWOŃ